Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

SOS CREDIT ПОСПІШАЄ НА ДОПОМОГУ, АБО ДЕ ОТРИМАТИ КРЕДИТ БЕЗРОБІТНИМ?

Отримати кредит без роботи – реально чи ні? Незважаючи на зміни в чинному законодавстві, далеко не кожна компанія прагне оформити співробітників офіційно. Оформлений працівник – це податкові зобов’язання, якими фірми не бажають себе обтяжувати.

Багато співробітників, неоформлені офіційно, отримують солідні суми і є досить платоспроможними громадянами. Банки ризикувати не хочуть і в кредитах їм відмовляють.

Інша категорія людей – це ті, які дійсно в даний час сидять без роботи. Як отримати кредит безробітним? Можна звернутися в ломбард, але тут зажадають велику цінну заставу. При цьому видана сума коштів буде невеличкою, а ось відсоток – досить високий. Варто розуміти, що умови в різних організаціях можуть відрізнятися, та й не кожна людина ризикне віднести в ломбард цінну річ.

SOS CREDIT поспішає на допомогу, або де отримати кредит безробітним?

Навіщо кредит безробітним?

Якщо людина в даний знаходиться без роботи – це не означає, що у нього немає інших джерел доходу. Фріланс, виплати по безробіттю, допомога від родичів, здача особистого майна в оренду – і це далеко не повний перелік доходів.

Ситуації бувають різними – кожному з нас може знадобитися сума на спонтанну вигідну покупку. Наприклад, одяг або взуття на розпродажі з божевільною знижкою. У житті часто трапляються різні «форс-мажори» – поломка побутової техніки, раптовий ремонт, запросили на свято. Випадки бувають різні, і гроші можуть знадобитися в будь-який момент.

Потрібен кредит без роботи? МФО допоможе!

Мікрофінансові органзації ведуть свою діяльність на основі кодексу, який дозволяє видавати кредит будь-якій фізичній особі власними коштами засновників компанії. Саме тому SOS CREDIT не вимагає у своїх клієнтів довідку про доходи, достатньо лише правильно заповненої анкети клієнта, паспортних даних та ідентифікаційного коду.

Відсутність офіційного джерела доходів, погана кредитна історія, наявність кредитів в інших місцях – не привід відмовити вам. Бонус – клієнтові не потрібно надавати заставу і поручителів.

Сервіс SOS CREDIT допоможе терміново оформити мікропозику на карту. Все, що вам потрібно – гаджет з доступом в Інтернет, номер карти для отримання грошей, паспорт та трохи вільного часу.

Подати заявку на кредит онлайн можна в будь-який час доби.

SOS CREDIT поспішає на допомогу, або де отримати кредит безробітним?

Як отримати кредит безробітним на вигідних умовах?

Навіть якщо ви без роботи, у вас є можливість оформити в SOS CREDIT мікропозику вигідно. Нові клієнт отримують гроші під 0,01% строком на 30 днів. Але і це ще не все, SOS CREDIT пропонує і інші вигідні умови:

  • Промокоди та акції. Підпишіться на нашу сторінку у Facebook та першими дізнавайтеся про всі новинки компанії, отримуйте промокодом на знижку до 50%, беріть участь в акціях та розіграшах з цінними призами.
  • Програма лояльності. Якщо ви вже не перший раз користуєтеся послугами нашого сервісу та вчасно погашаєте заборгованість, то автоматично стаєте учасником програми лояльності. За кожен своєчасно погашений кредит, програма нараховує бали, які переводяться у знижку. Ви можете не тільки оформити кредит онлайн на вигідних умовах, але і отримати суму до 15 000 грн.

Розрахуватися по кредиту безробітним можна будь-яким зручним способом – переказ з карти, термінал, банк, відділення Укрпошти. Якщо ви з якихось причин не встигаєте вчасно розрахуватися з боргом, просто оформіть пролонгацію терміном на 30 днів – ви отримаєте додатковий час для погашення кредиту онлайн, при цьому не переплачуючи відсотки.

 

846 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит