Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК ВЗЯТИ КРЕДИТ З МАЛЕНЬКОЮ ЗАРПЛАТОЮ?

Українці, які планують оформити кредит з маленькою зарплатою, часто зустрічаються з серйозними труднощами. Кредитні установи відносять таких позичальників до групи підвищеного ризику, оскільки саме ця категорія населення, згідно зі статистичними даними, має труднощі із своєчасним погашенням займу.

Отримати кредит з маленькою зарплатою буває вкрай необхідно з багатьох причин: невідкладне лікування, купівля необхідної техніки, терміновий ремонт. З 1 січня 2019 року мінімальна зарплата в Україні становить 4 173 гривні. Погодьтеся, що цієї суми не завжди вистачає на те, щоб покрити всі поточні потреби. У разі виникнення позапланових витрат, багато хто не уявляє, як вийти зі скрутного становища та починає шукати різні способи отримання грошей у борг. Куди ж звернутися – до приватної особи, до банку або у мікрофінансову організацію (МФО)?

Як взяти кредит із маленькою зарплатою?

Як отримати кредит з маленькою зарплатою у банку?

Деякі українці вважають, що з маленькою офіційною зарплатою банківські співробітники одразу ж відмовлять у займі. У реальності банк враховує не тільки ваш офіційний дохід, а й додатковий. Щоб збільшити свої шанси на отримання займу, можна надати наступні довідки:

  • Документи, що підтверджують здачу майна в оренду;
  • Довідки про відкриті депозитні рахунки у різних банках;
  • Звіти про рух грошових коштів з електронних гаманців;
  • Довідку про доходи з місця роботи;
  • Документи, що підтверджують регулярне надходження фінансової допомоги від родичів – виписки з карткових рахунків;
  • Довідку про доходи від особистого підсобного господарства. Наприклад, що у вас є ділянка, де ви вирощуєте овочі та реалізуєте їх.

Пам’ятайте, що будь-який дохід повинен бути офіційно підтвердженим. Якщо ви постійно сплачуєте податки від додаткових доходів, необхідно отримати довідку у податковій інспекції.

Якщо ви не знаєте, як взяти кредит з маленькою офіційною зарплатою, спробуйте залучити співпозичальника. Наприклад, можна звернутися у банк з чоловіком/дружиною. У цьому випадку фінустанові необхідно надати довідку про загальні доходи на сім’ю. Співпозичальником може бути не тільки чоловік/дружина, але й повнолітні діти, батьки, друзі. Займ оформляється на одну людину, тому вигідно, щоб одержувач кредиту мав найбільший офіційний дохід. Співпозичальник отримує частину грошей і при цьому несе боргові зобов’язання відповідно до своєї частки займу. Вигідно брати один кредит на усіх членів сім’ї, наприклад, іпотеку.

Як взяти кредит із маленькою зарплатою?

Чи дадуть у МФО кредит з маленькою зарплатою?

Якщо необхідно отримати гроші терміново протягом одного дня, зверніться по допомогу до МФО. Для отримання коштів знадобиться тільки паспорт та код. Наприклад, компанія SOS CREDIT видає гроші не тільки тим, хто не може підтвердити офіційний дохід, а й пенсіонерам, студентам, переселенцям. Кредит онлайн доступний кожному українцю, який досяг повноліття. Нові клієнти можуть оформити до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%.

Основна перевага мікрозаймів – немає потреби повідомляти організації, на що ви плануєте витратити гроші, як це потрібно робити у банку. Отримати гроші можна протягом короткого проміжку часу, а ось у банках це може затягнутися на кілька днів. Варто враховувати, що у банку вам не дадуть кредит у вихідний або святковий день, а також у неробочий час.

Щоб отримати кредит з маленькою зарплатою, необхідно бути сумлінним платником. Перевірити свою кредитну історію можна у БКІ (Бюро кредитних історій). Кожен українець має право безкоштовно дізнатися свою кредитну історію раз на рік.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1326 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит