Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ОНЛАЙН КРЕДИТ В УКРАЇНІ ТА ЄВРОПІ

Позичальників вже давно не дивують кредити онлайн. Якщо ще пару років тому це було щось нове, то зараз хіба що дитина не знає про таку можливість отримання грошей в борг. Дійсно, зайти на потрібний сайт, заповнити заявку, відправити її на розгляд і, в разі схвалення, отримати гроші на картку значно легше. Витрати часу і сил на процедуру мінімальні, а результати вражають. Особливо, якщо враховувати спрощені умови кредитування. Про що ж ідеться?

Онлайн кредит в Україні та Європі

Ні для кого не секрет, що взяти позику в банку справа непроста. Згадайте хоча б довідки про доходи або з місця роботи, залучення поручителів, а також безліч часу на саму процедуру оформлення. Напевно ви неодноразово бачили людей у банківському відділенні, які очікують своєї черги на прийом до кредитного інспектора із втомленим виглядом. Так ось, добра половина з них звернулася туди з приводу кредитування.

Якщо говорити про європейські країни, то, за інформацією від Європейської мережі мікрофінансування станом на 2014 рік, у 2003 році було видано мікропозик на 210 мілліонів євро, а в 2013 вже на 1,528 мілліардів. Динаміка свідчить про підвищення інтересу європейців до мікропозик. Якщо у вас до сих пір складається враження, що жителі ЄС не відчувають матеріальних проблем, це зовсім не так. Для тієї ж Румунії позики через інтернет стали справжнім рятувальним колом. Фахівці стверджують, що для людей з низьким рівнем доходу, але високою мотивацією змінити своє життя на краще, мікрокредитування буде актуально ще довгі роки.

Навіщо брати гроші в борг?

Навіть підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень у 2017 році не надто змінило загальну статистику. Адже тільки 40% українців отримують білу зарплату, інші 30% мають гроші в конвертах, а інші 30% – це “щасливі” володарі тієї ж мінімальної заробітної плати в 3200 гривень. Як бачите, більшість з них ніяк не може дозволити собі банківський кредит.

За статистикою, гроші в борг у банку беруть все менше. За останні три роки відсоток позичальників впав з 13,5% до 8,8%. Більшість розраховують на друзів і знайомих, а також мікрокредітні організації, такі як SOS CREDIT. Найпопулярніша сума позики коливається від 1 000 до 2 000 гривень, а цілі різноманітні: від купівлі дрібної побутової техніки та сімейних свят, до лікування і ремонтів.

Онлайн кредит в Україні та Європі

А що в Європі? Наприклад, Румун Рудольф Флореа все життя мріяв виготовляти віолончелі, однак налаштувати власне виробництво виявилося не так просто. Матеріал і спеціальне обладнання коштувало чималих грошей, але Рудольф не розгубився та звернувся в Інститут мікрокредитування. В результаті він отримав 14 000 євро і організував свій бізнес, хоча і не міг надати достатньо доказів, які б гарантували повернення позикової суми в повному обсязі.

У 2013 році в Румунії було видано 47 000 мiкрокредитiв, підприємці отримали близько 9 000. Для багатьох це єдиний шанс встати на ноги й почати розвиватися, каже керівник фонду мікрокредитування “FAER” Іоанн Власа.

Хоча ми різні, але мета одна

Напевно кожен з вас пам’ятає стару приказку: “Дай людині рибу, і вона буде сита один день. Дай людині вудку, і вона буде сита все життя”. Звичайно ж умови для розвитку в країнах Європи й України не збігаються, і порівнювати їх не зовсім коректно. Однак варто змістити фокус уваги. Якщо більшість українців вправляються з поточними труднощами, то європейці націлені на майбутнє.

Онлайн кредит в Україні та Європі

Тисячі українців зайняті вирішенням проблем тут і зараз, але з часом їх не меншає. Можливо, варто звернути увагу на те, що дозволить уникнути складнощів у подальшому? Знайти варіант реалізації свого потенціалу і задуматися над організацією власного бізнесу?

У будь-якому випадку онлайн кредити в Україні можуть послужити відправною точкою для вашого починання. Головне, визначитися з метою і почати планомірний рух до реалізації.

 

996 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит