Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Терміновий кредит у Києві 

 1. Чи реально взяти кредит на карту терміново в Києві
 2. Причини популярності послуги “кредит терміново” в Україні
 3. Чим вигідний терміновий кредит в SOS CREDIT
 4. Преимущества оформления онлайн кредитов
 5. Особливості надання термінового кредиту
 6. Способи отримання позики
 7. Популярні питання

Життя у столиці вимагає чималих грошей. Справи, звичайно, можуть йти трохи простіше, якщо у вас ще немає своєї сім’ї, але несправності того ж ноутбука, який у наш час такий потрібний для роботи, може стати значною проблемою. Не завжди ноутбук можна полагодити, бувають ситуації, коли простіше купити новий. Його цінова політика залежить від багатьох чинників, але суть одна: якщо ви хочете, аби він прослужив вам довше, то краще взяти модель дорожчої вартості з високими показниками. І так у багатьох питаннях. Не завжди вільною буває така сума грошей, тому люди користуються послугою кредитування. 

Чи реально взяти кредит на карту терміново в Києві

Банки зосереджені на тому, аби отримати від клієнта якомога більше документів, що підтверджують його платоспроможність. Та ж довідка про доходи не видається так швидко, а якщо гроші потрібні терміново, то вона стане серйозною перешкодою. Окрім документів, банки вимагають від позичальника поручителів, які відповідатимуть перед ними за виконання зобов’язань вами. Знайти людей, котрі погодяться на це, не так просто, як здається на перший погляд. Що стосується грошових питань, то люди частенько не хочуть брати на себе відповідальність за інших. 

Є інший варіант: подати заявку на позику в МФО. Благо, в Україні на сьогодні відомо близько 70. Таким чином людина значно скорочує час оформлення необхідної суми і отримує її практично вмить. Якщо вам знадобився терміновий кредит в Києві для вирішення особистих питань – звертайтеся в SOS CREDIT. Наш сервіс надає кредитні суми до 15 000 грн.

Причини популярності послуги “кредит терміново” в Україні

“Терміново” від “немає часу чекати. Абсолютно”. Аби отримати банківський кредит, слід витратити на це питання мало не весь день — у сотень тисяч чоловік виникає потреба в грошах щодня, варто це розуміти. У банках завжди черги та шумно. Кредити від МФО передбачають собою онлайн-оформлення — виходити з дому не треба. 

Якщо банк вимагає довідку про доходи та поручителів, то МФО цього не роблять. Вони працюють навіть з клієнтами, у яких зіпсована кредитна історія. 

При оформленні мікрокредиту в одному із сервісів, ви вбережете себе від зайвих нервів та зобов’язань, отримуючи гроші за 15 хвилин максимум. Людина хоче отримати гроші як можна простіше. У неї ітак виникла непроста ситуація в житті і у неї немає ніякого бажання витрачати свої сили просто на те, щоб отримати гроші. 

Погасити кредит можна в Особистому Кабінеті, через термінал, у будь-якому банку країни або ж на Укрпошті, через інтернет-банкінг. Це дуже зручно — клієнт сам обирає, що йому найбільше підходить. 

Чим вигідний терміновий кредит в SOS CREDIT

 1. Ми працюємо цілодобово. Якщо знадобилися гроші вночі — візьміть їх у нас.
 2. Ми маємо більше 80% схвалених заявок. 
 3. Пролонгація на усі 30 днів. 
 4. Без поручителів та довідки про доходи. 
 5. Програма лояльності, завдяки якій виходить заощадити до -50%. 

Ми регулярно удосконалюємо умови для співпраці з клієнтами.

Чим вигідний терміновий кредит в SOS CREDIT

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01 до 2,5% на день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 15 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 15 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 65 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Можливості оформлення кредиту: 

 1. без довідки про доходи; 
 2. для неофіційно працевлаштованих; 
 3. без посередників; не виходячи з будинку; 
 4. без відсотків. 

Співпраця з SOS CREDIT — це варіант, що дійсно вартий, аби отримати кредит на карту терміново в Києві.

Особливості надання термінового кредиту

Сума для нових і повторних клієнтів різна. Якщо першим доступно до 7 000 гривень, то другим — до 15 000 грн. При повторному зверненні ви стаєте учасником Програми лояльності, яка складається з 8-ми рівнів. За проходження 1-го у вас буде -5% знижки, а за 8-го все -50%. 

Рішення за подання кредиту та зарахування грошей віднімає до 10 хвилин часу і все завдяки скоринговій системі. Інформація обробляється на автоматичній основі — не вручну.

Способи отримання позики

Якщо ви хочете оформити кредит наличными терміново в Києві, то спершу зробіть заявку на сайті сервісу. Не треба приходити до нашого офісу, аби підписати договір. Процедура повністю проходить видалено. Відповідь на заявку негайна. Ви можете зняти необхідну суму у банкоматі, щоб скористатися готівкою за потреби. 

Популярні питання

Хто може отримати термінову позику

SOS Credit співпрацює з наступними особами:

 1. людьми пенсійного віку; 
 2. студентами, яким виповнилося 18 років; 
 3. громадянам із поганою кредитною історією; 
 4. громадянами України, у яких немає прописки; 
 5. фрілансерам; 
 6. громадянам, у яких раніше була судимість.

Терміновий кредит у Києві 

Як швидко гроші надходять на карту

Як тільки рішення по вашій заявці прийнято, треба підписати договір, після чого ми перераховуємо гроші на карту, що вказана в Особистому Кабінеті. Процедура відбувається відразу. Це кращий варіант отримати терміновий кредит готівкою в Києві — зняти гроші можна з будь-якого банкомату. МФО перераховують гроші на карту, після чого клієнт має повне право розпоряджатися ними на власний розсуд. 

Чи можна взяти кредит з діючими простроченнями

SOS CREDIT працює з клієнтами, у яких існують прострочення. Ви можете оформити гроші у нас на погашення кредиту в іншій фінансовій установі. Ми надаємо послуги на 30 днів. Найголовніше: повернути його назад вчасно. Для вашої кредитної історії буде краще, якщо зробити це навіть раніше. 

Терміновий кредит у Києві 

У яких випадках можуть відмовити

Частенько вся річ у тому, що ви припустилися помилки в оформленні аплікаційної форми. Своє ПІБ треба вказувати українською мовою — як і в паспорті. Не пропускайте завантаження копії паспорта і ІПН. Ретельно перевіряйте відповідність даних, які ви вводите. 

Для того, щоб взяти кредит в Києві терміново досить звернутися до SOS CREDIT. Ми допоможемо у вирішенні будь-якого вашого фінансового питання на вигідних умовах.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2632 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит