Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ДІЗНАТИСЯ СВОЮ КРЕДИТНУ ІСТОРІЮ?

Кредитна історія – один з найважливіших факторів, який впливає на отримання кредиту онлайн або в банку. Більшість сервісів мікрокредитування перевіряють інформацію про позичальника в БКІ (Бюро Кредитних Історій), компанія SOS CREDIT входить в їх число.

БКІ – це компанія, яка зберігає всю інформацію про вашу кредитну діяльність. Тут враховується кожен кредит, який ви брали за останні 7-10 років. Крім цього, позичальникові знадобиться інформація про те, наскільки ви благонадійний клієнт. Варто тільки перевірити, чи вчасно погашені попередні кредити, чи є позики в інших банках або МФО (мікрофінансових організаціях), або, можливо, прострочена заборгованість за ними. Важлива інформація – загальна сума боргу, якщо кредитів кілька.

Як дізнатися свою кредитну історію?

апитуючи вашу кредитну історію, майбутній кредитор знає про вас все. Саме тому багато позичальників цікавляться, як дізнатися свою кредитну історію заздалегідь і чи можна її виправити?

Як дізнатися свою кредитну історію?

Щоб мати фінансові дані заздалегідь, рекомендуємо наступні варіанти:

  • Подати заяву на кредитний звіт в БКІ. Кожен громадянин України має право дізнатися кредитну історію один раз на рік безкоштовно. Для цього необхідно написати заяву і відправити її за адресою м.Київ, вул.Грушевського, 1-д. У заяві обов’язково вкажіть наступну інформацію: ім’я, прізвище, ІПН, паспортні дані, адресу проживання. Протягом двох днів після отримання заяви, вам буде відправлено рекомендований лист із запитуваною інформацією.
Приклад заяви
  • Отримати інформацію онлайн. Зайдіть на сайт БКІ. Зверніть увагу на вікно Вхід, яке розташоване праворуч. Вкажіть номер телефону і дату народження. Підтвердіть вхід на сайт за допомогою коду з смс. Комбінація з цифр прийде протягом хвилини на вказаний номер телефону. Ознайомтеся з правилами надання інформаційних послуг і поставте галочку, якщо згодні з ними. Тепер ви можете дізнатися свою кредитну історію. Вартість послуги становить 50 гривень.
  • Завантажити спеціальний додаток “Кредитна історія” на Android або iOs. Додаток відкриває доступ до кредитного звіту і рейтингу позичальника. Незаперечний плюс у тому, що про кожну зміну ви будете сповіщені за допомогою пуш-повідомлень. Також через додаток можна зв’язатися з фахівцем БКІ та отримати відповідь на своє питання напряму.

Як дізнатися свою кредитну історію?

Як змінити кредитну історію?

У разі, якщо вам відмовляють у кредиті онлайн або в банківській установі через погану репутацію, зробіть наступне:

  • Погасіть заборгованості по кредитах, якщо вони існують. Зверніть увагу, що через несумлінне ставлення до фінансових зобов’язань ви можете втратити можливість отримувати позики.
  • Перевірте інформацію про закриття кредиту в БКІ. Трапляється, що позичальник уже погасив кредит, але інформація про це в Бюро Кредитних Історій ще не оновилася.
  • Взяти кредит і сплатити його без прострочень. Ваше завдання – продемонструвати банкам і мікрофінансовим організаціям, що попередні труднощі з оплатою мали тимчасовий характер. Однак не варто використовувати цей варіант в якості основного. Більшість систем обробки даних запросто розпізнають махінації. В такому випадку вам відмовлять у видачі кредиту.

Тепер ви в курсі, як дізнатися свою кредитну історію і змінити її. І пам’ятайте, якщо ви берете кредит онлайн, ставитеся до цього серйозно, адже може постраждати найцінніше – ваша репутація.

901 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит