Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Кредит онлайн в Запоріжжі

 1. Умови видачі кредиту в Запоріжжі
 2. Як взяти кредит в Запоріжжі через інтернет
 3. Переваги кредитування у сервісі SOS CREDIT
 4. Як повернути кредит
 5. Популярні питання

Для того, щоб взяти кредит в Запоріжжі, можна, звичайно, звернутися в місцеве відділення будь-якого банку. Але, така процедура буде довгою і хлопіткою. Набагато простіше оформляти грошові кредити в мікрофінансових організаціях. Сума позики варіюватиметься залежно від ліміту певної фінансової операції. Вигідні умови кредитування в Україні пропонує компанія SOS CREDIT. Рейтинг нашої організації — високий.

Співпраця з нами дозволить жителям міста та районів вирішувати свої грошові проблеми миттєво. Більше не доведеться займати кошти у сусідів та друзів, знайомих та товаришів по службі. МФО забезпечує можливість швидко отримати потрібну суму на банківську карту. Ми працюємо з усіма категорія громадян, надаємо кредити для:

 • Підприємців.
 • Студентів.
 • Пенсіонерів.
 • Військових.
 • Безробітних.

Умови видачі кредиту в Запоріжжі

Сьогодні можна отримати вигідний кредит в Запоріжжі в лічені хвилини. Подивіться на нижче представлені умови і переконайтеся в цьому самі.

Вік позичальника Від 18 років
Ставка в процентах, комісія Від нуля відсотків
Максимальная сума позики 15 000 гривень
Перша позика До 7 000 гривень
Термін До 1 місяця
Разгляд заявки До 15-25 хвилин
Основні вимоги Громадянство України, ідентифікаційний код, паспорт
Отримання На карту
Додаткові умови Без документів про доходи
Історія позичальника Можливе отримання коштів із поганою кредитною історією

Переваги мікрокредитів очевидні. Жоден банк не надасть вам кошти за 20 хвилин. До того ж, для позичання грошей зовсім не обов’язково, аби позичальник і кредитонадавач знаходилися в одному населеному пункті. 

Як взяти кредит в Запоріжжі через інтернет

Щоб оформити кредит онлайн в Запоріжжі, багато часу не знадобиться. Просто треба відкрити наш сайт, заповнити форму замовлення, що пропонується, почекати схвалення, отримати кошти. Вони перераховуються на будь-яку пластикову карту клієнта без довідок, поручителів, запоруки. Рішення приймається в автоматичному режимі. Вже через 10-20 хвилин гроші можна зняти з карти. Відвідування офісу кредитонадавача не знадобиться. Все відбувається віддалено, онлайн. Итак, основні дії клієнта :

 1. Відкрийте сайт компанії SOS CREDIT. 
 2. Заповніть ту заявку, що пропонується. 
 3. Дочекайтеся, коли буде прийнято позитивне рішення. Це відніме декілька хвилин.
 4. Підпишіть контракт із зкредитонадавачем у цифровому форматі. 
 5. Отримайте кошти на карту.

Процес отримання грошей готівкою триваліший, складніший. Цей спосіб менш популярний серед користувачів. Для проведення операції онлайн треба тільки доступ до Інтернету, мати документ, що підтверджує особу громадянина України, банківську карту, ІПН, мобільний телефон. 

Кредит онлайн в Запоріжжі

Переваги кредитування в сервісі SOS CREDIT

Перед тим, як узяти гроші в кредит в Запоріжжі, слід визначитися з термінами кредитування, а також з сумою і процентною ставкою. Зробити це просто: проглянете пропозиції, які розміщені на нашому майданчику. Процес пошуку буде швидким, якщо застосувати фільтри. На нашому сайті ви знайдете детальні правила співпраці, допустимість дострокового погашення боргу і пролонгації. Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 1. Ми не вимагаємо від клієнтів запоруки майна, довідкової інформації, поручителів; 
 2. Наша компанія швидко схвалює і переказує кошти; 
 3. У нас практично немає відмов; 
 4. Наявність несплаченої позики не є перешкодою для оформлення нової заяви;
 5. Заявки приймаються через інтернет цілодобово; 
 6. Високий рівень захисту відомостей про клієнта. 

Ми із довірою відносимося до користувачів нашого сайту. Нас не цікавить, куди будуть витрачені засоби, головне, аби клієнтові вдалося вирішити свої фінансові проблеми.

Як повернути кредит

 Кредит на карту в Запоріжжі, що був взяти, слід своєчасно погасити. Оплату можна зробити зручним для вас способом: 

 1. Проведення операції через банківську касу. У отриманий бланк вписуєте реквізити кредитонадавача, своє ПІБ, податковий номер, потрібну суму.
 2. Перерахування відніме 3-4 дні. Є можливість повернення через термінали. Вони частенько встановлюються у торгових центрах, супермаркетах, бізнес-залах, на вокзалах. Легко розрахуватися з боргами через мобільні сервіси та додатки. З їхньою допомогою погасити заборгованість можна у будь-який час, навіть вночі.
 3. З банківської карти переклад зручно зробити на сайті МФО. Можна скористатися особистим кабінетом, або спеціальною формою, що пропонує кредитонадавач на веб-сторінці. Це найшвидша технологія. Гроші з’являться на рахунку через лічені хвилини.

За виникнення непередбаченої ситуації слід повідомити про це організацію-кредитора, а також попросити про реструктуризацію боргу. Терміни платежу можуть продовжити. Така послуга-пролонгація подовжить дату повернення коштів без пені.

Кредит онлайн в Запоріжжі

Популярні питання

Сьогодні онлайн-позики обійшли за популярністю традиційні, що беруться у банках. Тому, клієнти задають багато питань, котрі їх цікавлять. Вони стосують персональної безпеки користувачів, дострокового погашення боргів, внесення їх частинами та інших ситуацій. Нижче ви знайдете відповіді на самі питання, котрі часто виникають.

Вимоги до позичальників

Щоб отримати кошти миттєво у клієнта має бути паспорт, ідентифікаційний код, присвоєний податковою службою. Він повинен бути громадянином України. Йому потрібна активна пластикова карта та мобільний телефон. 

Як отримати кредит максимально швидко

Найшвидші позики видаються на карту через 10-15 хвилин після подання заяви. Це у тому разі, якщо ви раніше не були позичальником цього МФО. При повторному зверненні схвалення може зайняти значно менше часу — від 3 до 5-ти хвилин. Такі миттєві рішення можливі завдяки застосуванню спеціальної програми. Важливим чинником є стан кредитної історії. Усі заявки з позитивною історією вмить виконуються.

Чи можна взяти гроші в кредит в Запоріжжі без офіційного працевлаштування

Для отримання мікропозики не вимагається надавати в МФО додаткові документи. Позичальника також не цікавить, де працює клієнт, який він має дохід. Кошти перераховуються за заявкою студентів, пенсіонерів, безробітних, працівників без оформлення. 

Чи можна отримати кредит на вихідних

Якщо користувач звернувся до МФО в суботу, неділю, у святкові дні, в нічний час, перерахування грошей на карту проводиться через декілька хвилин. Наша компанія працює без вихідних, відпусток, цілодобово.