Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЩО БУДЕ, ЯКЩО НЕ ПЛАТИТИ КРЕДИТ?

Платити чи не платити кредит онлайн – ось у чому питання. Останнім часом все більше клієнтів мікрофінансових і банківських установ задають собі це питання. Інтернет рясніє статтями на тему “Як не платити кредит”, сайти юридичних контор обіцяють позбавити від зобов’язань за кредитним договором, а досвідчені неплатники діляться історіями особистих перемог і поразок на ниві несплати онлайн позик. Давайте ж розберемося, чи дійсно можна не платити кредит в Україні.

Що буде, якщо не платити кредит?

Коли нараховують штраф і пеню?

Після прострочення кредиту ваш борг зростає. Тільки уявіть, тіло кредиту, відсотки за користування, штраф або пеня за прострочення. Чим довше ви ігноруєте кредитні зобов’язання, тим дорожче обійдеться недбалість. Сума може збільшитися в п’ять, десять або навіть двадцять разів від початкового боргу.

Найчастіше, санкції застосовуються:

  • на наступний день після фактичного прострочення кредиту;
  • по закінченню пільгового, так званого, грейс періоду;
  • через певну кількість днів.

Природно, такі неймовірні суми лякають позичальників і саме тоді закрадається перша думка: “Що буде, якщо не платити кредит?”

Що буде, якщо не платити кредит?

По-перше, співробітники мікрофінансової або банківської організації обов’язково нагадають вам про борг. Дзвінки від менеджерів або співробітників служби безпеки – це звичайна процедура, яка спрямована на врегулювання ситуації. У цьому випадку мета – домовитися про погашення кредиту без судового розгляду.

По-друге, готуйтеся до судового позову. Довести справу до суду – найгірше, що може зробити боржник. Не важливо, чи взяли Ви кредит онлайн або в банку, але суд справа не з приємних і тривати він може не один місяць. Деякі справи затягуються до декількох років. Зверніть увагу, якщо вас зобов’яжуть повернути кредит, доведеться виплатити і судові витрати. До того ж, послуги адвоката або юриста, в разі найму, теж недешеві.

По-третє, арешт і продаж майна. Якщо справа програна, а грошей для сплати боргу у вас немає, ситуація може загостритися. Вашу квартиру, машину й інше цінне майно пустять з молотка для покриття суми кредиту.

Ще один важливий момент, ваша кредитна історія буде безнадійно зіпсована. Навряд чи після цього варто розраховувати на кредит онлайн або будь-яку іншу позику. Гарненько зважте “за” та “проти” та прийміть правильне рішення.

Як вийти сухим із ​​води?

Однак не все так погано, як може здатися на перший погляд. Як і в банку, так і в сервісах онлайн-кредитування є шляхи вирішення для тих, хто не може погасити кредит вчасно.

Що буде, якщо не платити кредит?

Пролонгація. Послуга дозволяє продовжити користування кредитом на певний термін. Наприклад, в компанії SOS CREDIT він становить до 30 днів. Дізнайтеся подробиці в нашій статті “Кредити онлайн на карту: як це відбувається“.

Грейс період. Простіше кажучи, це час між закінченням терміну кредитування, зазначеного в договорі, і днем, з якого відбувається нарахування штрафу та пені. Наприклад, ви взяли на себе зобов’язання повернути кредит до 1 травня, але плани змінилися. До 5 травня (три повних дні) у позичальника є шанс погасити борг без додаткових фінансових санкцій.

Реструктуризація кредиту. Це послуга, яка застосовується до серйозних заборгованостей від 6 місяців і більше. Реструктуризація передбачає внесення змін до кредитного договору щодо терміну і суми кредитування. Найчастіше це практикується в банківських установах.

І пам’ятайте, серйозне ставлення до позик дозволить уникнути питання: “А що ж буде, якщо не платити кредит?” Читайте інші корисні статті в нашому блозі і дізнавайтеся ще більше про онлайн кредитування.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1341 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит