Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ШВИДКІ ГРОШІ: ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТ В ЕКСТРЕНІЙ СИТУАЦІЇ?

У кожного з нас бувають ситуації, коли гроші потрібні тут і зараз. Заощадження закінчилися, а у знайомих або родичів немає можливості позичити. Що ж робити в подібному становищі? Де взяти швидкі гроші і як зберегти холоднокровність?

Швидкі гроші: як отримати кредит в екстренній ситуації?

  • Порада перша – не панікуйте. Навіть якщо ваше найближче оточення не може виручити в складній фінансовій ситуації – це не біда. Існує альтернатива: банки, ломбарди, мікрофінансові організації. Якщо похід в банк вимагає підготовки (довідка про доходи, з місця роботи), а для застави майна в ломбард необхідно щось цінне, то мікрофінансові організації (МФО) – це шлях найменшого опору.
  • Порада друга – дійте розумно. Більшість МФО пропонують кредит на карту онлайн. Попросту кажучи, це швидкий кредит через інтернет. Для оформлення позики потрібен усього лише мобільний пристрій або комп’ютер, доступ до мережі, паспорт, ідентифікаційний код, а також діюча картка будь-якого банку України. Як бачите, щоб взяти в борг не обов’язково витрачати час на похід до фінансової установи або зустріч з родичами та друзями.
  • Порада третя – оцініть ситуацію. Порахуйте, яка сума покриє витрати на рішення форс-мажорної ситуації і який термін кредитування стане оптимальним для вас. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує швидкий кредит сумою до 10 000 гривень, а термін кредитування складає до 30 днів. До речі, кожен клієнт може скористатися пролонгацією, тобто, продовжити термін користування кредитом до 30 днів абсолютно безкоштовно.

Швидкі гроші: складно знайти і так само складно повернути?

Всі клієнти мікрофінансових організацій, яким потрібен кредит на картку онлайн, діляться на два типи. Одні з них повертають позикові кошти вчасно, а інші ставляться до свого зобов’язання без особливої відповідальності. Як наслідок, недобросовісні клієнти йдуть в прострочення, отримують штраф або пеню, а сума до повернення збільшується.

Швидкі гроші: як отримати кредит в екстренній ситуації?

Другий варіант навряд чи зробить ваше життя простіше, та й наслідки вдарять по кишені. Штраф і пеня – це додаткові витрати, сума яких зростає з кожним днем. Якщо не погасити кредит вчасно, борг може збільшитися в кілька разів. Повернути швидкий кредит легко, компанія СОС КРЕДИТ пропонує декілька варіантів погашення: оплата через термінал, в касі банку, через Приват24 або Особистий Кабінет на сайті.

До речі, швидкі гроші з миттєвим зарахуванням на рахунок відбувається через Особистий Кабінет. В інших випадках переклад здійснюється впродовж деякого часу. Рекомендуємо вибрати саме цей варіант оплати, адже він не тільки зручний, але й ефективний.

Що робити, якщо у вас виникли труднощі?

Найчастіше банки та МФО йдуть назустріч клієнту та отримати кредит на карту дуже легко, проте, ризик відмови все-таки існує. Що ж робити, якщо вам відмовили?

Швидкі гроші: як отримати кредит в екстренній ситуації?

  1. Перевірити свою кредитну історію. Кредитна репутація клієнта – це один з основних параметрів відмови в позиці. Якщо у вас є кредити, які вимагають погашення, ймовірність отримати ще один досить низька. У цьому випадку вихід – розрахуватися з кредиторами.
  2. Інформація в заявці вказана некоректно. Чим точніше і достовірніше дані, необхідні для отримання позики, тим більше шансів омати гроші. Те ж саме стосується граматичних помилок і друкарських помилок.
  3. Відсутність скан-копій документів. Для успішної обробки заявки системою SOS CREDIT наявність фотографій або копій паспорта, ІПН або id-карти є обов’язковим. Рекомендуємо заздалегідь підготувати файли для завантаження.

Як бачите, швидкий кредит – це не проблема навіть в екстреній ситуації. Головне, дотримуватися умов кредитного договору та не допускати прострочення платежу.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1292 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит