ЯК ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА ЗАЙМ?
Всі ми інколи відчуваємо фінансові складнощі. Найпростіше рішення – подати заявку на займ онлайн та отримати потрібну суму. Онлайн-заявка дозволяє заощадити дорогоцінний час і швидко усунути фінансові проблеми. Погодьтеся, у багатьох випадках гроші потрібні терміново і не завжди є час дзвонити родичам та знайомим у пошуках бажаної суми. Не кожен з нас зможе пояснити навіщо йому потрібні гроші – для багатьох це незручна ситуація.
На щастя, сьогодні оформити заявку на займ у режимі онлайн пропонують багато фінансових компаній – банки, мікрофінансові організації (МФО), ломбарди, кредитні спілки. Більше немає потреби стояти в чергах, оскільки ознайомитися з існуючими умовами та подати заявку можна у зручний час.
Як швидко подати заявку на позику?
Щоб гарантовано отримати гроші, важливо заповнити все правильно. Для оформлення позики онлайн, подання заявки – єдине та важливе звернення до фінансової компанії. Часто саме вона замінює тривале спілкування із кредитним фахівцем, заповнення величезної кількості документів, обмін контактами. Клієнт просто заповнює спеціальну форму на сайті. Все залишилося дочекатися позитивної відповіді системи. Процедура максимально спрощена.
Обробкою анкети позичальника займається спеціальна комп’ютерна програма, тому клієнт не може подавати заявку у довільній формі. Часто на порталі представлена спеціальна форма — слід просто вписати інформацію в потрібні поля.
Відразу необхідно уточнити, що “оформити заявку на позику” та “заповнити реєстраційну форму” — це різні речі. Форма реєстрації заповнюється один раз новим клієнтом і лише після цього він зможе подати заявку. Якщо позичальник вже не вперше користується послугами фінкомпанії, йому просто необхідно оформити заявку.
Реєстраційна форма дозволяє завести обліковий запис на сайті та створити Особистий Кабінет, де можна відстежувати операції за своїми кредитами – бачити стан позики або рівень знижки. У Особистому Кабінеті також можна змінити пароль, оновити будь-яку інформацію. Наприклад, змінити номер телефону або номер платіжної картки.
Кожна фінорганізація пред’являє свій список вимог до потенційного позичальника:
- Банк. Будь-яка банківська організація обов’язково вимагатиме від клієнта підтвердження його платоспроможності. Якщо йдеться про невелику суму, достатньо надати з місця роботи довідку про доходи за останні 6 місяців. Якщо ви плануєте оформити кредит на авто або житло, крім довідки про доходи, необхідно буде принести документи поручителя та оформити страховий поліс.
- Ломбард. Перед тим, як оформити заявку на позику, переконайтеся, що ви маєте цінну заставу. Ломбард приймає ювелірні прикраси, дорогоцінні метали, побутову техніку, акції та облігації, хутряні вироби. Якщо ви не погасите кредит вчасно, ломбард забере заставу собі.
- МФО. Для подання заявки на кредит онлайн знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний код. Сервіси швидких кредитів пропонують позики повнолітнім українцям, зокрема студентам, пенсіонерам, безробітним, а також людям із поганою кредитною історією. Для подання заявки необхідний гаджет з виходом до Інтернету та трохи вільного часу.
Як підвищити свої шанси отримання кредиту? Під час заповнення заявки будьте надзвичайно уважні — не допускайте помилок та неточностей. У вашому паспорті повинні бути фото, відповідні віку. Платіжна картка повинна бути видана українським банком, працювати на платіжній системі VISA або MasterCard, не мати термін придатності, що минув.
Спробуйте оформити заявку на позику в онлайн-режимі та переконайтеся, наскільки це зручно, безпечно та ефективно.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
|