Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Як не отримати відмову в отриманні кредиту

  1. Де можна взяти кредит онлайн
  2. Які вимоги до позичальників
  3. Які документи потрібні для оформлення кредиту
  4. Як знизити ймовірність відмови за кредитом
  5. Таблиця відмінностей МФО від банківських організацій
  6. Як погасити кредит
  7. Чи можна отримати кредит без відмови з поганою кредитною історією

Коли терміново потрібні гроші, найкраще рішення — це кредит на картку без відмови та перевірок. Він дасть змогу вирішити нагальні фінансові завдання і втілити в життя довгоочікувані проєкти. Найчастіше процедура кредитування займає небагато часу. Всього 15 хвилин — і гроші на банківській картці. У статті розповімо про особливості оформлення кредиту для покриття непередбачених витрат.

Де можна взяти кредит онлайн

Рекомендуємо звернутися в мікрофінансову організацію (МФО). Такі установи спочатку позиціонують себе у якості “швидких грошей до зарплати”. У цих установах менше акцентують увагу на цілях, для яких позичальники беруть кредити, тому і ймовірність видачі набагато більша, ніж у банку. Рекомендуємо звернутися в SOS CREDIT, якщо вам знадобився кредит онлайн на картку без відмови терміново.

Особливості послуг:

1. Швидкість. За допомогою BankID МФО верифікує клієнта за лічені секунди. Скорингова система дозволяє також оперативно його ідентифікувати. Усього кілька хвилин — і він отримує необхідну суму.

2. Простота. Щоб отримати кредит, не потрібно навіть виходити з дому. Заявка подається на сайті.

3. Прозорість. SOS CREDIT не бере з клієнта грошей за розгляд заявки. Ніяких прихованих комісій і платежів теж не буде.

4. Безпека. Особисті дані клієнтів ніколи не передаються третім особам. Вони надійно охороняються спеціальними системами.

Як не отримати відмову в отриманні кредиту

Які вимоги до позичальників

Щоб отримати кредит без відмови в SOS CREDIT, потрібно:

1. Бути повнолітнім. Заявку оформити можуть особи, які досягли 18 років.

2. Мати документи громадянина України — паспорт або ID-картку, а також ІПН. Установа співпрацює виключно з такою категорією тих, хто звертається.

3. Надати картку будь-якого банку України. Обов’язково перевірте термін дії “пластику”. Visa або MasterCard — без різниці.

Які документи потрібні для оформлення кредиту

Оформити кредит онлайн без відмови можна за посвідченням особи. Знадобляться паспорт або ID-картка громадянина України та ІПН. Заповнюючи анкету в особистому кабінеті, не потрібно вносити дані про доходи та надавати іншу додаткову інформацію, які зазвичай запитують банки. Для співпраці з SOS CREDIT знадобиться мінімальний пакет документів. Це вигідно, коли ситуація екстрена — клієнт не втрачає час.

Для отримання кредиту в МФО без відмови скористайтеся таким алгоритмом:

1. Перейдіть на сайт. Зробити це можна з будь-якого гаджета, в якому є вихід в інтернет.

2. На головній сторінці праворуч розташований Кредитний калькулятор, де потрібно обрати суму та дату погашення. Нові клієнти подають заявку під мінімальну ставку — від 0,01%. Ті, хто вже користувався послугами організації, можуть скористатися промокодом.

3. Натисніть кнопку “Подати заявку”.

4. Зареєструйтеся. Для цього потрібно вказати свій номер телефону, електронну пошту та встановити пароль. Така інформація є обов’язковою. Без заповнення хоча б одного пункту реєстрація не буде доступна.

5. Нижче потрібно поставити галочку-погодження про те, що ви ознайомлені та погоджуєтеся з правилами, а також політикою конфіденційності. Додатково необхідна згода на обробку персональних даних.

6. Підтвердіть, що не маєте відношення до родин політично значущих особистостей. Поставте галочку у відповідному пункті.

7. Пройдіть ідентифікацію за BankID. Вона дає можливість проводити перевірку відповідності громадян за персональними даними, які є в банку. Ця послуга абсолютно безкоштовна. BankID зручний ще й тим, що клієнту не доводиться вручну вводити велику кількість інформації — вся вона є у системі. Наприклад, ІПН та прописка.

8. Надайте решту інформації, щоб отримати позику на картку без відмови в SOS CREDIT. Обов’язково потрібно вказати ту, що позначена зірочкою.

9. Дочекайтеся рішення за заявкою. Сервіс використовує потужну скорингову систему, за допомогою якої обробка відбувається швидко.

10. Ознайомтеся з договором і підпишіть його.

11. Після позитивного рішення гроші надходять на картку клієнта через кілька хвилин.

Якщо позичальник звертається в SOS CREDIT не вперше, а повторно, то на подачу заявки йде ще менше часу. Йому не потрібно створювати особистий кабінет — усі дані вже є в системі.

Як знизити ймовірність відмови за кредитом

Незважаючи на те, що отримати мікропозику без відмови досить легко, зверніть увагу на такі чинники.

1. Подавайте заявку, тільки якщо вам більше 18 років. Особи, які не досягли повноліття, отримують відмову.

2. Ретельно перевіряйте інформацію, що вносите. У разі помилки навіть в одній букві система може вважати її недостовірною.

3. Необхідна кредитна історія. Якщо її зовсім немає, вас не вдасться ідентифікувати як платоспроможного позичальника.

Таблиця відмінностей МФО від банківських організацій

Пропонуємо ознайомитися з таблицею, в якій ми вказали, чим відрізняється мікропозика без відмови від банківських організацій.

Назва Пояснення
Сума Банк пропонує клієнтам великі суми, а МФО — найчастіше до 15 тис. грн.
Тривалість Банк може кредитувати до року, а МФО — до 30 днів.
Форма подачі заявки та видача Банк часто вимагає, щоб позичальник звернувся особисто до відділення. МФО надають послуги онлайн.
Поручитель Банк запитує кількох поручителів. МФО — ні.
Застава Банк вимагає заставне майно. МФО — ні.
Документи Банк запитує пакет документів. МФО — дані паспорта та ІПН.

Головна перевага мікрофінансових організацій — швидке надання послуг. Клієнт не втрачає час на збір документів, приїзд у відділення, пошук поручителів.

Як погасити кредит

SOS CREDIT пропонує на вибір кілька способів для цієї мети.

1. Не тільки взяти кредит онлайн на картку без відмови, а й погасити можна в особистому кабінеті. Для цього потрібно увійти в нього за логіном і паролем, що використовувалися при реєстрації.

2. На сайті. У такому разі не знадобиться здійснювати вхід в особистий кабінет. Кнопка “Сплатити” розташована у правому верхньому кутку.

3. Через будь-який платіжний термінал. Потрібно мати під рукою договір, де вказані реквізити для оплати. Їх також можна переглянути на сайті.

4. Через касу будь-якого банку країни. Надайте працівникові відділення номер рахунку, на який потрібно зробити переказ коштів, та інші реквізити, зазначені у договорі. Це найменування, код ЄДРПОУ, призначення платежу.

5. Через Укрпошту. Зверніться до відділення і надайте такі самі дані, як і в пункті 4.

Погашаючи мікропозики на картку без відмови, ви можете проконсультуватися зі службою підтримки сервісу, де вам нададуть оперативну допомогу. Як це зробити:

1. Зателефонувавши за номером 0 (800) 211 767. Режим прийому дзвінків: з 08:00 до 21:00, з понеділка по неділю.

2. Написавши в чат, розташований у нижньому правому куті сайту. Режим прийому повідомлень: з 09:00 до 21:00, з понеділка по неділю.

3. Написавши у Viber або Telegram. З 09:00 до 21:00, з понеділка по неділю.

4. Написавши на електронну пошту. Адреса одержувача: support@sos-credit.com.ua. Режим прийому листів: з 08:00 до 21:00, з понеділка по неділю.

Як не отримати відмову в отриманні кредиту

Чи можна отримати кредит без відмови з поганою кредитною історією

Перш ніж схвалити запит клієнта, фінансові організації перевіряють його кредитну історію.

Як її можна дізнатися:

1. Перейшовши на сайт УБКІ. Раз на рік бюро надають таку інформацію безкоштовно. Для цього клієнт вказує дату народження і номер телефону, на який надходить код. Потім він вносить інші дані, після чого генерується інформація за запитом. Для повторного звернення знадобиться внести оплату в розмірі 90 грн.

2. Відправивши лист до УБКІ з відповідною заявою, оформленою попередньо у нотаріуса, та копіями окремих документів. Це робиться, коли потрібно отримати фізичну виписку з печаткою.

3. Використовуючи мобільний додаток на Android або iOS.

4. Написавши в чат-бот Telegram.

5. Скориставшись додатком Privat24. Потрібно перейти у розділ “Кредитний рейтинг”.

Кредитна історія — важливий фактор, на який звертають особливу увагу. Як можна її зіпсувати:

  • не погашаючи борг — на нього було накладено пеню і штраф, через що сума збільшилася;
  • Оформивши кредит за вкраденими документами.
  • Взявши кредит іншим шахрайським способом.

Якщо у кредитній історії допущено помилку або інформація застаріла, то потрібно звернутися в УБКІ. Для цього надсилається заява, а також документи у якості підтвердження. Якщо знадобиться консультація, можна зателефонувати за контактним номером на сайті УБКІ.

Отримавши позику без відмови, можна виправити кредитну історію. МФО розглядають у якості клієнтів навіть тих позичальників, які мали похибки в ній. Якщо взяти кредит в SOS CREDIT і вчасно виплатити його, то це підвищить ваш рейтинг перед іншими фінансовими організаціями, де можна буде взяти більшу суму.

У сервісі існує пролонгація кредиту на 30 днів. Завдяки їй клієнти можуть уникнути прострочень за виплатами. Терміни завжди можна переглянути в особистому кабінеті або, зв’язавшись зі службою підтримки. Звертайтеся в SOS CREDIT — і ви отримаєте тільки позитивні враження від співпраці. Сервіс завжди готовий допомогти.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

374 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит