Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ВЗЯТИ КРЕДИТ З МАЛЕНЬКОЮ ЗАРПЛАТОЮ?

Українці, які планують оформити кредит з маленькою зарплатою, часто зустрічаються з серйозними труднощами. Кредитні установи відносять таких позичальників до групи підвищеного ризику, оскільки саме ця категорія населення, згідно зі статистичними даними, має труднощі із своєчасним погашенням займу.

Отримати кредит з маленькою зарплатою буває вкрай необхідно з багатьох причин: невідкладне лікування, купівля необхідної техніки, терміновий ремонт. З 1 січня 2019 року мінімальна зарплата в Україні становить 4 173 гривні. Погодьтеся, що цієї суми не завжди вистачає на те, щоб покрити всі поточні потреби. У разі виникнення позапланових витрат, багато хто не уявляє, як вийти зі скрутного становища та починає шукати різні способи отримання грошей у борг. Куди ж звернутися – до приватної особи, до банку або у мікрофінансову організацію (МФО)?

Як взяти кредит із маленькою зарплатою?

Як отримати кредит з маленькою зарплатою у банку?

Деякі українці вважають, що з маленькою офіційною зарплатою банківські співробітники одразу ж відмовлять у займі. У реальності банк враховує не тільки ваш офіційний дохід, а й додатковий. Щоб збільшити свої шанси на отримання займу, можна надати наступні довідки:

  • Документи, що підтверджують здачу майна в оренду;
  • Довідки про відкриті депозитні рахунки у різних банках;
  • Звіти про рух грошових коштів з електронних гаманців;
  • Довідку про доходи з місця роботи;
  • Документи, що підтверджують регулярне надходження фінансової допомоги від родичів – виписки з карткових рахунків;
  • Довідку про доходи від особистого підсобного господарства. Наприклад, що у вас є ділянка, де ви вирощуєте овочі та реалізуєте їх.

Пам’ятайте, що будь-який дохід повинен бути офіційно підтвердженим. Якщо ви постійно сплачуєте податки від додаткових доходів, необхідно отримати довідку у податковій інспекції.

Якщо ви не знаєте, як взяти кредит з маленькою офіційною зарплатою, спробуйте залучити співпозичальника. Наприклад, можна звернутися у банк з чоловіком/дружиною. У цьому випадку фінустанові необхідно надати довідку про загальні доходи на сім’ю. Співпозичальником може бути не тільки чоловік/дружина, але й повнолітні діти, батьки, друзі. Займ оформляється на одну людину, тому вигідно, щоб одержувач кредиту мав найбільший офіційний дохід. Співпозичальник отримує частину грошей і при цьому несе боргові зобов’язання відповідно до своєї частки займу. Вигідно брати один кредит на усіх членів сім’ї, наприклад, іпотеку.

Як взяти кредит із маленькою зарплатою?

Чи дадуть у МФО кредит з маленькою зарплатою?

Якщо необхідно отримати гроші терміново протягом одного дня, зверніться по допомогу до МФО. Для отримання коштів знадобиться тільки паспорт та код. Наприклад, компанія SOS CREDIT видає гроші не тільки тим, хто не може підтвердити офіційний дохід, а й пенсіонерам, студентам, переселенцям. Кредит онлайн доступний кожному українцю, який досяг повноліття. Нові клієнти можуть оформити до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%.

Основна перевага мікрозаймів – немає потреби повідомляти організації, на що ви плануєте витратити гроші, як це потрібно робити у банку. Отримати гроші можна протягом короткого проміжку часу, а ось у банках це може затягнутися на кілька днів. Варто враховувати, що у банку вам не дадуть кредит у вихідний або святковий день, а також у неробочий час.

Щоб отримати кредит з маленькою зарплатою, необхідно бути сумлінним платником. Перевірити свою кредитну історію можна у БКІ (Бюро кредитних історій). Кожен українець має право безкоштовно дізнатися свою кредитну історію раз на рік.

 

736 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит