Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ШВИДКІ ГРОШІ: ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТ В ЕКСТРЕНІЙ СИТУАЦІЇ?

У кожного з нас бувають ситуації, коли гроші потрібні тут і зараз. Заощадження закінчилися, а у знайомих або родичів немає можливості позичити. Що ж робити в подібному становищі? Де взяти швидкі гроші і як зберегти холоднокровність?

Швидкі гроші: як отримати кредит в екстренній ситуації?

  • Порада перша – не панікуйте. Навіть якщо ваше найближче оточення не може виручити в складній фінансовій ситуації – це не біда. Існує альтернатива: банки, ломбарди, мікрофінансові організації. Якщо похід в банк вимагає підготовки (довідка про доходи, з місця роботи), а для застави майна в ломбард необхідно щось цінне, то мікрофінансові організації (МФО) – це шлях найменшого опору.
  • Порада друга – дійте розумно. Більшість МФО пропонують кредит на карту онлайн. Попросту кажучи, це швидкий кредит через інтернет. Для оформлення позики потрібен усього лише мобільний пристрій або комп’ютер, доступ до мережі, паспорт, ідентифікаційний код, а також діюча картка будь-якого банку України. Як бачите, щоб взяти в борг не обов’язково витрачати час на похід до фінансової установи або зустріч з родичами та друзями.
  • Порада третя – оцініть ситуацію. Порахуйте, яка сума покриє витрати на рішення форс-мажорної ситуації і який термін кредитування стане оптимальним для вас. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує швидкий кредит сумою до 10 000 гривень, а термін кредитування складає до 30 днів. До речі, кожен клієнт може скористатися пролонгацією, тобто, продовжити термін користування кредитом до 30 днів абсолютно безкоштовно.

Швидкі гроші: складно знайти і так само складно повернути?

Всі клієнти мікрофінансових організацій, яким потрібен кредит на картку онлайн, діляться на два типи. Одні з них повертають позикові кошти вчасно, а інші ставляться до свого зобов’язання без особливої відповідальності. Як наслідок, недобросовісні клієнти йдуть в прострочення, отримують штраф або пеню, а сума до повернення збільшується.

Швидкі гроші: як отримати кредит в екстренній ситуації?

Другий варіант навряд чи зробить ваше життя простіше, та й наслідки вдарять по кишені. Штраф і пеня – це додаткові витрати, сума яких зростає з кожним днем. Якщо не погасити кредит вчасно, борг може збільшитися в кілька разів. Повернути швидкий кредит легко, компанія СОС КРЕДИТ пропонує декілька варіантів погашення: оплата через термінал, в касі банку, через Приват24 або Особистий Кабінет на сайті.

До речі, швидкі гроші з миттєвим зарахуванням на рахунок відбувається через Особистий Кабінет. В інших випадках переклад здійснюється впродовж деякого часу. Рекомендуємо вибрати саме цей варіант оплати, адже він не тільки зручний, але й ефективний.

Що робити, якщо у вас виникли труднощі?

Найчастіше банки та МФО йдуть назустріч клієнту та отримати кредит на карту дуже легко, проте, ризик відмови все-таки існує. Що ж робити, якщо вам відмовили?

Швидкі гроші: як отримати кредит в екстренній ситуації?

  1. Перевірити свою кредитну історію. Кредитна репутація клієнта – це один з основних параметрів відмови в позиці. Якщо у вас є кредити, які вимагають погашення, ймовірність отримати ще один досить низька. У цьому випадку вихід – розрахуватися з кредиторами.
  2. Інформація в заявці вказана некоректно. Чим точніше і достовірніше дані, необхідні для отримання позики, тим більше шансів омати гроші. Те ж саме стосується граматичних помилок і друкарських помилок.
  3. Відсутність скан-копій документів. Для успішної обробки заявки системою SOS CREDIT наявність фотографій або копій паспорта, ІПН або id-карти є обов’язковим. Рекомендуємо заздалегідь підготувати файли для завантаження.

Як бачите, швидкий кредит – це не проблема навіть в екстреній ситуації. Головне, дотримуватися умов кредитного договору та не допускати прострочення платежу.

 

 

 

 

745 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит