Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ НА КРЕДИТ ОНЛАЙН?

Взяти кредит онлайн – це процедура, якою мало кого здивуєш в 2018 році. Складно знайти українця, який би не знав, що таке онлайн кредитування. Особливо, коли на кожному кроці нам пропонують вигідні умови: кредит під 0,01%, промокоди, участь у Програмі Лояльності, акції “Приведи друга”, а також усілякі знижки до свят. Складно встояти перед таким широким вибором. Давайте ж поговоримо про знижки докладніше, щоб розумно скористатися шансом заощадити гроші на позиці, коли вона знадобиться.

Як отримати знижку на кредит онлайн?

Кредит онлайн під 0,01%

Більшість мікрокредітних організацій пропонують клієнтові так званий безпроцентний кредит. Чудово, скажете ви? І ми з вами погоджуємося! Компанія SOS CREDIT надає позику під 0,01% кожному новому клієнту, який тільки знайомиться з нашим сервісом мікрокредитування, якщо:

  • Ви в перший раз берете кредит у компанії SOS CREDIT.
  • Сума кредитування не перевищує 3 000 гривень.
  • Термін користування позикою становить до 10 днів.

Важливий факт – процентні нарахування по даній кредитній пропозицією 0,01%, згідно із законодавством України. Тобто, нарахування за користування кредитом будуть, але сума виявиться зовсім мізерною. Наприклад, якщо ви вирішите взяти 3 000 гривень на 10 днів, то переплата складе всього 3 гривні.

Як отримати знижку на кредит онлайн?

Промокод на кредит

Все просто, промокод – це комбінація букв і цифр, які надають знижку на кредит під час подачі заявки. На що варто звернути увагу?

  • Найчастіше така знижка надається повторним клієнтам компанії по e-mail, смс або в офіційному співтоваристві Facebook в рамках свят або спеціальних акційних пропозицій.
  • Відсоток знижки коливається від 10% до 50%. Все залежить від кожного конкретного випадку, заздалегідь передбачити відсоток знижки на кредити онлайн практично неможливо.
  • Скористатися промокодом можна тільки один раз. Введіть комбінацію в спеціальне поле під кредитним калькулятором і натисніть кнопку “Застосувати”. Знижка буде розрахована в автоматичному порядку.

Як бачите, це відмінний варіант, якщо ви вже скористалися кредитом під 0,01% від SOS CREDIT, але ще не стали учасником Програми Лояльності.

Як отримати знижку на кредит онлайн?

Програма лояльності

Це спеціальна система знижок для постійних клієнтів. Кожен, хто погасив дві позики вчасно, дотримуючись умов кредитного договору, стає учасником Програми Лояльності і отримує можливість економити на відсотках по кредиту до 50%! Все, що вам потрібно знати про Програму Лояльності:

  • Вас чекають 8 рівнів, на кожному з яких – спеціальна знижка.
  • Чим вище рівень, тим вища знижка. Максимум становить -50%.
  • Щоб перейти на наступний рівень, необхідно набрати 10 балів.

Розрахунок балів відбувається наступним чином: за кредит від 1000 гривень і більше нараховується 3 бали, за термін кредитування від 10 днів і більше 3 бали, а за своєчасне погашення кредиту в строк, зазначений у договорі, цілих 4 бали!

Як отримати знижку на кредит онлайн?

Зверніть увагу, в разі несвоєчасного погашення позики ваш бонусний рахунок обнуляється, а ви повертаєтеся на перший рівень до знижки -15%. Якщо обставини не дозволяють сплатити кредит вчасно, згадайте про пролонгацію. Продовження користування позикою дозволить зберегти поточну знижку, а також уникнути неприємних наслідків прострочення платежу.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1182 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит