Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

SOS CREDIT ПОСПІШАЄ НА ДОПОМОГУ, АБО ДЕ ОТРИМАТИ КРЕДИТ БЕЗРОБІТНИМ?

Отримати кредит без роботи – реально чи ні? Незважаючи на зміни в чинному законодавстві, далеко не кожна компанія прагне оформити співробітників офіційно. Оформлений працівник – це податкові зобов’язання, якими фірми не бажають себе обтяжувати.

Багато співробітників, неоформлені офіційно, отримують солідні суми і є досить платоспроможними громадянами. Банки ризикувати не хочуть і в кредитах їм відмовляють.

Інша категорія людей – це ті, які дійсно в даний час сидять без роботи. Як отримати кредит безробітним? Можна звернутися в ломбард, але тут зажадають велику цінну заставу. При цьому видана сума коштів буде невеличкою, а ось відсоток – досить високий. Варто розуміти, що умови в різних організаціях можуть відрізнятися, та й не кожна людина ризикне віднести в ломбард цінну річ.

SOS CREDIT поспішає на допомогу, або де отримати кредит безробітним?

Навіщо кредит безробітним?

Якщо людина в даний знаходиться без роботи – це не означає, що у нього немає інших джерел доходу. Фріланс, виплати по безробіттю, допомога від родичів, здача особистого майна в оренду – і це далеко не повний перелік доходів.

Ситуації бувають різними – кожному з нас може знадобитися сума на спонтанну вигідну покупку. Наприклад, одяг або взуття на розпродажі з божевільною знижкою. У житті часто трапляються різні «форс-мажори» – поломка побутової техніки, раптовий ремонт, запросили на свято. Випадки бувають різні, і гроші можуть знадобитися в будь-який момент.

Потрібен кредит без роботи? МФО допоможе!

Мікрофінансові органзації ведуть свою діяльність на основі кодексу, який дозволяє видавати кредит будь-якій фізичній особі власними коштами засновників компанії. Саме тому SOS CREDIT не вимагає у своїх клієнтів довідку про доходи, достатньо лише правильно заповненої анкети клієнта, паспортних даних та ідентифікаційного коду.

Відсутність офіційного джерела доходів, погана кредитна історія, наявність кредитів в інших місцях – не привід відмовити вам. Бонус – клієнтові не потрібно надавати заставу і поручителів.

Сервіс SOS CREDIT допоможе терміново оформити мікропозику на карту. Все, що вам потрібно – гаджет з доступом в Інтернет, номер карти для отримання грошей, паспорт та трохи вільного часу.

Подати заявку на кредит онлайн можна в будь-який час доби.

SOS CREDIT поспішає на допомогу, або де отримати кредит безробітним?

Як отримати кредит безробітним на вигідних умовах?

Навіть якщо ви без роботи, у вас є можливість оформити в SOS CREDIT мікропозику вигідно. Нові клієнт отримують гроші під 0,01% строком на 30 днів. Але і це ще не все, SOS CREDIT пропонує і інші вигідні умови:

  • Промокоди та акції. Підпишіться на нашу сторінку у Facebook та першими дізнавайтеся про всі новинки компанії, отримуйте промокодом на знижку до 50%, беріть участь в акціях та розіграшах з цінними призами.
  • Програма лояльності. Якщо ви вже не перший раз користуєтеся послугами нашого сервісу та вчасно погашаєте заборгованість, то автоматично стаєте учасником програми лояльності. За кожен своєчасно погашений кредит, програма нараховує бали, які переводяться у знижку. Ви можете не тільки оформити кредит онлайн на вигідних умовах, але і отримати суму до 15 000 грн.

Розрахуватися по кредиту безробітним можна будь-яким зручним способом – переказ з карти, термінал, банк, відділення Укрпошти. Якщо ви з якихось причин не встигаєте вчасно розрахуватися з боргом, просто оформіть пролонгацію терміном на 30 днів – ви отримаєте додатковий час для погашення кредиту онлайн, при цьому не переплачуючи відсотки.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1148 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит