Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ВИГІДНО ЗРОБИТИ РЕМОНТ У КРЕДИТ?

Ремонт нескладно поставити на паузу, але тяжко припинити – з цим твердженням важко посперечатися. Кредит на ремонт – досить популярний продукт сьогодні. Навіть салони меблів та магазини сантехніки відзначають, що кількість покупців, які оформлюють покупки в кредит, стає дедалі більшою.

Скільки грошей вимагає ремонт житла? Складно прорахувати наперед, оскільки вимоги у кожного свої. Все залежить й від початкового стану житлоплощі. У деяких випадках займ може знадобитися у розпалі ремонту, якщо при проведенні різноманітних робіт виникають непередбачувані труднощі. Куди ж звернутися, щоб оформити кредит на ремонт житла вигідно?

Оформлюємо кредит на ремонт в магазині

Якщо вам потрібні гроші на купівлю конкретних матеріалів, то в будівельних гіпермаркетах можна знайти різноманітні пропозиції по кредиту. Інколи магазини самі пропонують придбати товар у розстрочку або у кредит з мінімальною переплатою.

Як вигідно зробити ремонт у кредит?

Сьогодні кредит можна оформити навіть у інтернет-магазинах, наприклад, в «Розетці». У деяких випадках можна отримати товар у розстрочку під 0,01% річних, але з щомісячною комісією до 3% від вартості товару. Варто розуміти, що таким чином можна отримати у кредит тільки матеріали для ремонту. Послуги майстрів необхідно фінансувати окремо або оформляти спеціальний займ у банку.

Як отримати кредит на ремонт будинку в банку?

Сьогодні багато банків, крім іпотеки та автокредитування, пропонують такий продукт як «Кредит на ремонт». Оформлення подібного займу у банку потребує додаткових витрат і рішення про видачу буде прийнято не одразу. Крім стандартних документів, вам буде потрібно надати довідку про доходи і в деяких випадках підтвердження з ЖЕКу.

Є й свої ппереваги:

  • Найчастіше кредит на ремонт оформлюють на тривалий термін під низький відсоток.
  • Наявність застави дозволяє оформити велику суму.

Пам’ятайте, що крім відсотків, необхідно сплатити страхування застави – приблизно 0,5% від вартості квартири, комісію банку – до 3% від суми кредиту. У деяких випадках банк може зобов’язати вас оплачувати обслуговування рахунку – близько 0,1% від суми заборгованості.

Позичальнику також необхідно сплатити оцінку нерухомості і оформлення договору застави. Середня переплата складе 45-50%.

Чи вигідно оформляти кредит на ремонт квартири у кредитній спілці?

Якщо вам необхідна велика сума і за короткий проміжок часу, можна звернутися за допомогою до кредитної спілки. Займ затверджується протягом доби, але відсоткова ставка зависока. Основна перевага співпраці – лояльність кредитних інспекторів. Вони не так чіпляються до документів, як банківські співробітники і не завжди просять довідки, що підтверджують офіційний дохід. Від клієнта вимагають паспорт, ідентифікаційний код і документи, що підтверджують право власності на квартиру.

Як вигідно зробити ремонт у кредит?

Якщо вам необхідна сума понад 5 000 гривень, потрібно буде оформити заставу. Можна зробити висновок, що звертатися у таку організацію слід тільки у крайньому разі.

Онлайн-кредит на ремонт: швидко та вигідно

Якщо вам немає потреби робити капітальний ремонт, а необхідно всього лише переклеїти шпалери або замінити крани у квартирі, навіщо йти до банку? Зверніться по допомогу у сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT.

Основні переваги співпраці:

  • Можна оформити кредит від 500 до 15 000 гривень строком до 30 днів.
  • Будуть потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код.
  • Кредит онлайн доступний в будь-який час. Після підтвердження, гроші будуть одразу перераховані на вашу картку.

Нові клієнти можуть оформити суму до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0%.

Спробуйте зробити ремонт в кредит, і ви зрозумієте, наскільки це швидко і зручно!

 

715 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит