Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Готівковий кредит: переваги та недоліки

Мрієте про подорож на престижний курорт, зробити капітальний ремонт у будинку або придбати новенький смартфон? Готівковий кредит - затребуваний продукт, здатний втілити у життя заповітну мрію. Сьогодні його пропонують банки, ломбарди і багато МФО (мікрофінансові організації). Як і будь-який займ, він має свої сильні і слабкі сторони.

Готівковий кредит в банку - основні переваги та недоліки

Один з основних плюсів кредиту готівкою - це швидкість оформлення. Навіть в банках його видають максимально швидко. Крім того, можна виділити і інші позитивні моменти:

  • Щоб оформити кредит у готівковій формі потрібні тільки паспорт, ідентифікаційний код і довідка про доходи за останні 6 місяців.
  • Вам не потрібно звітувати кредитному інспекторові, куди будуть витрачені кошти.
  • Не потрібно надавати заставу або приносити документи від поручителя.
  • Багато способів погасити позику. Деякі банки пропонують закрити кредит раніше зазначеного в договорі терміну і зменшити переплату.

Незважаючи на явні переваги, банківський готівковий кредит має свої підводні камені:

  • Додаткові збори та комісії. Видаючи позику готівкою, банк може стягувати додаткові платежі - за оформлення довідки, за супровід кредиту, видачу готівки в касі.
  • Підвищена відсоткова ставка. Банківські організації інколио встановлюють підвищений відсоток, щоб «перестрахуватися» якщо клієнт не погасить свій займ. Позичальнику варто бути готовим до великих витрат - це така плата за отримання грошей в найкоротший термін.
  • Мінімальна сума. Оскільки такий продукт відноситься до високоризикових, часто банки вводять обмеження і позичальник наприкінці може отримати на руки зовсім невелику суму. Крім того, деякі фінустанови можуть вводити санкції за дострокове погашення кредиту, тому перед підписанням договору обговоріть ці нюанси.

Готівковий кредит в МФО - про що слід знати?

Якщо вам потрібна невелика сума на короткий проміжок часу, простіше звернутися за допомогою до ломбарду або у МФО. Іти до ломбарду варто у крайньому випадку, оскільки отримати тут гроші не так легко, натомість необхідно запропонувати цінну заставу. Якщо у вас є акції або облігації, прикраси з дорогоцінних металів, нова техніка - вам будуть раді у будь-якому ломбарді. Але варто вам прострочити виплату, ваше майно може стати власністю кредитора. Чи готові ви до такого ризикового кроку?

Готівковий кредит у МФО можна отримати на найвигідніших умовах.

Переваг тут набагато більше, ніж у банку або ломбарді:

  • Гроші можна отримати на короткий термін від 1 до 30 днів. Погодьтеся, не завжди потрібна сума на кілька місяців. Навіщо брати кредит на півроку і переплачувати відсотки за використання, якщо він потрібен на два тижні.
  • Можна отримати у борг зовсім невелику суму. Іноді ніяково просити у знайомих 500 або 1 500 гривень в борг, та й часу не завжди вистачає. Кредит онлайн дозволить отримати навіть невеличку суму майже миттєво.
  • Мінімальний пакет документів - ще один вагомий плюс для отримання кредиту готівкою в МФО. Сьогодні багато українців працюють неофіційно і не можуть принести довідку, що підтверджує платоспроможність. Для отримання грошей в МФО вам знадобляться тільки паспорт і ідентифікаційний код. Ніяких поручителів, страховки і застави.

Якщо вам не принципово - готівковий кредит або безготівковий, зверніться у компанію SOS CREDIT. Всі нові клієнти можуть отримати суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Після отримання позитивного рішення, гроші будуть одразу переведені на вашу карту. При необхідності, перевести в готівку їх завжди можна в касі банку або банкоматі.

Щоб отримати гроші максимально швидко, уважно заповнюйте заявки. Чим точніше і повніше будуть внесені дані, тим швидше ви отримаєте позитивне рішення. Вигідний і швидкий готівковий кредит - це реально!

 

Отримати кредит