Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ГРОШІ ДО ЗАРПЛАТИ: ЯК ОТРИМАТИ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ?

Більше половини жителів України живуть від авансу до зарплати. Якщо ваші витрати розписані на місяць вперед, а гроші спливають крізь пальці – ця стаття для вас. До найпоширеніших варіантів, коли вам частенько потрібні позики до зарплати на карту належать:

Гроші до зарплати: як отримати фінансову допомогу?

    • Ваш заробіток занадто низький. У такому разі гроші до зарплати онлайн скоріше необхідність і бажання фінансової безпеки, ніж необдуманий вчинок. Одна з найпоширеніших причин постійних фінансових обмежень – маленька заробітна плата. Дійсно, це об’єктивний фактор, на який вплинути складно, але все-таки можна. Ми не пропонуємо залишати насиджене місце та з головою зануритися у вир ринку працевлаштування, але придивитися до інших вакансій варто. Ще один варіант – оцінити місце роботи, покладені на вас обов’язки та винагороду за працю. Якщо виявиться, що відповідальність перевищує зарплатню, варто попросити про підвищення, премію або інші фінансові заохочення. Повірте, ініціатива може призвести до позитивного рішення.
    • Ви занадто багато витрачаєте. Кредити до зарплати набувають популярності з кожним днем. Іноді це пов’язано з невмінням грамотно розпоряджатися грошима, розставляти пріоритети або надмірною імпульсивністю. Експерти радять, ведіть облік доходів і витрат. Зараз існує маса програм для смартфонів, за допомогою яких ви швидко підрахуєте витрати, зумієте проаналізувати їх доцільність і чесно відповісте на питання: а чи дійсно я вмію розпоряджатися грошима? Гроші до зарплати (Київ, Харків, Дніпро, Одеса) знайти не складно, тільки позика принесе тимчасове полегшення, адже рано чи пізно гроші доведеться повернути.
    • Ви не вмієте жити в рамках бюджету. Позики до зарплати на карту дають ілюзію фінансової свободи. Адже отримати кредит не складно: достатньо зайти на сайт, подати заявку онлайн і прикріпити картку будь-якого банку України в Особистому Кабінеті. Насправді процедура займає всього лише кілька хвилин. Ні, кредити до зарплати – це відмінний варіант отримати допомогу, але підійти до питання варто серйозно. Буде краще, якщо ви заздалегідь сплануєте не тільки де взяти кредит, але й варіанти його повернення, а саме джерело доходу для цього.

    Якщо ви впізнали себе в одному з наведених варіантів, не впадайте у відчай. З будь-якого, навіть самого складного становища можна знайти вихід.

    Як звести кредити до зарплати до мінімуму?

    Щоб залишити кредити тільки на крайній випадок, доведеться змінити своє ставлення до грошей. А саме:

Гроші до зарплати: як отримати фінансову допомогу?

  • Вести облік доходів і витрат. Можна нескінченно говорити про те, що без детального обліку доходів і витрат змінити фінансову ситуацію неможливо. Не обов’язково користуватися дідівськими методами і носити з собою комірну книгу. У сучасному світі існує зручний варіант: програми і додатки для смартфона або комп’ютера. До речі, там є функції розподілу витрат за кількома статтями: їжа, транспорт, одяг, медикаменти, розваги і так далі. Найпопулярніші з них: Money Lover, Money Manager, Money Wallet.
  • Планувати покупки заздалегідь. Готуватися до літнього сезону взимку – це не тільки далекоглядно, а й економно. Те ж саме стосується і великих витрат, які неможливо прив’язати до сезонності: побутової техніки, гаджетів, навчання або відпочинку. Якщо ви заплануєте купити пральну машину за півроку, то зможете поступово готуватися до цього. Наприклад, відкладати щомісяця невелику суму. Дякуючи цьому в майбутньому це не вдарить по вашому гаманцю, і від грошей до зарплати в борг на покупку можна буде відмовитися.
  • Відкладати гроші на непередбачені витрати. Експерти рекомендують відкладати близько 10% доходу на форс-мажорні випадки. До таких можна віднести дрібні побутові несподіванки або поломки, проблеми зі здоров’ям та інші варіанти несподіванок.

Гроші до зарплати: як отримати фінансову допомогу?

На закінчення можна відзначити, що кредити до зарплати – це чарівна паличка, але користуватися нею варто в крайніх випадках. Спробуйте змінити своє ставлення до ведення фінансових питань і ваше життя неодмінно зміниться.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1231 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит