Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА ЗАЙМ?

Всі ми інколи відчуваємо фінансові складнощі. Найпростіше рішення – подати заявку на займ онлайн та отримати потрібну суму. Онлайн-заявка дозволяє заощадити дорогоцінний час і швидко усунути фінансові проблеми. Погодьтеся, у багатьох випадках гроші потрібні терміново і не завжди є час дзвонити родичам та знайомим у пошуках бажаної суми. Не кожен з нас зможе пояснити навіщо йому потрібні гроші – для багатьох це незручна ситуація.

На щастя, сьогодні оформити заявку на займ у режимі онлайн пропонують багато фінансових компаній – банки, мікрофінансові організації (МФО), ломбарди, кредитні спілки. Більше немає потреби стояти в чергах, оскільки ознайомитися з існуючими умовами та подати заявку можна у зручний час.

Як оформити заявку на займ?

Як швидко подати заявку на позику?

Щоб гарантовано отримати гроші, важливо заповнити все правильно. Для оформлення позики онлайн, подання заявки – єдине та важливе звернення до фінансової компанії. Часто саме вона замінює тривале спілкування із кредитним фахівцем, заповнення величезної кількості документів, обмін контактами. Клієнт просто заповнює спеціальну форму на сайті. Все залишилося дочекатися позитивної відповіді системи. Процедура максимально спрощена.

Обробкою анкети позичальника займається спеціальна комп’ютерна програма, тому клієнт не може подавати заявку у довільній формі. Часто на порталі представлена ​​спеціальна форма — слід просто вписати інформацію в потрібні поля.

Відразу необхідно уточнити, що “оформити заявку на позику” та “заповнити реєстраційну форму” — це різні речі. Форма реєстрації заповнюється один раз новим клієнтом і лише після цього він зможе подати заявку. Якщо позичальник вже не вперше користується послугами фінкомпанії, йому просто необхідно оформити заявку.

Реєстраційна форма дозволяє завести обліковий запис на сайті та створити Особистий Кабінет, де можна відстежувати операції за своїми кредитами – бачити стан позики або рівень знижки. У Особистому Кабінеті також можна змінити пароль, оновити будь-яку інформацію. Наприклад, змінити номер телефону або номер платіжної картки.

Як оформити заявку на займ?

Кожна фінорганізація пред’являє свій список вимог до потенційного позичальника:

  • Банк. Будь-яка банківська організація обов’язково вимагатиме від клієнта підтвердження його платоспроможності. Якщо йдеться про невелику суму, достатньо надати з місця роботи довідку про доходи за останні 6 місяців. Якщо ви плануєте оформити кредит на авто або житло, крім довідки про доходи, необхідно буде принести документи поручителя та оформити страховий поліс.
  • Ломбард. Перед тим, як оформити заявку на позику, переконайтеся, що ви маєте цінну заставу. Ломбард приймає ювелірні прикраси, дорогоцінні метали, побутову техніку, акції та облігації, хутряні вироби. Якщо ви не погасите кредит вчасно, ломбард забере заставу собі.
  • МФО. Для подання заявки на кредит онлайн знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний код. Сервіси швидких кредитів пропонують позики повнолітнім українцям, зокрема студентам, пенсіонерам, безробітним, а також людям із поганою кредитною історією. Для подання заявки необхідний гаджет з виходом до Інтернету та трохи вільного часу.

Як підвищити свої шанси отримання кредиту? Під час заповнення заявки будьте надзвичайно уважні — не допускайте помилок та неточностей. У вашому паспорті повинні бути фото, відповідні віку. Платіжна картка повинна бути видана українським банком, працювати на платіжній системі VISA або MasterCard, не мати термін придатності, що минув.

Спробуйте оформити заявку на позику в онлайн-режимі та переконайтеся, наскільки це зручно, безпечно та ефективно.

 

 

888 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит