Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

*Детальні умови акції

На які умови оформлення кредиту потрібно звертати увагу?

Сьогодні придбати у кредит можна практично все. Навіть якщо у вас немає зараз потрібної суми, достатньо оформити займ. Варто розуміти, що укладання кредитного договору накладає на позичальника певні зобов'язання. На які умови оформлення кредиту потрібно звернути увагу у першу чергу? Які моменти варто взяти під пильний контроль?

Найважливіші умови оформлення кредиту в банку

Сьогодні взяти гроші в борг можна у банку, ломбарді, кредитній організації, у приватної особи або у МФО (мікрофінансовій організації). Кожен кредитор пред'являє свій перелік вимог до позичальника. На що потрібно в першу чергу звернути увагу перед підписанням договору в банку:

  • Спосіб отримання кредиту. Клієнту можуть видати гроші в готівковій формі, зарахувати на платіжну картку або перевести на рахунок магазину (споживчий кредит). У деяких випадках фінорганізація пропонує оформити кредитну карту. Слід врахувати, що банк може брати комісію за зняття готівки.
  • Терміни погашення. Чим більше термін кредитування, тим вище сума переплати. Якщо банк просить мінімум документів, варто замислитися, оскільки в цьому випадку вас чекає максимальна процентна ставка. Уточніть всі умови оформлення кредиту: чи можна погасити займ достроково та без переплат.
  • Способи погашення. Найчастіше банк пропонує гасити займ рівними або диференційованими платежами. Рівні частини підійдуть тим, хто вважає за краще сплачувати щомісяця однакову суму. Диференційовані платежі дозволяють зменшити переплату. Обираючи цей варіант, пам'ятайте, що на початку вам доведеться сплачувати набагато більше, ніж наприкінці.
  • Документи. Щоб отримати гроші на лояльних умовах, слід надати якомога більше підтверджень вашої платоспроможності. З гарною кредитною історією і високим кредитним рейтингом можна розраховувати на знижену ставку.
  • Комісії. Зверніться до відповідального співробітника, оскільки комісії можуть бути не тільки разовими, а й регулярними. Комісію можуть стягувати за видачу та супровід кредиту, обслуговування кредитної карти, переведення у готівку грошей, переказ коштів з рахунку на рахунок. З урахуванням цих витрат, сума кредиту може істотно збільшитися.
  • Відсоткова ставка. Існує кілька типів ставок: постійні, плаваючі і багаторівневі. Постійна не змінює свого рівня протягом усього періоду дії договору, плаваюча може змінюватися, а багаторівнева формується в залежності від суми залишку заборгованості.

Перед підписанням договору обов'язково уточніть усю інформацію про повну вартість займу. Об'єктивно оцінюйте свої можливості та розрахуйте, яку суму з бюджету ви готові витрачати щомісяця на оплату кредиту.

Основні умови оформлення кредиту у МФО

Якщо вам не потрібна велика сума грошей на тривалий період або ви не в змозі документально підтвердити свою платоспроможність, зверніться до мікрофінансової компанії. МФО пропонують допомогу всім, і тим українцям, які не можуть з багатьох причин оформити кредит в банку. Наприклад, студентам, пенсіонерам, молодим людям, які не досягли 21 року.

Майбутнім позичальникам МФО висуває мінімальні умови оформлення кредиту:

  • Паспорт громадянина України з вклеєними фото після досягнення 25 та 45 років.
  • Ідентифікаційний код.
  • Активна платіжна картка будь-якого українського банку.
  • Мобільний номер телефону.

Оскільки багато МФО працюють онлайн 24/7, подавати заявку можна у будь-який час. Наприклад, компанія SOS CREDIT працює цілодобово, без вихідних та свят. Нові клієнти можуть оформити кредит онлайн на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%.

Обирайте кращі умови оформлення кредиту та отримуйте гроші вигідно.

 

Отримати кредит