Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

ЯК ВИГІДНО ЗРОБИТИ РЕМОНТ У КРЕДИТ?

Ремонт нескладно поставити на паузу, але тяжко припинити – з цим твердженням важко посперечатися. Кредит на ремонт – досить популярний продукт сьогодні. Навіть салони меблів та магазини сантехніки відзначають, що кількість покупців, які оформлюють покупки в кредит, стає дедалі більшою.

Скільки грошей вимагає ремонт житла? Складно прорахувати наперед, оскільки вимоги у кожного свої. Все залежить й від початкового стану житлоплощі. У деяких випадках займ може знадобитися у розпалі ремонту, якщо при проведенні різноманітних робіт виникають непередбачувані труднощі. Куди ж звернутися, щоб оформити кредит на ремонт житла вигідно?

Оформлюємо кредит на ремонт в магазині

Якщо вам потрібні гроші на купівлю конкретних матеріалів, то в будівельних гіпермаркетах можна знайти різноманітні пропозиції по кредиту. Інколи магазини самі пропонують придбати товар у розстрочку або у кредит з мінімальною переплатою.

Як вигідно зробити ремонт у кредит?

Сьогодні кредит можна оформити навіть у інтернет-магазинах, наприклад, в «Розетці». У деяких випадках можна отримати товар у розстрочку під 0,01% річних, але з щомісячною комісією до 3% від вартості товару. Варто розуміти, що таким чином можна отримати у кредит тільки матеріали для ремонту. Послуги майстрів необхідно фінансувати окремо або оформляти спеціальний займ у банку.

Як отримати кредит на ремонт будинку в банку?

Сьогодні багато банків, крім іпотеки та автокредитування, пропонують такий продукт як «Кредит на ремонт». Оформлення подібного займу у банку потребує додаткових витрат і рішення про видачу буде прийнято не одразу. Крім стандартних документів, вам буде потрібно надати довідку про доходи і в деяких випадках підтвердження з ЖЕКу.

Є й свої ппереваги:

  • Найчастіше кредит на ремонт оформлюють на тривалий термін під низький відсоток.
  • Наявність застави дозволяє оформити велику суму.

Пам’ятайте, що крім відсотків, необхідно сплатити страхування застави – приблизно 0,5% від вартості квартири, комісію банку – до 3% від суми кредиту. У деяких випадках банк може зобов’язати вас оплачувати обслуговування рахунку – близько 0,1% від суми заборгованості.

Позичальнику також необхідно сплатити оцінку нерухомості і оформлення договору застави. Середня переплата складе 45-50%.

Чи вигідно оформляти кредит на ремонт квартири у кредитній спілці?

Якщо вам необхідна велика сума і за короткий проміжок часу, можна звернутися за допомогою до кредитної спілки. Займ затверджується протягом доби, але відсоткова ставка зависока. Основна перевага співпраці – лояльність кредитних інспекторів. Вони не так чіпляються до документів, як банківські співробітники і не завжди просять довідки, що підтверджують офіційний дохід. Від клієнта вимагають паспорт, ідентифікаційний код і документи, що підтверджують право власності на квартиру.

Як вигідно зробити ремонт у кредит?

Якщо вам необхідна сума понад 5 000 гривень, потрібно буде оформити заставу. Можна зробити висновок, що звертатися у таку організацію слід тільки у крайньому разі.

Онлайн-кредит на ремонт: швидко та вигідно

Якщо вам немає потреби робити капітальний ремонт, а необхідно всього лише переклеїти шпалери або замінити крани у квартирі, навіщо йти до банку? Зверніться по допомогу у сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT.

Основні переваги співпраці:

  • Можна оформити кредит від 500 до 15 000 гривень строком до 30 днів.
  • Будуть потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код.
  • Кредит онлайн доступний в будь-який час. Після підтвердження, гроші будуть одразу перераховані на вашу картку.

Нові клієнти можуть оформити суму до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0%.

Спробуйте зробити ремонт в кредит, і ви зрозумієте, наскільки це швидко і зручно!

 

422 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит