Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ДЕ ЗНАЙТИ ГРОШІ В КРЕДИТ У КИЄВІ?

Столичне життя досить дороге. Часто гроші в кредит у Києві використовують для оплати оренди житла, великих транспортних витрат та недешевих комунальних послуг. Життя у великому місті рясніє спокусами, від яких ой як складно відмовитися. Різноманітність розваг, безліч незвичайних місць для прогулянок і цікавого проведення часу, нечисленна кількість кав’ярень і вишуканих ресторанів. Окремо варто згадати різноманітні магазини з гарнию одягом і взуттям.

Усі ці задоволення вимагають серйозних витрат, на які у більшості жителів столиці не вистачає зарплати. Саме тому багато хто шукає, де взяти гроші в кредит в Києві. Отримати потрібну суму можна в банку, зайняти у друзів, в ломбарді або мікрокредітній організації (МФО). Необхідно ретельно обміркувати своє рішення, вивчити всі умови і тільки після цього оформлювати кредит.

Де знайти гроші в кредит у Києві?

Як отримати гроші в кредит (Київ) в банку?

Якщо ви прийняли рішення звернутися за допомогою в банківську організацію, перед остаточним підписанням документів, зверніть увагу на наступні умови:

  • Розмір щомісячного платежу. Уточніть у фахівця повну вартість позики, з урахуванням відсотків, «тіла» і комісій, графік погашення.
  • Вартість супутніх послуг. Інколи банки беруть плату за розгляд заявки, видачу готівки, проведення безготівкового перерахування, оформлення довідки про закриття кредиту.
  • Валюта. Найчастіше відсоток по кредиту в іноземній валюті нижче, але і ризик незрівнянно вище. Стрибок курсу призведе до сумних наслідків, і сума кредиту може збільшитися в кілька разів. Якщо ви берете гроші в кредит (Київ) в національній валюті, то застраховані від валютних коливань.
  • Погашення. Уточніть, чи дозволяється погашати позику достроково і якими засобами це можна зробити. Чим більше доступних варіантів, тим простіше.
  • Страхування. У деяких банках оформлення страхового платежу вже входить у вартість кредиту, істотно підвищуючи його ціну.
  • Пені і штрафи. До цього пункту необхідно поставитися особливо серйозно. Прострочення по кредиту може не тільки вилитися у додаткові витрати, але серйозно зіпсувати кредитну історію. Уточніть, як нараховуються пені за прострочення, умови і суму.

Пам’ятайте, якщо ви берете гроші в кредит (Київ) в банку, доведеться запастися терпінням. Від моменту подачі заявки до прийняття позитивного рішення, може пройти кілька днів. Крім цього, ви повинні надати не тільки документи, що підтверджують особу, а й довідку про доходи.

Де знайти гроші в кредит у Києві?

Де взяти гроші в кредит терміново?

Не завжди є можливість чекати кілька днів відповіді від банку. У деяких випадках позичальник не може документально підтвердити свою платоспроможність, оскільки працевлаштований неофіційно. Працюючі студенти також відчувають труднощі з отриманням кредиту в банку, оскільки негласно банківські організації видають позики особам, яким вже виповнився 21 рік.

Як бути? Щоб отримати кредит онлайн в ломбарді, необхідно надати цінну заставу. Оптимальний варіант – звернутися за допомогою в МФО.

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT пропонує гроші в кредит Києву і всім жителям України. Щоб подати заявку, необхідно зайти на сайт soscredit.ua, підібрати за допомогою кредитного калькулятора бажану суму і термін кредитування, правильно заповнити всі поля анкети. Дочекайтеся позитивного рішення, підпишіть документи і отримаєте гроші на карту – швидко, зручно, легко.

Якщо у вас виникли питання або ви бажаєте дізнатися більше про пропозиції від компанії SOS CREDIT, ви завжди можете зателефонувати за телефоном «гарячої лінії»: 0 800 211 767. Отримати гроші в кредит (Київ) просто!

 

 

994 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит