Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Терміновий кредит від сервісу SOS CREDIT

 1. На яких умовах можна взяти швидкий кредит в SOS Credit?
 2. Як оформити швидкий кредит не виходячи з дому?
 3. Плюси швидкого займу
 4. Як повернути швидкий кредит на карту?
 5. Популярні питання

Як отримати кредит онлайн швидко? Звернутися по допомогу у мікрофінансову організацію (МФО). Тільки тут можна легко оформити потрібну суму максимально швидко по паспорту/id-картці, ІПН 24/7. У банківському відділенні від клієнта вимагатимуть підтвердження платоспроможності, а якщо сума велика, ще й поручителя. Працювати з таким кредитором клопітно.

Співпрацюючи з МФО, ви не витрачаєте час та кошти на дорогу, не сидите в черзі та не очікуєте відповіді кілька днів. Кредит онлайн заощаджує ваш час та ресурси. Постійні позичальники можуть оформити гроші у борг через телефон.

На яких умовах можна взяти швидкий кредит в SOS Credit?

Умови надання швидкого займу:

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01% в день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Як оформити швидкий кредит не виходячи з дому?

Щоб подати заявку, необхідний комп’ютер, мобільний телефон або планшет:

 1. Пройдіть реєстрацію на сайті.
 2. Заповніть всі поля аплікаційної форми. Перевірте, щоб не було помилок та неточностей.
 3. Дочекайтеся швидкого рішення. Відповідь позитивна? Прочитайте договір, й поставте підпис.
 4. Після схвалення отримайте гроші на картку, вказану у заявці.

Кредит терміново

Плюси швидкого займу

На відміну від банків, взяти швидкий кредит у МФО може будь-який українець, який досяг 18-річного віку. МФО кредитують тих людей, яким часто відмовляють в інших місцях: пенсіонерів, студентів, безробітних, позичальників із зіпсованою кредитною історією, судимих ​​громадян, військових. Мікрокредитна організація не питає, куди й нащо ви будете витрачати гроші. Позичальник отримує у борг швидко, без комісій, поручителів, довідок, страхування. Фінансове питання вирішується за короткий час.

Переваги оформлення кредиту у SOS Credit:

 1. Мінімум документів. Щоб оформити та отримати займ онлайн, досить мати паспорт/id-картку, ІПН та громадянство України.
 2. Мінімум часу. Ви не прив’язані до часу доби, свого розташуванням та дня тижня. Подати заявку на терміновий займ можна з будь-якого куточку України 24/7. Де б ви не знаходилися, заявка буде оброблена за 20 хвилин.
 3. Привабливі умови. Крім перерахованих вище плюсів, SOS Credit пропонує отримати у борг вигідно. Новачки можуть оформити гроші під 0,01%, повторні позичальники можуть приєднатися до Програми Лояльності та заощаджувати до -50% або використовувати промокоди.

Чи можливе подовження кредиту без штрафів та прострочень? Так, з послугою пролонгація. Сплатіть відсотки за користування позичковими грошима та активуйте послугу на 7, 15 або 30 днів.

Як повернути швидкий кредит на карту?

Повернути швидкий кредит онлайн на карту необхідно у ті терміни, що вказані в умовах договору. Радимо не відкладати це питання до останнього дня. Погасіть оформлений займ якомога раніше, тим самим знизивши кредитне навантаження.

Повернути отримані у кредит гроші можна одним з найбільш зручних способів:

 1. Особистий кабінет. Увійдіть в ОК, використовуючи логін та пароль, вказані при реєстрації. Сервіс покаже реальну суму до сплати. Перерахуйте її з картки.
 2. Платіжний термінал. Для коректного внесення коштів, необхідно вказати номер кредитного договору, ПІБ, ІПН та реквізити. Внесіть всю суму у купюроприймач. Врахуйте, що автомат не видає здачу, а деякі термінали беруть додаткову комісію при проведенні операції.
 3. Укрпошта, банк. Сплатіть суму кредиту + відсотки у касі, надавши касирові всі реквізити. В цьому випадку суму до сплати необхідно розрахувати самому та оголосити її співробітнику.
 4. Інтернет-банкінг. Погасити готівковий займ можна за допомогою електронної платіжної системи свого банку. Слід вказати всі реквізити, призначення платежу та суму.

Який би зі способів оплати ви не обрали, завжди зберігайте чек. Контролювати стан свого кредиту можна в Особистому Кабінеті.

Популярні питання

На які цілі можна оформити швидкі кредити в інтернеті:

 • святкування весілля;
 • лікування зубів;
 • ремонт будинку або квартири;
 • пластична операція.

Що знадобиться для оформлення швидкого кредиту?

Щоб швидко оформити мікрозайм без довідок необхідні:

 • паспорт громадянина України/id-картка;
 • ІПН;
 • платіжна карта будь-якого банку;
 • мобільний номер телефону.

Кредит в найкоротші терміни

Як швидко видають кредити?

З SOS Credit швидкі гроші реально отримати через інтернет на картку через 20 хвилин після подачі онлайн-заявки.

Чи можна швидко взяти кредит на карту вночі або у вихідний?

Подати заявку не виходячи з дому та отримати займ на будь-яку банківську карту можна цілодобово, незалежно від дня тижня. Найшвидший кредит буде розглянуто протягом 20 хвилин.

Можна оформити більше одного займу одразу?

Компанія SOS Credit пропонує оформити одночасно тільки один швидкий займ на карту. Погасіть отриманий займ та беріть новий кредит.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

538 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит