Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

СПОЖИВЧИЙ КРЕДИТ НА КАРТУ – ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

У житті часто трапляються ситуації, що вимагають фінансової підтримки. Не завжди допомагають поліпшити становище накопичення або депозити, розміщені в фінансових компаніях. Подолати труднощі допоможе споживчий кредит на карту. Багато хто знає про такий вид кредитування, але не всі повністю розуміють в чому його особливість.

Споживчий кредит на карту — особливості та переваги

Різновиди вигідних споживчих кредитів

Раніше для купівлі коштовного товару гроші збирали довго, але сьогодні люди нерідко часто  звертаються до послуг кредитування. Шкода втрачати чудовий шанс отримати потрібний товару за привабливою вартістю.

Щоб отримати вигідний споживчий кредит, слід серйозно підійти до вибору кредитора. Необхідно врахувати вимоги, які компанія висуває до майбутнього позичальника: чи потрібен поручитель, які відсотки за користування кредитом, чи потрібна застава або комісії за оформлення пропонованого кредиту.

Експерти розділяють споживчі кредити на два види – цільові та нецільові:

  • Цільові. Видаються тільки під певні цілі, які прописані заздалегідь – наприклад, оплата навчання у ВНЗ, придбання електроніки, покриття витрат на лікування. Іноді держава пропонує додаткові пільги або субсидії на деякі види кредитів. Недоліком можна назвати те, що банки не видають готівку на руки, а перераховують кошти безпосередньо організації, яка надає послугу або товар.
  • Нецільові. Цей тип кредиту можна використовувати для будь-яких потреб позичальника. Споживчий кредит онлайн на карту – це відмінний варіант, якщо необхідні вільні кошти чи немає документів, які можуть підтвердити мету позики. Основна перевага нецільового кредиту – вам не потрібно звітувати перед організацією, куди були витрачені гроші. Нецільові позики відрізняються спрощеною процедурою оформлення, можливістю оформити пролонгацію, прийнятною відсотковою ставкою.

Споживчий кредит на карту — особливості та переваги

Де можна отримати споживчий кредит на карту?

Сьогодні багато організацій пропонують оформити споживчий кредит онлайн на карту. Давайте розберемося, в чому їх переваги і недоліки:

  1. Кредитна карта – це корисне придбання і її можна оформити «про всяк випадок». У будь-який момент ви можете звернутися до «палички-виручалочки» і вирішити свою фінансову проблему. Недолік у тому, що новим клієнтам пропонують оформити карту на мізерну суму – не більше 500 гривень.
  2. Оформити позику в банку готівкою. В цьому випадку є багато своїх «підводних каменів». Навіть якщо ви знайдете банк з привабливими відсотками по кредиту, готуйтеся до того, що співробітники зажадають у вас крім паспорта та ІПН, додаткові документи. Найчастіше – це довідка про доходи, документи від поручителів, довідка про наявність заставного майна й інші. Крім цього, вам доведеться не тільки сидіти в черзі, а й тривалий час очікувати рішення про видачу кредиту. При цьому позитивної відповіді вам ніхто не гарантує.
  3. Отримати кредит онлайн в ломбарді. Для отримання грошей вам необхідно надати паспорт, ІПН і заставне майно – це може бути коштовна техніка, ювелірні вироби, дорогий інструмент. Деякі організації беруть в якості застави цінні папери, автомобілі або нерухомість. Незважаючи на простоту процедури, не кожен ломбард видає споживчий кредит онлайн на карту. Крім цього, не завжди процедура оцінки майна походить прозоро, часто організації навмисне занижують вартість застави.
  4. Оформити кредит в МФО. Це найбільш зручний варіант. Вам буде потрібно мінімум документів – паспорт та ІПН. Розгляд заявки не займає багато часу, а гроші видаються одразу на карту.

Якщо ви ще не користувалися послугами мікрофінансових організацій, але вам терміново потрібні гроші, SOS CREDIT пропонує для нових клієнтів вигідні умови: 0,01%, якщо ви оформляюєте кредит до 3000 гривень строком до 10 днів. Подайте заявку і отримаєте споживчий кредит на карту всього за 15 хвилин.

 

 

 

874 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит