Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ДЕ ВЗЯТИ 1000 ГРИВЕНЬ У КРЕДИТ НА ВИГІДНИХ УМОВАХ?

Від ситуацій, через які виникають фінансові труднощі, не застрахований ніхто. Трапляється так, що для розв`язання проблеми потрібна не така вже й велика сума. Виникає питання, де взяти тисячу гривень в кредит, особливо якщо вона потрібна негайно?

Здавалося б, 1000 гривень – невеличка сума, але її нестача може стати серйозною перешкодою для розв`язання важливого фінансового питання. Що можна придбати за цю суму? Ви здивуєтеся, але список величезний. Недорога побутова техніка, одяг або взуття на розпродажі, продукти харчування, ліки. 1000 гривень допоможуть закрити питання з оплатою комунальних послуг або потрапити спеціалісту на бажаний майстер-клас для підвищення кваліфікації.

Де взяти 1000 гривень в кредит? З такою сумою не звертаються до банку або кредитної спілки. Найчастіше українці йдуть до друзів/родичів, в ломбард або сервіси мікрокредитування (МФО). Розглянемо всі ці способи та проаналізуємо, де краще взяти гроші у борг.

Де взяти 1000 гривень у кредит на вигідних умовах?

Взяти 1000 в кредит у родичів – так чи ні?

Звернутися до близьких, друзів або навіть до сусідів – перше, що спадає на думку більшості з нас. Не дивно, оскільки найчастіше ми беремо у них в борг без відсотків та заощаджуємо таким чином:

  • Переваги. Рідні та друзі часто знаходяться у доступному радіусі й можуть позичити невеликі суми у будь-який момент.
  • Недоліки. У друзів не завжди може бути на руках потрібна позичальникові сума або вони можуть просто відмовитися давати у борг.

Не варто забувати про те, що не кожен здатний взяти тисячу гривень в кредит у близьких. Не завжди просити у родичів та розповідати про свої труднощі прийнятно. Ще один негативний момент – якщо ви не встигнете вчасно повернути гроші, відносини з кредитором можуть зіпсуватися.

Як взяти 1000 гривень в кредит у ломбарді?

Сьогодні в Україні можна налічити сотні ломбардів, які будуть раді видати будь-яку суму в обмін на цінну заставу:

  • Плюси. Отримати займ у ломбарді можна на підставі документа, що посвідчує особу. Процедура проходить швидко.
  • Мінуси. Щоб дістатися найближчого ломбарду, необхідно витратити час. Взяти тисячу гривень в кредит або іншу суму можна тільки під заставу. А якщо у вас немає що запропонувати ломбарду? Залишитеся без грошей. Інший негативний момент: не повернете вчасно займ, залишитеся без заставного майна. В іншому випадку ви сплатите чимало, щоб повернути цінну річ назад.

Де взяти 1000 гривень у кредит на вигідних умовах?

Чому найкраще взяти тисячу гривень в кредит у МФО?

Сучасні сервіси мікрокредитування пропонують оформити кредит онлайн з будь-якої точки України. У МФО ви можете оформити від 500 до 15 000 гривень на термін до 30 днів, але й це ще не всі переваги:

  • Оперативність. Від моменту подачі заявки до отримання грошей на картку проходить максимум 1 година. Повторним клієнтам для цього потрібно ще менше часу.
  • Мінімум документів. Вам потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код.
  • Допомога кожному. У вас немає цінної застави? Ви студент, безробітний, українець з судимістю, мама в декреті, пенсіонер? Сервіси онлайн-кредитування не надають цьому значення та пропонують фінансову допомогу практично всім.
  • Лояльні умови. У компанії SOS CREDIT нові клієнти можуть розраховувати на суму до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0%. Постійні клієнти заощаджують до -50% по кредиту, використовуючи промокоди.
  • Пролонгація. Якщо ви не встигаєте повернути кредит вчасно, нема біди. Активуйте послугу пролонгації та користуйтеся коштами додаткових 7,15 або 30 днів.

Деякі позичальники стверджують, що у МФО завеликі відсотки. Чи так це? Розберімося на прикладі. Взяти тисячу гривень в кредит за стандартною ставкою 1,6% – це сплатити 16 гривень в день за користування кредитом. Що таке 16 гривень? Для жителя столиці – це проїзд на громадському транспорті в обидві сторони. Ви можете заощадити 16 гривень та пошукати більш дешеві способи, але скільки часу ви витратите на це? А головне – чи будуть знайдені варіанти надійними та безпечними?

Кредит онлайн дозволяє не тільки оперативно вирішити фінансові труднощі, але й заощадити ваш час, а це найдорожча валюта сьогодні. Спробуйте взяти 1000 гривень в кредит та оцініть усі переваги віртуального онлайн-кредитування.

 

933 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит