Гроші в кредит на кращих умовах

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Інколи отримати гроші в кредит - це єдиний вихід з ситуації, що склалася. Якщо подивитися правді в очі, не найприємніший, але працює на 100%. Особливо, якщо знайти надійного кредитора з вигідними умовами співпраці. Наприклад, привабливі умови для отримання грошей у кредит пропонує компанія SOS CREDIT. На цей час існує декілька пропозицій, гідних вашої уваги:

    • Кредит під 0%. Займ доступний тільки новим клієнтам, які тільки починають знайомитися з нашою компанією. Умови кредитування досить вигідні: термін безвідсоткового кредитування досягає 15 днів, а сума - 3 000 гривень*. Пам’ятайте й про те, що заповнення заявки і реєстрація на сайті займає близько 20 хвилин. Після розгляду заявки гроші надходять на банківську картку протягом 5 хвилин. Зверніть увагу, що з 16 дня процентні нарахування збільшуються.
    • Кредит за підвищеним відсотком. Ті клієнти, які вже встигли отримати та сплатити кредити у нашій компанії, можуть отримати гроші у кредит (Київ та інші міста України) під 1,6%, термін кредитування досягає 30 днів. Що стосується суми, вона збільшується до 5000 гривень. Врахуйте, що також можна скористатися послугою пролонгації. Пролонгація дозволяє подовжити термін користування кредитом ще на 30 днів. Скористатися цим можуть тільки ті позичальники, які не опинилися на прострочці.
    • Промокоди. Акції. У компанії SOS CREDIT досить часто проводяться різноманітні акції. Вони часто присвячені святам та пам'ятним датам. Промокод на гроші в кредит онлайн можна отримати у смс або у e-mail розсилці. Він надає можливість скористатися знижкою від 10 до 50% на кредит. Якщо вам пощастило, і ви стали володарем промокоду, використайте його під час подачі заявки. Введіть комбінацію букв та цифр у спеціальне поле і натисніть кнопку «Застосувати». Після цього на екрані повинне з'явиться повідомлення «Промокод застосовано». Вітаємо, ви отримали кредит зі знижкою!

Гроші в кредит онлайн

Більшість клієнтів вважає, що краще отримати кредит в банку, однак, отримати гроші в кредит онлайн поступово набирає обертів. Навіщо витрачати час на чергу у банківській установі, якщо заповнювати заявку на займ, сидячи перед комп'ютером вдома набагато приємніше? Якщо ви ніколи не отримували гроші в кредит, час спробувати. Тим паче, що тут немає нічого складного.

Отже, що потрібно зробити для отримання кредиту онлайн у компанії SOS CREDIT?

  1. Оберіть суму і термін кредитування. Розрахуйте, яка сума вам потрібна і за який термін ви зможете повернути її. Врахуйте, чим точніше виявиться розрахунок, тим менші процентні нарахування на тіло кредиту.
  2. Зареєструйтеся на сайті. Введіть адресу електронної пошти та номер телефону. Ця інформація необхідна для того, щоб зв'язатися з вами у разі потреби.
  3. Заповніть заявку. Інформація, яка знадобиться далі для того, щоб перерахувати гроші в кредит онлайн: паспортні дані, сума щомісячного доходу, дані банківської картки. Надсилайте заявку і чекайте підтвердження. У разі, якщо вона буде схвалена, гроші надійдуть на картку вже через 5 хвилин.

Тож, отримати гроші в кредит в інтернеті не складно. Основні переваги мікрокредитних організацій, що надають займ через інтернет - заощадження вашого часу. До того ж, довідка про доходи не знадобиться, як і інші підтвердження вашої платоспроможності.

Виникли питання? Звертайтеся до служби підтримки за номером телефону 0 800 211 767, а також на пошту за електронною адресою: support@sos-credit.com.ua. Менеджери готові приймати ваші дзвінки і відповідати на листи з 9.00 до 18.00 у будні дні.

* Під 0% мається на увазі мінімальна відсоткова ставка 0,01% в день.

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.