Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

Мікрокредит на картку або готівка - що обрати?

Мікрокредити онлайн – відмінне рішення спосіб отримати фінансову підтримку у складній ситуації. Кожному з нас інколи не вистачає кілька сотень до зарплати. Не завжди виходить правильно розрахувати свої фінансові можливості, та й від різних форс-мажорів ніхто не застрахований. Приємні ситуації також потребують грошових інвестицій. Розпродажі у магазинах, вигідні акції, великі знижки на улюблені товари - як тут втриматися?

Мікрокредит на картку підтримає вас, якщо терміново потрібна невеличка сума на короткий термін. Сьогодні такий продукт пропонують банки і мікрофінансові організації (МФО).

Як отримати мікрокредит на картку у банку?

Незважаючи на те, що банківські організації найчастіше працюють з великими кредитами, деякі з них пропонують займи на невеликі суми. Найчастіше вони бувають двох видів:

  • Кредитна картка. Отримати її може практично будь-який позичальник у віці від 18 років. Новим клієнтам банки пропонують отримати картку з мінімальним лімітом на рахунку - не більше 500 гривень. Постійним клієнтам, які вчасно гасять зобов'язання, часто збільшують ліміт у кілька разів. Пільговий період дозволить користуватися позиченими коштами під мінімальний відсоток або взагалі безкоштовно. Зазвичай цей термін складає 30-50 днів. Основні недоліки цього продукту: утримання відсотка за зняття готівки в банкоматі, щомісячна комісія банку за обслуговування та мобільний банкінг, а в разі виникнення прострочки - серйозні штрафні санкції.
  • Мікрокредити готівкою. Сьогодні у деяких банках можна оформити позику готівкою. Для отримання бажаної суми необхідно надати паспорт та ідентифікаційний код, довідку про доходи за останні 6 місяців з місця робота. У більшості випадків за отримання кредиту знадобиться сплатити разову комісію - фіксовану суму або відсоток. Деякі банки можуть додатково вимагати оформлення страховки. Варто відзначити, що процентна ставка на такий продукт досить висока і в деяких фінустановах сягає аж 80% річних.

Мікрокредит на картку або позика готівкою - яку б з банківських пропозицій ви не обрали, потрібно особисто відвідати відділення фінустанови, поспілкуватися з кредитним фахівцем і підписати папери. Якщо вам ніколи витрачати на це дорогоцінний час, зверніть увагу на послуги МФО онлайн.

Онлайн-мікрокредит на картку - у чому переваги продукту?

Отримати гроші у будь-який час? Сьогодні багато сервісів швидких кредитів пропонують таке рішення. Ви не витрачаєте час даремно і оформлюєте займ на потрібну суму коли забажаєте, оскільки МФО в більшості випадків працюють 24/7.

Як отримати гроші:

  • Обрати компанію з вигідними умовами. Наприклад, сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT пропонує новим клієнтам отримати кредит на суму від 500 до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0,01%.
  • Пройти реєстрацію на сайті. Заповнити анкету, вказати потрібну інформацію без помилок.
  • Обрати суму і термін кредитування.
  • Подати заявку і дочекатися позитивного рішення.

Отримати кредит онлайн стало ще зручніше. У МФО не потребують довідки про доходи, рекомендацій поручителя або заставного майна. Умови досить гнучкі, тому навіть якщо клієнт не може вчасно сплатити кредит, йому запропонують активувати пролонгацію і уникнути нарахування підвищених відсотків.

Обираючи МФО онлайн на картку, кожен може бути впевнений, що з нього не стягнуть прихованих платежів і комісій. Позичальник повертає тільки ту суму, яка вказана в договорі. Для своєї зручності її можна заздалегідь самостійно прорахувати на кредитному калькуляторі.

 

Отримати кредит