Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

СПОЖИВЧИЙ КРЕДИТ НА КАРТУ – ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

У житті часто трапляються ситуації, що вимагають фінансової підтримки. Не завжди допомагають поліпшити становище накопичення або депозити, розміщені в фінансових компаніях. Подолати труднощі допоможе споживчий кредит на карту. Багато хто знає про такий вид кредитування, але не всі повністю розуміють в чому його особливість.

Споживчий кредит на карту — особливості та переваги

Різновиди вигідних споживчих кредитів

Раніше для купівлі коштовного товару гроші збирали довго, але сьогодні люди нерідко часто  звертаються до послуг кредитування. Шкода втрачати чудовий шанс отримати потрібний товару за привабливою вартістю.

Щоб отримати вигідний споживчий кредит, слід серйозно підійти до вибору кредитора. Необхідно врахувати вимоги, які компанія висуває до майбутнього позичальника: чи потрібен поручитель, які відсотки за користування кредитом, чи потрібна застава або комісії за оформлення пропонованого кредиту.

Експерти розділяють споживчі кредити на два види – цільові та нецільові:

  • Цільові. Видаються тільки під певні цілі, які прописані заздалегідь – наприклад, оплата навчання у ВНЗ, придбання електроніки, покриття витрат на лікування. Іноді держава пропонує додаткові пільги або субсидії на деякі види кредитів. Недоліком можна назвати те, що банки не видають готівку на руки, а перераховують кошти безпосередньо організації, яка надає послугу або товар.
  • Нецільові. Цей тип кредиту можна використовувати для будь-яких потреб позичальника. Споживчий кредит онлайн на карту – це відмінний варіант, якщо необхідні вільні кошти чи немає документів, які можуть підтвердити мету позики. Основна перевага нецільового кредиту – вам не потрібно звітувати перед організацією, куди були витрачені гроші. Нецільові позики відрізняються спрощеною процедурою оформлення, можливістю оформити пролонгацію, прийнятною відсотковою ставкою.

Споживчий кредит на карту — особливості та переваги

Де можна отримати споживчий кредит на карту?

Сьогодні багато організацій пропонують оформити споживчий кредит онлайн на карту. Давайте розберемося, в чому їх переваги і недоліки:

  1. Кредитна карта – це корисне придбання і її можна оформити «про всяк випадок». У будь-який момент ви можете звернутися до «палички-виручалочки» і вирішити свою фінансову проблему. Недолік у тому, що новим клієнтам пропонують оформити карту на мізерну суму – не більше 500 гривень.
  2. Оформити позику в банку готівкою. В цьому випадку є багато своїх «підводних каменів». Навіть якщо ви знайдете банк з привабливими відсотками по кредиту, готуйтеся до того, що співробітники зажадають у вас крім паспорта та ІПН, додаткові документи. Найчастіше – це довідка про доходи, документи від поручителів, довідка про наявність заставного майна й інші. Крім цього, вам доведеться не тільки сидіти в черзі, а й тривалий час очікувати рішення про видачу кредиту. При цьому позитивної відповіді вам ніхто не гарантує.
  3. Отримати кредит онлайн в ломбарді. Для отримання грошей вам необхідно надати паспорт, ІПН і заставне майно – це може бути коштовна техніка, ювелірні вироби, дорогий інструмент. Деякі організації беруть в якості застави цінні папери, автомобілі або нерухомість. Незважаючи на простоту процедури, не кожен ломбард видає споживчий кредит онлайн на карту. Крім цього, не завжди процедура оцінки майна походить прозоро, часто організації навмисне занижують вартість застави.
  4. Оформити кредит в МФО. Це найбільш зручний варіант. Вам буде потрібно мінімум документів – паспорт та ІПН. Розгляд заявки не займає багато часу, а гроші видаються одразу на карту.

Якщо ви ще не користувалися послугами мікрофінансових організацій, але вам терміново потрібні гроші, SOS CREDIT пропонує для нових клієнтів вигідні умови: від 0,01%, якщо ви оформляюєте кредит до 3000 гривень строком до 10 днів. Подайте заявку і отримаєте споживчий кредит на карту всього за 15 хвилин.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

 

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1796 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит