Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Кредити онлайн на картку: як підвищити шанси?

Якщо ви читаєте цю статтю, напевно у вас є необхідність отримати кредити онлайн на картку. Ми підкажемо, як правильно заповнити заявку, уникнути найпоширеніших помилок, а також підвищити свої шанси на отримання позики.

Перш ніж узяти гроші онлайн, необхідно заповнити заявку. Це стандартна процедура, яка дозволяє системі SOS CREDIT отримати необхідну інформацію для прийняття зваженого рішення.

В першу чергу виберіть суму і термін кредитування. Пам'ятаєте про нашу акцію 0% на перший займ? У вас є можливість взяти кредит під 0% до 3 000 гривень до 10 днів. Повторні клієнти також не залишилися без уваги, оскільки можуть використати промокод на знижку.

Далі, пройдіть просту реєстрацію на сайті: введіть чинний номер телефону та електронну пошту. E-mail, він же логін, а номер телефону може знадобитися для відновлення пароля, а також комунікації в майбутньому.

Як заповнити заявку правильно?

  • Персональні дані. Вказуйте ім'я, прізвище, по батькові точно так же, як в паспорті або іншому документі, що підтверджує особу. Не менш важливі пункти - дата народження та паспортні дані, які потрібні для заповнення кредитного договору та ідентифікації повернених грошей. Перевірте правильність ІПН.
  • Соціальні дані. Щоб отримати кредити онлайн на картку, необхідна додаткова інформація: сімейний стан, кількість дітей, освіту і майно, яким ви володієте. Тут же потрібно заповнити графу з фізичною адресою проживання, місцем роботи, а також вказати час наступної виплати. Тобто дату, коли ви зможете погасити кредит повністю.
  • Введення даних карти. Через 5 хвилин після схвалення заявки на кредит, гроші будуть відправлені на вашу картку. Для переказу вкажіть реквізити чинної банківської картки будь-якого банку України.
  • Підтвердження заявки. На даному етапі необхідно клікнути на кнопку "Подати заявку" і почекати, поки система візьме її в роботу. В середньому оформлення і розгляд заявки займає близько 20 хвилин, але бувають виняткові випадки, які вимагають перевірки інформації в ручному режимі.

Перевірити статус заявки можна в Особистому Кабінеті, також ви отримаєте додаткове повідомлення по смс і e-mail.

Як підвищити свої шанси на отримання кредиту онлайн на картку?

Так, звести до мінімуму можливість відмови по кредиту в ваших силах. Зверніть увагу на наступні рекомендації:

  • Правда, правда і нічого крім правди. Обдурити систему вкрай складно, тому рекомендуємо вказувати вірні дані. Адже всю інформацію легко перевірити, якщо вас "упіймають за руку", ви отримаєте відмову;
  • Заповнюйте необов'язкові поля. Завантаживши копію сторінки паспорта з останньою вклеєною фотографією, ІПН, а також відповівши на додаткові питання ймовірність отримати кредит онлайн набагато вище;
  • Перевіряйте інформацію на предмет граматичних та інших помилок. Помилка в імені або ІПН може безпосередньо позначитися на рішенні системи SOS CREDIT. Рекомендуємо перевіряти інформацію на кожному етапі перш ніж перейти до наступного.

На що звернути увагу?

Перед тим як вказати термін кредитування, рекомендуємо заздалегідь розрахувати час користування кредитом. Чим точніше дата, тим вигідніше умови позики. До того ж, в разі чого, ви зможете скористатися послугою пролонгації. Завдяки цьому можна продовжити термін користування кредитом до 30 днів.

Ще одна важлива деталь: компанія SOS CREDIT піклується про своїх клієнтів. Саме тому кожен клієнт, який закрив другий кредит без прострочень стає учасником програми лояльності. Це прекрасна можливість заощадити до 50% на відсотках по кредиту.

Отримати кредит