Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн в Ужгороді

 1. Умови видачі кредиту в SOS CREDIT
 2. Як взяти кредит в Ужгороді без довідок і без застави
 3. Гроші в кредит на платіжну карту будь-якого банку
 4. Які переваги та особливості сервісу SOS CREDIT
 5. Як виплатити кредит онлайн в Ужгороді
 6. Популярні питання

У кожного в житті можуть виникнути проблеми, для вирішення яких необхідно взяти кредит онлайн в Ужгороді. Отримати гроші в МФО сьогодні зовсім не складно. Потрібно просто вибрати організацію, яка має хорошу репутацію і високий рейтинг, і оформити заявку. На це потрібно витратити декілька хвилин.

В нашій мікрофінансової компанії SOS CREDIT вигідні пропозиції для клієнтів, зручний сервіс, привабливі тарифи. Якщо в відділення будь-якого банку потрібно вистояти довгу чергу, то ми обслуговує клієнтів дистанційно. На відміну від фінансових установ, МФО не вимагає від користувачів надання довідок і поручителів.

Умови видачі кредиту в SOS CREDIT

Умови співпраці з нашою компанією весь час удосконалюються, вони вигідні клієнтам. Тому, число користувачів на сайті постійно збільшується. Якщо вам потрібно взяти кошти в Ужгороді, звертайтеся в нашу організацію.

Вік отримувача кредиту Від вісімнадцяти років
Ставка у відсотках Від 0,01%
Максимальний розмір кредиту 15 000 гривень
Перший займ, сума До 3-5 тисяч гривень
Термін сплати До 30 календарних днів
Розгляд замовлення Миттєво, до 15-20 хвилин
Базові вимоги Громадянство України, ІПН, паспорт
Отримання коштів На пластикову картку
Додатковий пакет документів Без довідок про прибутки
Кредитна історія Можлива видача коштів клієнтам з негативною кредитною історією

Як взяти кредит в Ужгороді без довідок і без застави

Щоб МФО видала гроші в кредит в Ужгороді, користувач повинен мати доступ до Інтернету. Також, у клієнта повинна бути активна пластикова карта і мобільний телефон. Для відповідей на питання анкети знадобляться паспортні дані. Зайшовши на сайт нашої компанії, слід заповнити запропоновану електронну форму і відіслати її нам. Чекати схвалення доведеться недовго, всього декілька хвилин. Після цієї процедури кошти відразу надійдуть на ваш рахунок.

Найчастіше клієнти мають потребу в грошах, коли потрібно оплатити комунальні послуги, лікування когось із членів сім’ї. Також, кошти замовляють для туристичних поїздок, проведення ювілеїв і весіль, для оплати навчального процесу, для здійснення покупок. Можна взяти кредит онлайн в Ужгороді на будь-які цілі:

 • Машина
 • Меблі
 • Житло
 • Земельна ділянка

Гроші в кредит на платіжну карту будь-якого банку

Нам не важливо, клієнтом якого банку ви є. Головне, щоб у вас була активна пластикова картка, на яку ми перерахуємо кошти. Ми не цікавимося, з якою метою користувач замовляє позику, наша компанія просто допомагає йому вирішити проблемні питання.

Кредит онлайн в Ужгороді

Які переваги та особливості сервісу SOS CREDIT

Мікрокредитування – це спосіб допомоги людям, коли вони потребують фінансової підтримки. Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 • Немає потреби в пред’явленні МФО великої кількості довідок. Крім коду з податкової і паспортних даних користувачеві не потрібно збирати більше ніякої інформації.
 • Позика оформляється дуже швидко. Видача грошей проводиться протягом декількох хвилин.
 • Конфіденційність даних про клієнта. Вони не розголошуються стороннім особам.
 • Чесні умови. Додаткові комісії клієнти не виплачують.
 • Ми працюємо цілодобово. До нас можна звертатися в будь-який час, у вихідні та святкові дні.

Як виплатити кредит онлайн в Ужгороді

Якщо ви взяли кредит в Ужгороді, його потрібно своєчасно повернути. Погасити борг можна різними способами. Один з них – це термінал самообслуговування. Необхідно дійти до найближчого терміналу, вказати інформацію, яка вимагається у представленій формі, і відправити гроші.

Переказ можна провести через касу будь-якого банку. Борг оплачується за реквізитами компанії або за допомогою квитанції. Врахуйте, що для банківського переказу буде потрібно якийсь час, приблизно 2-3 дня, щоб він дійшов до адресата. Найкраще погасити борг в особистому кабінеті на сайті, використовуючи платіжну карту. Оплата проводиться без нарахування комісії. Якщо своєчасно перевести кошти не вдається, потрібно зв’язатися з позикодавцем і оформити пролонгацію, щоб не зіпсувати кредитну історію.

Кредит онлайн в Ужгороді

Популярні питання

У нас клієнти отримують кредити без надання довідкових матеріалів, тривалого очікування, поручителів. Якщо у користувачів виникають питання, на них відповідають наші менеджери. З відповідями на типові запитання можна познайомитися на нашому сайті. Ось деякі з них.

Чи можна взяти кредит в Ужгороді по SMS

Якщо ви вже брали в нашій компанії позику, вчасно її повернули, то по SMS отримати кошти можна. Це нова можливість для постійних клієнтів. Сума такого позичання – до 5 тисяч гривень, термін – до одного місяця. Для отримання грошей слід відправити SMS з того номера телефону, який вказаний в особистому кабінеті. У повідомленні вкажіть суму, термін кредитування і відправте на (067) 01 01 767.

Вимоги до клієнтів

Повнолітній користувач повинен бути громадянином України. Він повинен мати активний номер мобільного телефону і банківську карту. Для заповнення заяви йому буде потрібний паспорт. Для направлення заявки потрібно мати вихід в Інтернет.

Чи дадуть кредит без перевірки кредитної історії

Багатьох клієнтів цікавить це питання, особливо тих, у кого є похибки в кредитній історії. Сміливо звертайтеся в нашу компанію, ми видаємо кредити на базі анкетних даних, не перевіряючи кредитні історії користувачів.

Яку суму можна взяти в борг

Мінімальний розмір кредиту становить не більше 10 тисяч гривень. Він видається на 30 днів. Максимальна сума – 15 000 гривень.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

967 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит