Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ЯК ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ НА ЗАЙМ?

Всі ми інколи відчуваємо фінансові складнощі. Найпростіше рішення – подати заявку на займ онлайн та отримати потрібну суму. Онлайн-заявка дозволяє заощадити дорогоцінний час і швидко усунути фінансові проблеми. Погодьтеся, у багатьох випадках гроші потрібні терміново і не завжди є час дзвонити родичам та знайомим у пошуках бажаної суми. Не кожен з нас зможе пояснити навіщо йому потрібні гроші – для багатьох це незручна ситуація.

На щастя, сьогодні оформити заявку на займ у режимі онлайн пропонують багато фінансових компаній – банки, мікрофінансові організації (МФО), ломбарди, кредитні спілки. Більше немає потреби стояти в чергах, оскільки ознайомитися з існуючими умовами та подати заявку можна у зручний час.

Як оформити заявку на займ?

Як швидко подати заявку на позику?

Щоб гарантовано отримати гроші, важливо заповнити все правильно. Для оформлення позики онлайн, подання заявки – єдине та важливе звернення до фінансової компанії. Часто саме вона замінює тривале спілкування із кредитним фахівцем, заповнення величезної кількості документів, обмін контактами. Клієнт просто заповнює спеціальну форму на сайті. Все залишилося дочекатися позитивної відповіді системи. Процедура максимально спрощена.

Обробкою анкети позичальника займається спеціальна комп’ютерна програма, тому клієнт не може подавати заявку у довільній формі. Часто на порталі представлена ​​спеціальна форма — слід просто вписати інформацію в потрібні поля.

Відразу необхідно уточнити, що “оформити заявку на позику” та “заповнити реєстраційну форму” — це різні речі. Форма реєстрації заповнюється один раз новим клієнтом і лише після цього він зможе подати заявку. Якщо позичальник вже не вперше користується послугами фінкомпанії, йому просто необхідно оформити заявку.

Реєстраційна форма дозволяє завести обліковий запис на сайті та створити Особистий Кабінет, де можна відстежувати операції за своїми кредитами – бачити стан позики або рівень знижки. У Особистому Кабінеті також можна змінити пароль, оновити будь-яку інформацію. Наприклад, змінити номер телефону або номер платіжної картки.

Як оформити заявку на займ?

Кожна фінорганізація пред’являє свій список вимог до потенційного позичальника:

  • Банк. Будь-яка банківська організація обов’язково вимагатиме від клієнта підтвердження його платоспроможності. Якщо йдеться про невелику суму, достатньо надати з місця роботи довідку про доходи за останні 6 місяців. Якщо ви плануєте оформити кредит на авто або житло, крім довідки про доходи, необхідно буде принести документи поручителя та оформити страховий поліс.
  • Ломбард. Перед тим, як оформити заявку на позику, переконайтеся, що ви маєте цінну заставу. Ломбард приймає ювелірні прикраси, дорогоцінні метали, побутову техніку, акції та облігації, хутряні вироби. Якщо ви не погасите кредит вчасно, ломбард забере заставу собі.
  • МФО. Для подання заявки на кредит онлайн знадобиться лише паспорт та ідентифікаційний код. Сервіси швидких кредитів пропонують позики повнолітнім українцям, зокрема студентам, пенсіонерам, безробітним, а також людям із поганою кредитною історією. Для подання заявки необхідний гаджет з виходом до Інтернету та трохи вільного часу.

Як підвищити свої шанси отримання кредиту? Під час заповнення заявки будьте надзвичайно уважні — не допускайте помилок та неточностей. У вашому паспорті повинні бути фото, відповідні віку. Платіжна картка повинна бути видана українським банком, працювати на платіжній системі VISA або MasterCard, не мати термін придатності, що минув.

Спробуйте оформити заявку на позику в онлайн-режимі та переконайтеся, наскільки це зручно, безпечно та ефективно.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1097 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит