Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Де можна взяти кредит готівкою в Києві?

 1. Де отримати кредит готівкою Київ
 2. Умови отримання кредиту онлайн у Києві
 3. Як отримати кредит Київ
 4. Як отримати кредит Київ

Населення столиці у зв’язку із ситуацією в країні збільшилося і запит “кредит готівкою Київ” — відповідно теж. Згідно з мобільним додатком “Київ Цифровий“, за статистикою за серпень 2023 року в ньому проживає понад 3,1 млн громадян.

Де можна взяти кредит готівкою в Києві?

Цілі, для яких позичальники подають заявку, щоб отримати кредит Київ:

1.Оренда житла;
2. ремонт;
3. будівництво;
4. лікування;
5. покупки;
6. оплата комунальних послуг;
7. навчання;
8. відкриття власного бізнесу. Навіть у такий складний час відкриваються нові заклади, яким для старту потрібна фінансова підтримка.

Де отримати кредит готівкою Київ

Якщо вам знадобилася сума до 15 000 гривень, тоді рекомендуємо наш сервіс SOS CREDIT. Забігаючи наперед, скажемо, що у нас можна отримати швидкий кредит, але не готівкою, а онлайн. Такий розрахунок набагато вигідніший за готівковий, адже сума до 15 000 гривень купюрами досить об’ємна — її незручно носити в гаманці, та й небезпечно. SOS CREDIT переведе кредит на картку Київ і зробить це онлайн – в чому і полягає одна з переваг співпраці з нами.

Інші переваги:

 • Без довідки про доходи. Багато хто вважає, що тільки в банку можна отримати кредит Київ, але існують ще й МФО. Вони надають послуги тільки за паспортом та ідентифікаційним кодом. Для позичальника це вигідно, якщо гроші потрібні йому терміново. Довідку про доходи за 5 хвилин не отримаєш, а без неї банк не розглядатиме заявку.
 • Під мінімальний відсоток. Нові клієнти SOS CREDIT подають заявку від 0,01%. Ставка 0% заборонена законом.
 • На відміну від інших сервісів, що видають мікропозики, у нас навіть новачки мають можливість отримати максимальну суму під кредит Київ. Це до 15 000 гривень. Мінімальна сума — від 500 гривень.
 • Вся наша система автоматизована. Співробітники SOS CREDIT не вручну обробляють заявки, а це робить за них база спеціалізованих систем. Завдяки їм отримати кредит можна всього за 15 хвилин.
 • Ми клієнтоорієнтовані. Нашими послугами можуть скористатися навіть пенсіонери до 90 років.
 • SOS CREDIT дає можливість виправити кредитну історію, якщо вона у позичальника зіпсована. Кожен швидкий кредит Київ, що був погашений вчасно, буде в майбутньому доказом вашої платоспроможності банкам.

Умови отримання кредиту онлайн у Києві

Тільки для повнолітніх клієнтів У SOS CREDIT можна отримати кредит, якщо вам від 18 і до 90 років
Громадянство України та наявність відповідних документів Ми працюємо виключно з громадянами країни, у яких є паспорт/ID-картка, а також ІПН
Банківська картка Переказ коштів відбувається на картку клієнта, що проходить верифікацію
Наявність поручителів Непотрібно
Наявність застави Непотрібно

Як отримати кредит Київ

Для цього потрібно зробити наступне:

 • Знайти наш сайт в інтернеті — знадобиться головна сторінка. Вказати на кредитному калькуляторі, скільки ви хочете взяти в приватну позику Київ і на скільки днів. SOS CREDIT надає послуги на термін до 30 днів.
 • Кнопка “Подати заявку” переведе вас на створення особистого кабінету. Тут ви пройдете автоматичну перевірку за BankID і вкажете решту необхідної інформації.
 • Скоринг-система обробить вашу заявку і видасть відповідь. Якщо вам схвалено онлайн кредит Київ, то підпишіть договір, що свідчить про укладення співпраці. У деяких випадках — їх не більше 5%, система може відмовити. Так трапляється, якщо позичальник вносить інформацію для особистого кабінету неуважно і припускається помилок. Нерідкі випадки, коли аферисти намагаються отримати гроші і скоринг визначає таких.
 • За декілька хвилин після того, як ви підписали договір, гроші надійдуть на вашу банківську картку.

Як повернути кредит у Києві

Зробити це потрібно вчасно. Якщо ви взяли кредит онлайн Київ на певний термін, то і погашення його має бути своєчасним. Якщо так не зробити, то на кредит накладається штраф. В особистому кабінеті є вся інформація стосовно нього — якщо ви забули терміни, то там завжди можна подивитися. Або ж зверніться до служби підтримки, що підкаже, коли необхідно повернути борг.

Жоден клієнт не застрахований від ситуації, коли у нього не виходить повернути кредит вчасно. Коли ви подавали заявку, то вибрали певний термін, а коли він підійшов, то щось могло статися і ви розумієте, що грошей немає. Вихід із такої ситуації SOS CREDIT передбачив. Вам потрібно оформити пролонгацію на 7,15 або 30 днів. Важливо зробити це рівно за 3 дні до того, як закінчиться 2-й період кредитування. Раніше або пізніше послуга буде недоступна. Ви завжди можете проконсультуватися з нашою службою підтримки в цьому та інших питаннях.

Способи повернути кредит Київ терміново:

 • В особистому кабінеті все передбачено, для цього просто увійдіть до нього. Оплата відбувається за карткою, на яку надходив кредит.
 • На сайті кнопкою “Сплатити”. Вона спеціально виділена червоним кольором угорі. Якщо ви точно знаєте всю суму і номер свого договору, то скористайтеся таким варіантом.
 • По терміналу. Ви йдете за покупками у торговий центр — найімовірніше, там він буде. Скористатися можна не тільки терміналом “Приватбанку”, а й іншими. За послуги терміналу потрібно буде заплатити, тому розраховуйте на комісію.
  У касі банку/”Укрпошти”. Оплачуються кредити онлайн на картку Київ за реквізитами, які у вас попросять.

Якщо вам знадобилася довідка про закриття споживчого кредиту, який ви оформляли в SOS CREDIT, то це робиться лише за кілька хвилин:

1. Увійдіть в особистий кабінет.
2. Розділ “Кредити”.
3. Підпункт “Історія кредитів”.
4. Оберіть відповідний.
5. Кнопка “Завантажити довідку”.

У SOS CREDIT можна взяти кредит Київ 24/7. Саме тому на нас можна розраховувати, якщо гроші потрібні саме на зараз. Ми надаємо послуги за вигідною процентною ставкою і завжди лояльні до клієнтів.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1014 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит