Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Що таке споживчий кредит?

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Напевно кожен з вас знайомий з поняттям споживчий кредит. Це позика, що видається банком або іншою фінансовою установою для покупки предметів споживання. Найчастіше таким чином купують побутову техніку, нерухомість, автомобілі. Також споживчий кредит беруть для покриття щоденних потреб: оплати комунальних платежів або продуктів харчування.

Більшість позичальників, яких цікавить кредит готівкою без довідки про доходи, хочуть вирішити за рахунок грошей, узятих в борг, певні побутові проблеми. Якщо банки видають великі гроші, то мікрофінансові організації (МФО) спеціалізуються на видачі невеликих сум.

Перед тим, як заглибитися в тему кредитування, рекомендуємо вивчити всі пропозиції на ринку і визначитися з кредитором. На даний момент в Україні є кілька варіантів кредитування: МФО, банки, ломбард, приватні позики. У кожного з них є свої переваги і недоліки.

Як взяти гроші в кредит терміново?

Давайте розглянемо кожного кредитора більш докладно.

  • Банки - це класичний спосіб кредитування. Щоб отримати споживчий кредит в банківській установі, необхідно виконати кілька обов'язкових умов: прийти у відділення, вивчити договір, пройти співбесіду з кредитним консультантом, надати документи, що підтверджують фінансовий добробут. Багато позичальників відзначають, що процедура займає досить багато часу, до того ж, далеко не кожен може надати довідку про доходи.
  • Ломбард - компанія, в якій видають кошти під заставу. Навряд чи вам захочеться розлучитися з улюбленою золотою обручкою, ноутбуком або смартфоном, хоча і на деякий час. До того ж, заставу можуть оцінити набагато нижче її реальної вартості. У підсумку ви отримаєте мінімальну суму грошей і дискомфорт від неможливості використовувати заставну річ.
  • Позика у друзів або родичів. Коли потрібні гроші, ми в першу чергу звертаємося до знайомих, які могли б дати в борг. З одного боку, позичити у знайомої людини набагато простіше, ніж звернутися в сторонню організацію. По-перше, часто друзі не вимагають повернення грошей з відсотками, по-друге, термін кредитування може бути не обмежений певним періодом. З іншого боку, варто бути обережним і не змішувати дружні і фінансові відносини. Мінімальна затримка з виплатою позбавить вас друга і кредитора в одній особі.
  • Мікрофінансові організації - компанії, які пропонують, переважно невеликі суми в кредит. Наприклад, компанія SOS CREDIT надає кредити від 500 до 15 000 гривень строком до 30 днів з можливістю пролонгації. Що приваблює позичальників, так це можливість взяти кредит онлайн. Для цього необхідно зареєструватись, заповнити анкету, відправити заявку і чекати на рішення по кредиту. В середньому це займає близько 20 хвилин для нових клієнтів і близько 5 для повторних. 

Кредит від усіх бід?

Поки ви думаєте про те, як взяти гроші в кредит терміново, мікрофінансові організації з кожним днем ​​покращують умови кредитування. Деякі пропонують 0% на перший кредит, інші ж виграють за рахунок програм лояльності. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує промокод на знижку, яка дозволяє заощадити на процентних нарахуваннях за користування кредитом.

Пам'ятайте, найкращі умови кредитування вибрати дуже просто. Як визначити надійного кредитора? Відгуки клієнтів говорять самі за себе. Крім цього, рекомендуємо звернути увагу на наступні деталі:

  • Процентні нарахування;
  • Варіанти повернення коштів;
  • Суму кредитування.

Бажаємо успіху, беріть кредит в SOS CREDIT і насолоджуйтеся якісним сервісом!

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.