Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Легкий інтернет-заробіток: як не натрапити на аферистів?

  1. №1. Проголосувати 
  2. №2. Взяти участь у опитуванні
  3. №3. Надіслати суму, що потім подвоїться
  4. №4. Здати в оренду свій акаунт

Переходьте на наш Telegram-канал, де ми опублікували допис на цю актуальну тему. Тут ми хочемо розповісти про неї докладніше, адже інтернет-заробіток стрімко увірвався у наше життя. Ми не стверджуємо, що навколо більше шахраїв, ніж реальних та добропорядних роботодавців, але слід бути обачними. Шахраї настільки кмітливі, що вдало реалізують свої схеми обману й тут. Важливо знати про поширені пропозиції легкого заробітку в інтернеті, які вони пропонують, аби у випадку, коли вам надійде подібна — розпізнати її та уникнути. 

№1. Проголосувати

Така пропозиція здається дуже привабливою, адже щоб проголосувати знадобиться мінімум часу і таким чином гроші можна отримати досить швидко. Однак гроші отримаєте, на жаль, не ви, а шахраї, які пропонують подібне. 

Під час голосування людина має вказати свої дані для входу в особистий акаунт. Наприклад, якщо це популярні соціальні мережі — Facebook та Instagram. Як тільки ви зробите це, то шахраї отримають їх і використовуватимуть у власних цілях.

  1. Вас можуть шантажувати інформацією, що міститься в особистих повідомленнях.
  2. Просити від вашого імені гроші в борг.
  3. Проводити неіснуючі збори.
  4. Пропонувати іншим подібний заробіток від вашого імені.

№2. Взяти участь у опитуванні

У ході цієї афери пропонується відповісти на декілька запитань — висловити особисту думку або обрати варіант відповіді, та вказати своє ПІБ. Після цього на екрані публікується сума, яку вам «перерахують» на картку, але для цього необхідно внести разовий платіж. Ось це має насторожити. Заплатити, аби отримати гроші? 

Шахраї маскують цю процедуру під фактом-підтвердження вашої особистості та закріплення внутрішнього рахунку для подальших переказів. Зрозуміло, що цей разовий платіж надійде їм і на цьому справу буде завершено. 

Аферист працює на ноутбуці

№3. Надіслати суму, що потім подвоїться

Схема, що вважається максимально зрозумілою та сміховинною, але багато людей досі вірить, на жаль, що їм пощастить. Вона полягає у тому, що ви перераховуєте суму, а у відповідь отримуєте помножену на 2. Перерахувавши на вказаний рахунок 10 гривень, отримуєте зарахування у 20 гривень, 1000 гривень — вашими будуть 2000 гривень і тд. 

Шахраї добряче вивчають психологію людини перед тим, як організувати ту чи іншу аферу. Вони розуміють, що слід викликати довіру до себе, аби ви повірили у реальність подвоєнної суми. Адже спочатку ніхто не стане перераховувати велику суму. Це може бути 10 гривень — нехай 50 гривень. Саме тому спочатку вони можуть «погратися» і на ваші 10 чи 50 гривень дійсно перерахувати подвоєну суму, адже вони небагато втрачають. Шахраї розраховують на те, що завдяки цьому людина повірить у реальність такого заробітку, і наступного разу надішле більшу суму. 

Вони навіть можуть спонукати вас до цього. Надсилати повідомлення, зміст яких полягатиме у тому, що саме час отримати реально велику суму. Наполягатимуть на тому, що ви цього заслуговуєте, що досить собі відмовляти у всьому, адже розбагатіти можна тут і зараз, а реальний шанс просто перед вами. Це психологічний трюк, адже кожен з нас хоче жити у достатку, тому людина й зважується на те, що перераховує велику суму, сподіваючись на порядність того, хто знаходиться поза екраном. Як тільки це трапляється і шахраї отримують гроші — настає суцільна тиша. 

№4. Здати в оренду свій акаунт

Вам обіцятимуть своєрідну зарплатню за таку послугу. Це пасивний дохід, задля якого навіть нічого робити не доведеться. Проте це загрожує тим, що акаунт буде заблоковано, а людина отримує численні борги. 

Що може приховуватися під такою орендою:

  1. Прохання певної суми у борг.
  2. Публікація схвальних відгуків про шахрайські сайти.
  3. Публікація коментарів, що є мовою ворожнечі.
  4. Розміщення різноманітної реклами.
  5. Публікація неіснуючих зборів, організатором яких будете саме ви або репости таких.
  6. Продаж неіснуючої або неякісної продукції.

Таким чином можна від, на перший погляд, цілком безневинної послуги втрапити у величезну халепу.

Любі клієнти, будьте уважними та бережіть особисті дані — не надавайте їх 3-м особам. Кількість шахрайських схем щоденно збільшується. Уважно перевіряйте умови будь-якого інтернет-заробітку та довіряйте тільки перевіреним джерелам. У випадку, якщо ви втрапили на гачок до шахраїв, обов’язково звертайтеся за допомогою до правоохоронних органів.  

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

242 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит