Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Кредит онлайн в Чернігові

 1. Умови видачі кредиту в Чернігові
 2. Як взяти гроші в кредит в Чернігові через інтернет
 3. Переваги кредитування в SOS CREDIT
 4. Для яких цілей можна взяти кредит онлайн в Чернігові
 5. Способи погашення кредиту
 6. Популярні питання

Взяти гроші в кредит в Чернігові — оптимальний вихід для людей, що живуть від зарплати до зарплати. Недивно, оскільки іноді бракує грошей, аби сплатити поточні потреби: комунальні рахунки, дитячий садок, проїзд на громадському транспорті. А як бути, якщо зламався холодильник, дитина порвала одяг і його не можна відремонтувати? А що, якщо вам або вашим родичам знадобилася термінова медична допомога чи дорога операція? Куди бігти і що робити? Кредит онлайн в Чернігові допоможе вирішити ваші проблеми.

Умови видачі кредиту в Чернігові

Вік позичальника Від 18 років
Процентна ставка Від 0%
Максимальна сума кредиту До 15 000 гривень
Сума першої позики До 10 000 гривень
Термін кредиту До 30 днів
Розгляд заявки Миттєво
Вимоги Паспорт, ІПН
Спосіб отримання На карту
Додаткові документи Непередбачені
Кредитна історія Із будь-якою кредитною історією

Як взяти гроші в кредит в Чернігові через інтернет

Для цього треба оформити заявку на гроші в кредит в Чернігові. Такий спосіб дозволить отримати необхідне, не виходячи з дому. Аби підтвердити заявку системі треба усього лише декілька хвилин. 

Все більше людей, що мешкають в Україні, віддають перевагу позикам онлайн. Чому? Такий продукт МФО допоможе здійснити ваші плани за лічені хвилини. Не варто забувати, що несвоєчасне погашення позики спричиняє за собою виникнення прострочення і штрафні санкції. Спершу необхідно зважити всі “за” та “проти”, проаналізувати свої потреби і можливості, зрозуміти чи зможете ви забезпечити своєчасне повернення позикових коштів. Необхідно точно знати рівень своїх доходів та розподіляти їх із урахуванням взятої у борг суми. 

Кредит онлайн в Чернігові

Переваги кредитування в SOS CREDIT

Звернувшись до SOS CREDIT, ви можете переконатися, що сервіс працює відповідно до вимог українського законодавства. На сайті soscredit.ua в розділі “Про нас” ви можете ознайомитися із документацією компанії, внутрішніми правилами й іншою важливою інформацією. 

У чому наші переваги? 

 1. Цілодобова робота сайту. Отримати гроші можна 24 години на добу без вихідних та святкових днів. Тобто, потрібна сума може опинитися біля вас практично у будь-який час. 
 2. Оформлення без поручителів. Вам не знадобляться інші люди для того, аби взяти позику. Тільки необхідні документи, комп’ютер або смартфон та доступ до інтернету. 
 3. Заощадження часу. Навіть якщо ви підете до банку, згаяний час не завжди себе виправдає, адже кредит ви можете так і не отримати, а рейтинг видачі в нашій організації складає близько 85%!

Для яких цілей можна взяти кредит онлайн в Чернігові

Цілі оформлення кредиту онлайн: 

 • придбання квартири 
 • ремонт 
 • відкриття бізнесу лікування подорожі 

Способи погашення кредиту

Варіанти оплати кредиту різноманітні: переклад через Особистий Кабінет, відділення банку або Укрпошти, платіж через термінал. Аби повернути кошти, вам знадобляться номер кредитного договору та необхідна грошова сума.

Кредит онлайн в Чернігові

Популярні питання

Якщо у вас “горять терміни” і ви розумієте, що повернути кредитні кошти в повному обсязі не виходить, не варто панікувати завчасно. Пролонгація дозволяє продовжити терміни повернення грошових коштів на 7, 15 або 30 днів, уникнути прострочень і пониження кредитного рейтингу. 

Які вимоги до позичальника

Ми видаємо кредити тільки громадянам України, котрі на момент отримання суми знаходяться на території України. 

Які документи потрібні для того, щоб взяти кредит в Чернігові

Все, що вам знадобиться — це паспорт або ж id- карта та ІПН. Додавання сканкопій або ж фотографій основних сторінок під час заповнення заявки підвищить ваші шанси на отримання кредиту. 

Чи можна погасити кредит частинами

Погашення частинами — вірний орієнтир, якщо сума занадто велика для одноразової сплати. Зверніть увагу, що в нашій компанії нарахування відсотків робиться на тіло кредиту, тому рекомендуємо сплачувати всю суму цілком. 

Як дізнатися дадуть мені позику або ні

Якщо у вас немає депозиту або особистих заощаджень, то кредит — вірне короткочасне рішення фінансових проблем. Подайте заявку на нашому сайті і дізнайтеся про рішення впродовж 15 хвилин.