Як отримати кредит онлайн в SOS CREDIT?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Поки ви думаєте над тим, а чи варто брати гроші в кредит онлайн моторніші клієнти вже оформляють кредит. Не дарма інтернет кредитування набирає обертів, оскільки саме ця послуга якісно відрізняється від свого попередника - класичного банківського кредитування. Напевно ви вже вивчили це питання вздовж і поперек, але про всяк випадок ми нагадаємо основні переваги віртуальної позики.

 

  • Істотна економія часу. Тільки уявіть, що вам треба відвідати в банк: тиснява в транспорті, черга до кредитного консультанта, збір і подача необхідних документів, заповнення документації. Навіть якщо все складеться якнайкраще, підсумок буде один - кілька годин життя розчиняться в бюрократичних порядках.
  • Висока ймовірність позитивного рішення. Оформити кредит онлайн (Україна) в SOS CREDIT доцільно ще й тому, що відсоток позитивних відповідей становить близько 80%. У банку ця цифра ледве дотягує до 20%. Довідка про доходи не потрібна, як і інші підтвердження матеріального добробуту. Заповнена анкета є достатнім приводом для розгляду заявки.
  • Цілодобовий доступ до сервісу. Іноді потреба в грошах виникає зненацька. Особлива риса нашої мікрофінансової організації (МФО) - робота 24 години на добу і сім днів на тиждень. Отримати кредит онлайн можна навіть в нічний час.

Від слів до дій

Отже, з чого варто почати кредитування у нашому МФО? В першу чергу ознайомтеся з сайтом і умовами позики. Як тільки будете готові, визначайтеся з сумою і термінами. Далі сміливо тисніть на кнопку «Отримати кредит».

  • Вкажіть персональну інформацію: номер телефону, e-mail і пароль. Саме ці дані будуть служити для подальшого входу в Особистий кабінет, щоб взяти гроші в кредит онлайн в майбутньому.
  • Підготуйте паспорт і ідентифікаційний код. Наступний крок вимагає внесення реквізитів документів, що засвідчують особу. Заповнення цієї форми відбувається один раз, при наступному оформленні позики дані підтягнуться автоматично.
  • Тепер вкажіть додаткову інформацію про себе: сімейний стан, освіту і адресу. Це необхідно для того, щоб система змогла прийняти зважене рішення.
  • Введіть дані банківської картки, щоб миттєво отримати кредит онлайн. Згідно зі статистикою, гроші приходять на карту протягом 5 хвилин після позитивного рішення.
  • Щоб перевірити цю інформацію, система заблокує суму до 1 гривні на вашій картці. Введіть точну цифру в поле форми.
  • Тисніть «Подати заявку» і чекайте результату. Розгляд анкети займає близько 15 хвилин. Рішення буде опубліковано в особистому кабінеті. Як бачите, оформити кредит в Україні досить просто, особливо, якщо ви співпрацюєте з SOS CREDIT. 

Хто приймає рішення?

Команда МФО стежить за новинками в світі технологій. Саме тому ми створили унікальну автоматичну систему прийняття рішень по кредиту. Це дозволяє обробляти ще більше ваших заявок за короткий період. Середній час розгляду анкети нового клієнта становить 15 хвилин. Відмінний результат, враховуючи те, що час підписання договору в банківській установі обчислюється годинами. Завдяки нам гроші в кредит онлайн стали доступніші. Скористайтеся вигідною пропозицією, візьміть позику до 3000 гривень під 0,99% на період до 15 днів з можливістю пролонгації. Оцініть нашу роботу!

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.