Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Кредит за 5 хвилин: як заощадити час

Багато українців стикалися з тривалим оформленням заявки на отримання кредиту в банку. «Кредит за 5 хвилин» звучить для них як нездійсненна мрія, але це реально. Багато мікрофінансовх організацій (МФО), ломбарди та приватні кредитори пропонують оформити позику у рекордно короткі терміни. Як обрати фінансову компанію для співробітництва і на що звертати увагу, щоб заощаджений часом не перекинувся на великі неприємності?

Де оформити кредит за 15 хвилин вигідно?

Складно знайти людину, яка б жодного разу не брала гроші в борг. Хтось позичає у родичів, сусідів і колег. Хтось звертається у банки або інші фінансові організації. Сьогодні багато українців обирають швидкі кредити за 30 хвилин, які пропонують послуги онлайн-кредитування. Їх основа мета - надавати швидку допомогу тим, хто потрапив у скрутне матеріальне становище. Ситуації бувають різні - затримали зарплату, потрапив до лікарні, поломка побутової техніки, потрібно терміново робити ремонт.

Компанія SOS CREDIT пропонує оформлення позики за короткий проміжок часу з мінімальним пакетом документів. Все, що вам знадобиться - телефон або комп'ютер з доступом до Інтернету, відскановані копії документів, платіжна картка будь-якого українського банку, трохи вільного часу для заповнення анкети та подачі заявки.

Щоб збільшити шанси на отримання кредиту за 30 хвилин, уникайте типових помилок, яких припускаються допускають позичальники, оформлюючи позику:

  1. Заповнюйте заявку особисто. Небезпечно передавати дані третім особам. Під час заповнення аплікаційної форми уважно перевіряйте внесену інформацію на наявність помилок. Оскільки офіційного підтвердження рівня заробітної плати не потрібно, багато клієнтів завищують реальний рівень доходу. Зрозумійте, що кредитору важлива правдивість. Крім того, МФО володіють інформацією про середню заробітну плату по кожній спеціальності у різних містах України. Вкажіть, чи є у вас активні кредити в інших фінансових компаніях, оскільки цю інформацію легко перевірити через Бюро кредитних історій.
  2. Уважно читайте договір. Будь-який договір - це основа співпраці двох сторін. У цьому документі прописано все: діюча процентна ставка, термін кредитування, дата оплати, можливість закрити кредит достроково, умови пролонгації, штрафні санкції, дії кредитора в разі виникнення прострочки по кредиту. Оформлюючи кредит за 15 хвилин, багато клієнтів ігнорують скрупульозне вивчення документів перед підписанням - це одна з найбільш поширених помилок.
  3. Немає чіткого плану погашення зобов'язань. Багато людей при оформленні кредиту до кінця не усвідомлюють, що буде служити джерелом погашення - заробітна плата, продаж непотрібного майна, додаткове джерело доходу. Відсутність чіткого планування бюджету призводить до плачевних наслідків - прострочення по кредиту, нарахування штрафів, збільшення суми боргу, зіпсована кредитна історія. Кредитний калькулятор допоможе заздалегідь побачити суму до оплати і зрозуміти, як спланувати свої доходи і витрати для своєчасного повернення позики.

Перед тим як оформити кредит онлайн, заздалегідь прорахуйте усі варіанти та оберіть найбільш оптимальний. Якщо у вас з якихось причин не виходить повернути позику вчасно, скористайтеся пролонгацією. Послуга безкоштовна, дозволить вам збільшити термін кредитування на 7,15 або 30 днів. Кредит за 5 хвилин - це зручно, швидко і надійно.

 

Отримати кредит