Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Як отримати кредит без застави?

 1. Умови отримання кредиту без застави
 2. Вимоги до позичальників
 3. Переваги отримання кредиту без застави
 4. Как погасити кредит

Банк — не та установа, де можна отримати кредит без застави, поручителів і переліку документів. Що таке застава і для чого вона банку? Застава — гарантія фінансових зобов’язань щодо позичальника перед кредитором. Це означає, що він бере на себе зобов’язання виплатити тіло кредиту, а також відсотки. Якщо ж це зобов’язання не буде виконано, то банк має повне право на активи, що були вказані в договорі у якості застави. Банки оперують великими сумами, тому вони передбачають усі ризики.

Якщо ви розглядаєте беззаставні кредити, тоді потрібно звернутися в МФО. Вони мають у своєму розпорядженні споживчі кредити на невеликі суми і термін. Завдяки цьому не такі прискіпливі до позичальників. Усі знають, що отримати кредит у банку складніше, ніж у мікрофінансовій організації.

Умови отримання кредиту без застави

 1. Визначтеся із сумою і на скільки вам потрібні гроші. Це важливо, щоб ви могли виплатити всю суму вчасно.
 2. Отримати приватний кредит без застави можна тільки онлайн на офіційному сайті нашого МФО. Необхідно перейти на нього через гаджет і попрацювати з кредитним калькулятором, що знаходиться праворуч на великому білому прямокутнику.
 3. Коли ви виставите суму і термін, що вам необхідний, ознайомтеся з попередніми умовами кредитування.
 4. Після натискання кнопки “Подати заявку” система переведе до розділу, в якому потрібно зареєструвати особистий кабінет клієнта сервісу.
 5. BankID допоможе автоматично ідентифікувати вас як позичальника.
 6. Для створення особистого кабінету потрібно заповнити вручну деякі дані, частину з яких ми отримуємо за допомогою BankID.
 7. Після цього перевірку проводить скорингова система, яка й ухвалює рішення щодо кожного позичальника.
 8. Якщо все добре і вам схвалюють гроші без застави, то підпишіть договір і дочекайтеся сповіщення про зарахування коштів. Бувають винятки, коли скорингова система дає і негативну відповідь. Наприклад, коли в SOS CREDIT звертаються шахраї або ж коли в анкеті була вказана інформація з помилками.

Вимоги до позичальників

1. SOS CREDIT надає послуги позичальникам, які досягли повноліття. Тобто, нашим клієнтам 18 років і більше. Ми надаємо послуги навіть громадянам пенсійного віку, тому нашим клієнтам до 90 років.
2.  Українське громадянство. Можуть взяти кредит без застави тільки люди з паспортом громадянина України.
3. Ідентифікаційний код платника податків.
4.  Банківська картка. SOS CREDIT перераховує кредит на банківські картки клієнтів. Працюємо з картами, випущеними в українських банках.

Важлива вимога до клієнтів полягає в тому, щоб вони дотримувалися договору. Крім усієї інформації, вказується сума до повернення і дата, до якої це потрібно зробити. Якщо клієнт розуміє, що у нього не виходить виконати зобов’язання, то SOS CREDIT передбачив запасний варіант – пролонгація. Активувавши таку послугу на термін до 30 днів, ви тим самим подовжуєте час, коли зможете погасити кредит без застави та підтвердження доходу. Зробити це можна у термін за 3 дні перед тим, як закінчиться термін надання послуг. Раніше і після цього терміну активувати послугу пролонгації не вдасться. Більше про неї та інші питання вас проконсультує служба підтримки сервісу.

Переваги отримання кредиту без застави

 • У SOS CREDIT до 15 000 гривень для всіх клієнтів.
 • Перший кредит із відсотковою ставкою від 0,01%.
 • Повторний кредит завжди можна оформити з промокодом на знижку.
 • Застава не потрібна, не потрібні ще й довідки, наприклад, про доходи.
 • Система автоматизована — отримати кредит можна за 15-20 хвилин.
 • Взяти беззаставний кредит без підтвердження доходу можна в будь-який час доби, тому що система працює 24/7.

Як отримати кредит без застави?

Как погасити кредит

З метою забезпечення комфорту клієнтам ми розробили систему погашення таким чином, щоб клієнт міг обрати:

 • Через сайт. Так, можна сплатити двома способами: входячи в особистий кабінет чи ні. Якщо входити в особистий кабінет, то ви авторизуєтесь і за допомогою прив’язаної банківської картки до нього гасите борг. Або на головній сторінці використовуєте кнопку “Сплатити”.
 • Щоб повернути гроші в борг без застави, можна скористатися послугами терміналу. За це може стягуватися комісія, сума якої публікується в процесі погашення приватного кредиту.
 • Будь-який банк країни або Укрпошта. Це робиться в касі. Відповідальному співробітнику потрібно надати всі реквізити і точну суму з відсотками.

SOS CREDIT пропонує громадянам країни вигідні умови, щоб співпраця принесла тільки вигоду клієнтам. Наші кредити термінові, тому що система розглядає заявки не тільки цілодобово, а й без вихідних. Скористатися такими послугами можна в будь-який день. Ми раді новим клієнтам і готові продовжувати допомагати фінансово повторним.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

170 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит