Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ДЕ ВЗЯТИ 1000 ГРИВЕНЬ У КРЕДИТ НА ВИГІДНИХ УМОВАХ?

Від ситуацій, через які виникають фінансові труднощі, не застрахований ніхто. Трапляється так, що для розв`язання проблеми потрібна не така вже й велика сума. Виникає питання, де взяти тисячу гривень в кредит, особливо якщо вона потрібна негайно?

Здавалося б, 1000 гривень – невеличка сума, але її нестача може стати серйозною перешкодою для розв`язання важливого фінансового питання. Що можна придбати за цю суму? Ви здивуєтеся, але список величезний. Недорога побутова техніка, одяг або взуття на розпродажі, продукти харчування, ліки. 1000 гривень допоможуть закрити питання з оплатою комунальних послуг або потрапити спеціалісту на бажаний майстер-клас для підвищення кваліфікації.

Де взяти 1000 гривень в кредит? З такою сумою не звертаються до банку або кредитної спілки. Найчастіше українці йдуть до друзів/родичів, в ломбард або сервіси мікрокредитування (МФО). Розглянемо всі ці способи та проаналізуємо, де краще взяти гроші у борг.

Де взяти 1000 гривень у кредит на вигідних умовах?

Взяти 1000 в кредит у родичів – так чи ні?

Звернутися до близьких, друзів або навіть до сусідів – перше, що спадає на думку більшості з нас. Не дивно, оскільки найчастіше ми беремо у них в борг без відсотків та заощаджуємо таким чином:

  • Переваги. Рідні та друзі часто знаходяться у доступному радіусі й можуть позичити невеликі суми у будь-який момент.
  • Недоліки. У друзів не завжди може бути на руках потрібна позичальникові сума або вони можуть просто відмовитися давати у борг.

Не варто забувати про те, що не кожен здатний взяти тисячу гривень в кредит у близьких. Не завжди просити у родичів та розповідати про свої труднощі прийнятно. Ще один негативний момент – якщо ви не встигнете вчасно повернути гроші, відносини з кредитором можуть зіпсуватися.

Як взяти 1000 гривень в кредит у ломбарді?

Сьогодні в Україні можна налічити сотні ломбардів, які будуть раді видати будь-яку суму в обмін на цінну заставу:

  • Плюси. Отримати займ у ломбарді можна на підставі документа, що посвідчує особу. Процедура проходить швидко.
  • Мінуси. Щоб дістатися найближчого ломбарду, необхідно витратити час. Взяти тисячу гривень в кредит або іншу суму можна тільки під заставу. А якщо у вас немає що запропонувати ломбарду? Залишитеся без грошей. Інший негативний момент: не повернете вчасно займ, залишитеся без заставного майна. В іншому випадку ви сплатите чимало, щоб повернути цінну річ назад.

Де взяти 1000 гривень у кредит на вигідних умовах?

Чому найкраще взяти тисячу гривень в кредит у МФО?

Сучасні сервіси мікрокредитування пропонують оформити кредит онлайн з будь-якої точки України. У МФО ви можете оформити від 500 до 15 000 гривень на термін до 30 днів, але й це ще не всі переваги:

  • Оперативність. Від моменту подачі заявки до отримання грошей на картку проходить максимум 1 година. Повторним клієнтам для цього потрібно ще менше часу.
  • Мінімум документів. Вам потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код.
  • Допомога кожному. У вас немає цінної застави? Ви студент, безробітний, українець з судимістю, мама в декреті, пенсіонер? Сервіси онлайн-кредитування не надають цьому значення та пропонують фінансову допомогу практично всім.
  • Лояльні умови. У компанії SOS CREDIT нові клієнти можуть розраховувати на суму до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0%. Постійні клієнти заощаджують до -50% по кредиту, використовуючи промокоди.
  • Пролонгація. Якщо ви не встигаєте повернути кредит вчасно, нема біди. Активуйте послугу пролонгації та користуйтеся коштами додаткових 7,15 або 30 днів.

Кредит онлайн дозволяє не тільки оперативно вирішити фінансові труднощі, але й заощадити ваш час, а це найдорожча валюта сьогодні. Спробуйте взяти 1000 гривень в кредит та оцініть усі переваги віртуального онлайн-кредитування.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2231 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит