Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК ВИГІДНО ЗРОБИТИ РЕМОНТ У КРЕДИТ?

Ремонт нескладно поставити на паузу, але тяжко припинити – з цим твердженням важко посперечатися. Кредит на ремонт – досить популярний продукт сьогодні. Навіть салони меблів та магазини сантехніки відзначають, що кількість покупців, які оформлюють покупки в кредит, стає дедалі більшою.

Скільки грошей вимагає ремонт житла? Складно прорахувати наперед, оскільки вимоги у кожного свої. Все залежить й від початкового стану житлоплощі. У деяких випадках займ може знадобитися у розпалі ремонту, якщо при проведенні різноманітних робіт виникають непередбачувані труднощі. Куди ж звернутися, щоб оформити кредит на ремонт житла вигідно?

Оформлюємо кредит на ремонт в магазині

Якщо вам потрібні гроші на купівлю конкретних матеріалів, то в будівельних гіпермаркетах можна знайти різноманітні пропозиції по кредиту. Інколи магазини самі пропонують придбати товар у розстрочку або у кредит з мінімальною переплатою.

Як вигідно зробити ремонт у кредит?

Сьогодні кредит можна оформити навіть у інтернет-магазинах, наприклад, в «Розетці». У деяких випадках можна отримати товар у розстрочку під 0,01% річних, але з щомісячною комісією до 3% від вартості товару. Варто розуміти, що таким чином можна отримати у кредит тільки матеріали для ремонту. Послуги майстрів необхідно фінансувати окремо або оформляти спеціальний займ у банку.

Як отримати кредит на ремонт будинку в банку?

Сьогодні багато банків, крім іпотеки та автокредитування, пропонують такий продукт як «Кредит на ремонт». Оформлення подібного займу у банку потребує додаткових витрат і рішення про видачу буде прийнято не одразу. Крім стандартних документів, вам буде потрібно надати довідку про доходи і в деяких випадках підтвердження з ЖЕКу.

Є й свої ппереваги:

  • Найчастіше кредит на ремонт оформлюють на тривалий термін під низький відсоток.
  • Наявність застави дозволяє оформити велику суму.

Пам’ятайте, що крім відсотків, необхідно сплатити страхування застави – приблизно 0,5% від вартості квартири, комісію банку – до 3% від суми кредиту. У деяких випадках банк може зобов’язати вас оплачувати обслуговування рахунку – близько 0,1% від суми заборгованості.

Позичальнику також необхідно сплатити оцінку нерухомості і оформлення договору застави. Середня переплата складе 45-50%.

Чи вигідно оформляти кредит на ремонт квартири у кредитній спілці?

Якщо вам необхідна велика сума і за короткий проміжок часу, можна звернутися за допомогою до кредитної спілки. Займ затверджується протягом доби, але відсоткова ставка зависока. Основна перевага співпраці – лояльність кредитних інспекторів. Вони не так чіпляються до документів, як банківські співробітники і не завжди просять довідки, що підтверджують офіційний дохід. Від клієнта вимагають паспорт, ідентифікаційний код і документи, що підтверджують право власності на квартиру.

Як вигідно зробити ремонт у кредит?

Якщо вам необхідна сума понад 5 000 гривень, потрібно буде оформити заставу. Можна зробити висновок, що звертатися у таку організацію слід тільки у крайньому разі.

Онлайн-кредит на ремонт: швидко та вигідно

Якщо вам немає потреби робити капітальний ремонт, а необхідно всього лише переклеїти шпалери або замінити крани у квартирі, навіщо йти до банку? Зверніться по допомогу у сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT.

Основні переваги співпраці:

  • Можна оформити кредит від 500 до 15 000 гривень строком до 30 днів.
  • Будуть потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код.
  • Кредит онлайн доступний в будь-який час. Після підтвердження, гроші будуть одразу перераховані на вашу картку.

Нові клієнти можуть оформити суму до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0,01%.

Спробуйте зробити ремонт в кредит, і ви зрозумієте, наскільки це швидко і зручно!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1219 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит