Завжди будьте в курсі вигідних акцій і пропозицій!

Якщо Ви знову хочете отримувати сповіщення, змініть настройки браузера, як на картинці нижче:

Notification Settings

Терміновий кредит від сервісу SOS CREDIT

Сума кредиту
-
постійним клієнтам
+
Термін кредиту
-
постійним клієнтам
+
Інформація про кредит:
Дата повернення
Тіло кредиту
 гривень
Відсотки
 гривень
До повернення
 гривень
У мене є промокод

Якщо говорити про ситуації, коли потрібен терміновий кредит на картку, варто тримати в запасі кілька перевірених кредиторів. Адже форс-мажорні обставини можуть виникнути в будь-який момент. Головне, вибрати надійні та швидкі фінансові компанії. До речі, більшість варіантів досить банальні й передбачувані, однак, відрізняються не найкращими умовами і мають свої підводні камені.

  • Друзі та знайомі. Перше, що спадає на думку у складній життєвій ситуації, пов'язаної з грошима, звернутися по допомогу до оточуючих. Думка не така вже й погана, але є кілька нюансів, на які варто звернути увагу під час позичання грошей у близьких. По-перше, не варто сприймати друзів та знайомих, як банківську організацію, де завжди є гроші. Тобто, якщо вам протягом декількох місяців знадобилося кілька займів, краще пошукати іншого кредитора. По-друге, кредит терміново ви навряд чи отримаєте, також зверніть увагу на той момент, що термін повернення може бути незручним для вас. По-третє, пам'ятайте, відносини з близькими набагато важливіше грошових. Існує неявне правило, ніколи не варто поєднувати гроші та особисті відносини.
  • Ломбарди. Ви колись здавали свою техніку, прикраси та інші предмети в ломбард? Повірте, процедура не з приємних. Розлучитися з улюбленим смартфоном або сережками, нехай і на нетривалий час, непросто. До того ж, у ломбардів існують свої умови, не завжди вигідні. Наприклад, сума, у яку оцінюють заставу, інколи дуже занижена. Якщо казати про термін повернення, то в середньому він становить 30 днів. Наскільки це вигідно? Поміркуйте самі.
  • Мікрокредитні організації. Компанії, які дозволять отримати кредит терміново, чудово підходять для мікрозаймів. Наприклад, SOS CREDIT пропонує кредит від 0,01% новим клієнтам. При цьому, сума кредитування становить до 5000 гривень строком до 30 днів. Умови повернення досить вигідні, гроші можна перевести в Особистому Кабінеті, через відділення банку або пошти, також не варто забувати про Приват24.

Як бачите, варіантів отримати гроші декілька. Лишилося тільки обрати, де ж взяти кредит найвигідніше.

Кредит терміново: як отримати онлайн на картку?


Терміново оформити кредит, якщо ваша кредитна історія не така гарна, як хотілося б, складно, але можливо. Для цього потрібно трішечки поліпшити репутацію перед кредиторами. Існує кілька факторів, які впливають на ваше поточне положення:

  1. Наявність непогашених кредитів у інших фінансових установах. Якщо ви одночасно отримали гроші в борг у кількох кредиторів, це знижує ваш кредитний рейтинг. Як тільки кредити будуть закриті, швидше за все, він вирівняється і навіть виросте.
  2. Наявність труднощів з погашенням в минулому. Банку або МФО важливо знати, наскільки ви надійні. Якщо БКІ (Бюро кредитних історій) говорить про зворотне, то займу вам не бачити, тим більше кредиту терміново. Жодна компанія не ризикне грошима.
  3. Не оновлені дані БКІ. Інколи банки або мікрофінансові організації не отримують свіжих даних від Бюро кредитних історій, а застарілі дані можуть бути не на вашу користь. До речі, ви можете самостійно подати запит у БКІ та дізнатися про свою кредитну репутацію.

Терміновий займ: як не попастися на вудку?

Напевно знайдуться і ті, хто скаже: "Терміновий займ онлайн - це приманка, так не буває". Недовіра цілком виправдана, оскільки всього лише 5-7 років тому отримати гроші таким чином можливості не було. Друзі, знайомі, родичі були єдиними, хто міг надати фінансову підтримку. Зараз усе кардинально змінилося.

З кожним днем ​​все більше і більше людей беруть займи на картку терміново.Тим, хто бажає оформити кредит досить зайти на сайт будь-якої мікрофінансової організації та за допомогою калькулятора обрати суму та термін кредитування. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує до 5 000 гривень терміном до 30 днів від 0,01%. Вигідно, чи не так?

Щоб отримати гроші потрібно всього лише заповнити заявку, завантажити копії паспорта та ідентифікаційного коду, вказати загальну інформацію. До речі, довідка про розмір заробітної плати не потрібна, як і офіційне підтвердження трудової діяльності.

Якщо раптом знадобився терміновий кредит у день звернення, до ваших послуг SOS CREDIT. Всього 20 хвилин і гроші з'являться у вас на карті. Якщо ви вже є нашим клієнтом, стежте за новинами на сайті, в спільнотах соціальних мереж. Завжди є шанс отримати промокод або взяти участь в акції, що суттєво знизить відсоток по кредиту.

Ви можете отримати кредит на території України

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT працює в будь-якому куточку України. Винятки становлять регіон проведення АТО і Автономна Республіка Крим.