Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован
  1. Які умови
  2. Як оформити кредит онлайн на карту в Кропивницькому (Кіровограді)?
  3. Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT
  4. Як оплатити кредит в Кропивницького
  5. Популярні питання

Якщо ви проживаєте в Кіровоградській області, то вам доступний кредит онлайн в Кіровограді. Тільки уявіть, всього кілька хвилин і гроші виявляться на вашій картці. Це означає, що дрібні фінансові негаразди більше вам не страшні.

Що таке онлайн займ в нашій компанії? Це швидка можливість отримати гроші на будь-які потреби. До речі, для новачків сума варіюється від 500 до 5 000 гривень, а для постійних клієнтів до 15 000. Тим більше, процентні нарахування досить гнучкі і стартують від 0%. Також МФО SOS CREDIT пропонує постійні акції і промокодом, а ще ми розробили унікальну Програму Лояльності для тих клієнтів, які вибирають нас постійно.

Які умови?

Вік позичальника Від 18 років
Процентна ставка Від 0%
Максимальна сума кредиту До 15 000 гривень
Сума першої позики Від 500 до 5 000 гривень
Термін кредиту До 30 днів
Розгляд заявки Миттєво
Вимога Паспорт, ІПН
Спосіб отримання На карту
Додаткові документи Не потрібні
Кредитна історія Будь-яка

Як оформити кредит онлайн на карту в Кропивницького (Кіровограді)?

Все набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Вам всього лише потрібно зайти на наш сайт і вибрати на калькуляторі потрібну суму і термін кредитування. Після цього ви зможете побачити додаткову інформацію: суму процентних нарахувань, які необхідно буде повернути по кредиту, дату повернення боргу, тіло кредиту і загальну суму.

Тепер пора переходити до наступного кроку – реєстрації. Внесіть свої наступні дані в форму: мобільний номер телефону, електронну пошту, пароль. Прочитайте правила і, якщо вони вам підходять, погодьтеся з ними, поставивши галочку навпроти їх назви. А тепер сміливо тисніть «Продовжити» і кредит онлайн в Кропивницького стане на крок ближче.

Що буде далі? Заповнення аплікаційної форми.

Кредит онлайн в Кропивницького (Кіровограді)

Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT

Які наші переваги?

 • Мінімум тяганини з документами. Для того, щоб подати заявку не потрібно навіть виходити з дому. Тепер кожен може отримати гроші в кредит в Кропивницького.
 • Цілодобова служба підтримки. Що це означає? Ви можете задати своє питання в чат на сайті, нашу групу в Facebook або написати по електронній пошті. Також можна зателефонувати за номером служби підтримки з 09:00 до 18:00 і отримати кваліфіковану допомогу нашого менеджера.
 • Можливість оформити пролонгацію. Бракує грошей на своєчасне погашення? Підключіть послугу пролонгації, вона дозволяє продовжити кредит до 30 днів.

Як оплатити кредит в Кропивницького

Ми пропонуємо різні варіанти оплати: через банківське відділення, термінал, або ж Укрпошту. Однак самий зручний, швидкий і вигідний спосіб в нашому рейтингу – це переклад через Особистий Кабінет. Гроші надходять на наш рахунок в лічені хвилини.

Так що, якщо ви хочете взяти кредит в Кіровограді, з оплатою проблем не виникне. Як дізнатися дату повернення грошей? Перегляньте кредитний договір або ж зверніться до нашого менеджера в службу підтримки.

Кредит онлайн в Кропивницького (Кіровограді)

Популярні питання

Практично у кожного клієнта виникають питання по позиці в нашій організації хоча б раз на місяць. Які умови позики? На які потреби можна кредитуватися? Як визначити чи дадуть гроші?

Ще пропозиції по кредитах:

 • цілодобово
 • з поганою кредитною історією
 • без відсотків
 • швидкий кредит
 • без застави

Що робити, якщо кредит прострочено

Ви взяли кредит в Кіровограді, але прострочили оплату? В такому випадку виходу два: оформити пролонгацію через Інтернет в своєму Особистому Кабінеті або ж погасити заборгованість в повному обсязі.

Які вимоги до позичальників

Що стосується вимог: наявність паспорта або ж id-карти та ІПН. Інші довідки вам не знадобляться. Сфотографуйте на всякий випадок основні сторінки паспорта. Фотографії документа значно збільшують ваші шанси отримання кредиту.

Чи можна отримати кредит з поганою кредитною історією

Не важливо, який ваш кредитний рейтинг, в центрі уваги ваша історія оплат і відносин з фінансовими організаціями. Кожен окремий випадок оцінюється індивідуально.

Як швидко гроші надходять на карту

Засоби виявляться на вашій карті практично миттєво після узгодження заявки. Ви отримаєте підтвердження по смс.

Отримати кредит