Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ОНЛАЙН КРЕДИТ В УКРАЇНІ ТА ЄВРОПІ

Позичальників вже давно не дивують кредити онлайн. Якщо ще пару років тому це було щось нове, то зараз хіба що дитина не знає про таку можливість отримання грошей в борг. Дійсно, зайти на потрібний сайт, заповнити заявку, відправити її на розгляд і, в разі схвалення, отримати гроші на картку значно легше. Витрати часу і сил на процедуру мінімальні, а результати вражають. Особливо, якщо враховувати спрощені умови кредитування. Про що ж ідеться?

Онлайн кредит в Україні та Європі

Ні для кого не секрет, що взяти позику в банку справа непроста. Згадайте хоча б довідки про доходи або з місця роботи, залучення поручителів, а також безліч часу на саму процедуру оформлення. Напевно ви неодноразово бачили людей у банківському відділенні, які очікують своєї черги на прийом до кредитного інспектора із втомленим виглядом. Так ось, добра половина з них звернулася туди з приводу кредитування.

Якщо говорити про європейські країни, то, за інформацією від Європейської мережі мікрофінансування станом на 2014 рік, у 2003 році було видано мікропозик на 210 мілліонів євро, а в 2013 вже на 1,528 мілліардів. Динаміка свідчить про підвищення інтересу європейців до мікропозик. Якщо у вас до сих пір складається враження, що жителі ЄС не відчувають матеріальних проблем, це зовсім не так. Для тієї ж Румунії позики через інтернет стали справжнім рятувальним колом. Фахівці стверджують, що для людей з низьким рівнем доходу, але високою мотивацією змінити своє життя на краще, мікрокредитування буде актуально ще довгі роки.

Навіщо брати гроші в борг?

Навіть підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень у 2017 році не надто змінило загальну статистику. Адже тільки 40% українців отримують білу зарплату, інші 30% мають гроші в конвертах, а інші 30% – це “щасливі” володарі тієї ж мінімальної заробітної плати в 3200 гривень. Як бачите, більшість з них ніяк не може дозволити собі банківський кредит.

За статистикою, гроші в борг у банку беруть все менше. За останні три роки відсоток позичальників впав з 13,5% до 8,8%. Більшість розраховують на друзів і знайомих, а також мікрокредітні організації, такі як SOS CREDIT. Найпопулярніша сума позики коливається від 1 000 до 2 000 гривень, а цілі різноманітні: від купівлі дрібної побутової техніки та сімейних свят, до лікування і ремонтів.

Онлайн кредит в Україні та Європі

А що в Європі? Наприклад, Румун Рудольф Флореа все життя мріяв виготовляти віолончелі, однак налаштувати власне виробництво виявилося не так просто. Матеріал і спеціальне обладнання коштувало чималих грошей, але Рудольф не розгубився та звернувся в Інститут мікрокредитування. В результаті він отримав 14 000 євро і організував свій бізнес, хоча і не міг надати достатньо доказів, які б гарантували повернення позикової суми в повному обсязі.

У 2013 році в Румунії було видано 47 000 мiкрокредитiв, підприємці отримали близько 9 000. Для багатьох це єдиний шанс встати на ноги й почати розвиватися, каже керівник фонду мікрокредитування “FAER” Іоанн Власа.

Хоча ми різні, але мета одна

Напевно кожен з вас пам’ятає стару приказку: “Дай людині рибу, і вона буде сита один день. Дай людині вудку, і вона буде сита все життя”. Звичайно ж умови для розвитку в країнах Європи й України не збігаються, і порівнювати їх не зовсім коректно. Однак варто змістити фокус уваги. Якщо більшість українців вправляються з поточними труднощами, то європейці націлені на майбутнє.

Онлайн кредит в Україні та Європі

Тисячі українців зайняті вирішенням проблем тут і зараз, але з часом їх не меншає. Можливо, варто звернути увагу на те, що дозволить уникнути складнощів у подальшому? Знайти варіант реалізації свого потенціалу і задуматися над організацією власного бізнесу?

У будь-якому випадку онлайн кредити в Україні можуть послужити відправною точкою для вашого починання. Головне, визначитися з метою і почати планомірний рух до реалізації.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1114 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит