Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит онлайн в Кривому Розі

 1. Умови видачі кредиту
 2. Як взяти кредит онлайн на карту в Кривому Розі?
 3. Чому краще оформити кредити в МФО ніж в банку
 4. Переваги співпраці з SOS CREDIT
 5. Як виплатити кредит онлайн
 6. Популярні питання

Мікрокредити, що з’явилися на українському ринку кілька років тому, користуються особливим попитом серед позичальників. Українці оцінили можливість взяти кредит в Кривому Розі, не залишаючи робочого місця, сидячи в кафе або розташувавшись вдома перед телевізором.

Існує інший момент, психологічний – немає необхідності турбувати друзів і родичів, щоб попросити у них грошей. Чи не кожному потенційного позичальника зручно розповідати про свої проблеми. З боку кредитора теж може бути незручність – у людини не завжди є потрібна суми або він просто не хоче давати в борг. Взявши в борг у друзів, ви будете почувати себе зобов’язаним і вже не зможете відмовити в допомозі – допомогти з переїздом, посидіти з дитиною або в майбутньому теж позичити гроші. Саме тому вигідніше і спокійніше оформити кредит на карту в Кривому Розі. Ви отримуєте потрібну суму, своєчасно повертаєте її і більше нікому нічого не винні!

Умови видачі кредиту

Вік громадян Від вісімнадцяти років
Ставка у відсотках, комісія Від нуля відсотків
Максимальна сума кредиту 15 000 гривень
Перша позика До 10 тис.  гривень
Термін До 1 місяця
Розгляд заяви До 15-25 хвилин
Основні вимоги Громадянство України, ідентифікаційний код, паспорт
Отримання На карту
Додаткові умови Без документів про доходи
Історія позичальника Можливе отримання коштів з поганою кредитною історією

Як взяти кредит онлайн на карту в Кривому Розі?

Вам потрібні гроші, а виходити з дому немає ніякого бажання? Переходьте на сайт SOS CREDIT і заповніть заявку на кредит. Це займе всього лише до 20 хвилин вашого часу.

В процесі оформлення заявки необхідно повністю сконцентруватися. При внесенні особистих даних не можна допускати помилок і неточностей, інакше чекайте відмову. Також потрібно відразу зафіксувати свій логін і пароль, щоб в майбутньому у вас не було проблем з доступом до облікового запису.

Переказ на карту здійсниться після узгодження заявки і підписання кредитного договору, оскільки ми працюємо цілодобово і без вихідних. Якщо вам потрібно перевести в готівку гроші, проблем не виникне, зараз навіть в невеликому селищі можна знайти кілька банкоматів.

Чому краще оформити кредити в МФО ніж в банку

Перш, ніж вибрати місце оформлення кредиту, спробуйте вивчити ринок. Не варто оформлювати мікрокредит в першому ж банку, який попався на очі тому, що це звично і зрозуміло. У цій сфері працює безліч сервісів. Наприклад, МФО. Багато МФО пропонують новим клієнтам отримати гроші в кредит в Кривому Розі під 0%. Наприклад, в компанії SOS CREDIT новачки можуть подати заявку на суму до 10 000 гривень.

До того ж, МФО видає кредити на будь-які цілі:

 • побутова техніка
 • весілля
 • народження дитини
 • ліки
 • ремонт

Кредит онлайн в Кривому Розі

Переваги співпраці з SOS CREDIT

У чому ж переваги компанії SOS CREDIT?

 • Сума можливого кредиту збільшується з кожною повторної видачею. Якщо новий клієнт може отримати тільки до 5 000 гривень, то грошова сума для повторного збільшується до 15 000 гривень.
 • Знижка за Програмою Лояльності зростає пропорційно взятим і вчасно виплаченими кредитами. Це означає, що в підсумку ви зможете отримати до -50% на відсотки по кредиту.
 • Гнучкі умови повернення. Пролонгація – це послуга, яка дозволяє абсолютно безболісно для вашого гаманця забезпечить продовження виплати до 30 календарних днів.

Як виплатити кредит онлайн

Потрібно погасити оформлений кредит в мікрофінансової організації? Ми пропонуємо кілька зручних варіантів: оплата через Особистий Кабінет на сайті, оплата через банк, поштове відділення або термінал.

Внесіть останній платіж за 2-3 дня до крайнього терміну, щоб не потрапити у прострочення. Виплатили? Переконайтеся, що всі повністю погашено. Зайдіть до кабінету, поновіть дані або подайте запит на отримання довідки, яка підтвердить виконання вами боргових зобов’язань. Дотримуючись цих правил, ви будете впевнені, що отриманий кредит вирішив ваші проблеми, не створивши нові.

Кредит онлайн в Кривому Розі

Популярні питання

Якщо ви готові до активних дій, ознайомтеся з інформацією, яка може бути вам корисна.

Хто може взяти терміново кредит в Кривому Розі

Кредит можуть взяти повнолітні жителі України, які перебувають на даний момент на території України. Верхній віковий поріг значення не має.

Чи реально взяти кредит без довідки про доходи

Нас не цікавить ваш кредитний рейтинг і рівень доходів. Додаткові довідки і документи також не потрібні.

Як дізнатися рішення по заявці на кредит?

Рішення по заявці буде відправлено на вашу електронну пошту або мобільний номер телефону. Також дізнатися рішення можна в Особистому Кабінеті.

На що звернути увагу при оформленні кредиту

Щоб оформити кредит через інтернет, краще вибрати надійну компанію, яка заслужила довіру користувачів. Визначте курс і сміливо йому дотримуйтесь!