Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

Кредит онлайн в Ужгороді

 1. Умови видачі кредиту в SOS CREDIT
 2. Як взяти кредит в Ужгороді без довідок і без застави
 3. Гроші в кредит на платіжну карту будь-якого банку
 4. Які переваги та особливості сервісу SOS CREDIT
 5. Як виплатити кредит онлайн в Ужгороді
 6. Популярні питання

У кожного в житті можуть виникнути проблеми, для вирішення яких необхідно взяти кредит онлайн в Ужгороді. Отримати гроші в МФО сьогодні зовсім не складно. Потрібно просто вибрати організацію, яка має хорошу репутацію і високий рейтинг, і оформити заявку. На це потрібно витратити декілька хвилин.

В нашій мікрофінансової компанії SOS CREDIT вигідні пропозиції для клієнтів, зручний сервіс, привабливі тарифи. Якщо в відділення будь-якого банку потрібно вистояти довгу чергу, то ми обслуговує клієнтів дистанційно. На відміну від фінансових установ, МФО не вимагає від користувачів надання довідок і поручителів.

Умови видачі кредиту в SOS CREDIT

Умови співпраці з нашою компанією весь час удосконалюються, вони вигідні клієнтам. Тому, число користувачів на сайті постійно збільшується. Якщо вам потрібно взяти кошти в Ужгороді, звертайтеся в нашу організацію.

Вік отримувача кредиту Від вісімнадцяти років
Ставка у відсотках Від нуля відсотків
Максимальний розмір кредиту 15 000 гривень
Перший займ, сума До 3-5 тисяч гривень
Термін сплати До 30 календарних днів
Розгляд замовлення Миттєво, до 15-20 хвилин
Базові вимоги Громадянство України, ІПН, паспорт
Отримання коштів На пластикову картку
Додатковий пакет документів Без довідок про прибутки
Кредитна історія Можлива видача коштів клієнтам з негативною кредитною історією

Як взяти кредит в Ужгороді без довідок і без застави

Щоб МФО видала гроші в кредит в Ужгороді, користувач повинен мати доступ до Інтернету. Також, у клієнта повинна бути активна пластикова карта і мобільний телефон. Для відповідей на питання анкети знадобляться паспортні дані. Зайшовши на сайт нашої компанії, слід заповнити запропоновану електронну форму і відіслати її нам. Чекати схвалення доведеться недовго, всього декілька хвилин. Після цієї процедури кошти відразу надійдуть на ваш рахунок.

Найчастіше клієнти мають потребу в грошах, коли потрібно оплатити комунальні послуги, лікування когось із членів сім’ї. Також, кошти замовляють для туристичних поїздок, проведення ювілеїв і весіль, для оплати навчального процесу, для здійснення покупок. Можна взяти кредит онлайн в Ужгороді на будь-які цілі:

 • Машина
 • Меблі
 • Житло
 • Земельна ділянка

Гроші в кредит на платіжну карту будь-якого банку

Нам не важливо, клієнтом якого банку ви є. Головне, щоб у вас була активна пластикова картка, на яку ми перерахуємо кошти. Ми не цікавимося, з якою метою користувач замовляє позику, наша компанія просто допомагає йому вирішити проблемні питання.

Кредит онлайн в Ужгороді

Які переваги та особливості сервісу SOS CREDIT

Мікрокредитування – це спосіб допомоги людям, коли вони потребують фінансової підтримки. Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 • Немає потреби в пред’явленні МФО великої кількості довідок. Крім коду з податкової і паспортних даних користувачеві не потрібно збирати більше ніякої інформації.
 • Позика оформляється дуже швидко. Видача грошей проводиться протягом декількох хвилин.
 • Конфіденційність даних про клієнта. Вони не розголошуються стороннім особам.
 • Чесні умови. Додаткові комісії клієнти не виплачують.
 • Ми працюємо цілодобово. До нас можна звертатися в будь-який час, у вихідні та святкові дні.

Як виплатити кредит онлайн в Ужгороді

Якщо ви взяли кредит в Ужгороді, його потрібно своєчасно повернути. Погасити борг можна різними способами. Один з них – це термінал самообслуговування. Необхідно дійти до найближчого терміналу, вказати інформацію, яка вимагається у представленій формі, і відправити гроші.

Переказ можна провести через касу будь-якого банку. Борг оплачується за реквізитами компанії або за допомогою квитанції. Врахуйте, що для банківського переказу буде потрібно якийсь час, приблизно 2-3 дня, щоб він дійшов до адресата. Найкраще погасити борг в особистому кабінеті на сайті, використовуючи платіжну карту. Оплата проводиться без нарахування комісії. Якщо своєчасно перевести кошти не вдається, потрібно зв’язатися з позикодавцем і оформити пролонгацію, щоб не зіпсувати кредитну історію.

Кредит онлайн в Ужгороді

Популярні питання

У нас клієнти отримують кредити без надання довідкових матеріалів, тривалого очікування, поручителів. Якщо у користувачів виникають питання, на них відповідають наші менеджери. З відповідями на типові запитання можна познайомитися на нашому сайті. Ось деякі з них.

Чи можна взяти кредит в Ужгороді по SMS

Якщо ви вже брали в нашій компанії позику, вчасно її повернули, то по SMS отримати кошти можна. Це нова можливість для постійних клієнтів. Сума такого позичання – до 5 тисяч гривень, термін – до одного місяця. Для отримання грошей слід відправити SMS з того номера телефону, який вказаний в особистому кабінеті. У повідомленні вкажіть суму, термін кредитування і відправте на (067) 01 01 767.

Вимоги до клієнтів

Повнолітній користувач повинен бути громадянином України. Він повинен мати активний номер мобільного телефону і банківську карту. Для заповнення заяви йому буде потрібний паспорт. Для направлення заявки потрібно мати вихід в Інтернет.

Чи дадуть кредит без перевірки кредитної історії

Багатьох клієнтів цікавить це питання, особливо тих, у кого є похибки в кредитній історії. Сміливо звертайтеся в нашу компанію, ми видаємо кредити на базі анкетних даних, не перевіряючи кредитні історії користувачів.

Яку суму можна взяти в борг

Мінімальний розмір кредиту становить не більше 10 тисяч гривень. Він видається на 30 днів. Максимальна сума – 15 000 гривень.