Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ДЕ ОТРИМАТИ КРЕДИТ БЕЗ ДОКУМЕНТІВ І ПРОПИСКИ?

Незважаючи на те, що багато хто вважає прописку формальністю, в нашій державі вона все ще відіграє важливу роль. Якщо ви не є зареєстрованим користувачем за місцем фактичного проживання, то в більшості випадків не можете розраховувати на кредит без прописки і ряд інших послуг. Багато державних установ можуть відмовити в обслуговуванні або наданні допомоги.

Ситуація, коли людина живе не за місцем своєї прописки, досить поширена в Україні. Варіантів безліч: студент поїхав вчитися і знімає на новому місці житлоплощу, а не живе в гуртожитку або один з подружжя після оформлення шлюбу переїжджає до іншого. Трапляються випадки, коли люди переїжджають в інше місто по роботі або за особистими обставинами, орендують квартиру, але офіційно прописані на старому місці. Як бути в таких випадках? Де можна оформити кредит без прописки та інших документів?

Де отримати кредит без документів і прописки?

Чи можна оформити кредит без документів в банку?

Банківські установи прагнуть максимально уберегти себе від ризику неповернення позикових коштів. Саме тому співробітники ретельно перевіряють кожного клієнта – просять додаткові документи, довідки. Чому в банку неможливо оформити кредит без документів? Існує кілька причин:

  1. Не знаючи фактичної прописки, фінансова установа не буде знати місце проживання боржника для стягнення боргу.
  2. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, при виникненні заборгованості по кредиту, суд вправі відмовити кредитору в розгляді позовної заяви без прописки боржника.

Місце реєстрації – це таке ж підтвердження соціальної надійності, як офіційне працевлаштування та наявність майна. Фінансові установи, дотримуючись закон «Про банки і банківську діяльність», не зацікавлені в кредитуванні таких осіб.

Де і хто може отримати кредит онлайн?

Кредит без документів розрахований на тих громадян, які бажають отримати гроші в борг без непотрібних формальностей. Не кожному хочеться доводити до відома знайомих, друзів, колег про те, що йому потрібні гроші. Крім того, багато хто працює неофіційно або неповний робочий день.

Якщо говорити про мам в декреті, домогосподарок, пенсіонерів, то їм навіть немає сенсу брати довідку про доходи – суми виплат мізерні і жоден банк не видасть під них кредит. Що ж робити студентам, пенсіонерам, фрілансерам? Звернути увагу на кредит онлайн від мікрофінансових організацій (МФО) та ломбардів, кредитні картки банків.

Звернувшись в одну з таких організацій, ви гарантовано отримаєте необхідну суму.

Де отримати кредит без документів і прописки?

Які умови отримання кредиту без документів:

  1. Банк. Не кожен банк готовий видати кредитну карту, якщо у вас немає прописки. Не варто впадати у відчай, сьогодні багато банківських установ пропонують оформлення кредитної картки онлайн. Вам просто необхідно заповнити поля і вказати адресу фактичного проживання – готову карту доставлять прямо додому.
  2. Ломбард. Тут часто видають кредити без прописки, потрібно залишити цінне майно в заставу. Це можуть бути ювелірні прикраси, електроніка, побутова техніка або цінні папери.
  3. МФО. Для отримання кредиту без документів найчастіше потрібні тільки паспорт та ІПН. Щоб підвищити свої шанси на позитивне рішення про видачу потрібної суми, уважним чином заповнюйте всі розділи анкети та надайте якісне фото з паспортом в руках, якщо буде потрібно.

Незалежно від того, де ви будете оформляти кредит онлайн, пам’ятайте, що потрібно уважно читати всі умови договору і дотримуватися термінів повернення. Якщо ви вибрали для співпраці сервіс SOS CREDIT, то при своєчасному погашенні заборгованості, ви можете отримати додаткову вигоду:

  • Пролонгація. Зручна послуга, яка дозволить відстрочити термін погашення кредиту, не переплачуючи штрафи і прострочення.
  • Програма лояльності. Будьте постійним клієнтом SOS CREDIT, своєчасно гасіть заборгованість і отримаєте до 50% знижки на діючу відсоткову ставку.

Уважно вивчайте умови, які пропонують компанії, та обирайте найбільш оптимальний варіант, виходячи зі своїх потреб.

 

723 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит