Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ДЕ ЗНАЙТИ ГРОШІ В КРЕДИТ У КИЄВІ?

Столичне життя досить дороге. Часто гроші в кредит у Києві використовують для оплати оренди житла, великих транспортних витрат та недешевих комунальних послуг. Життя у великому місті рясніє спокусами, від яких ой як складно відмовитися. Різноманітність розваг, безліч незвичайних місць для прогулянок і цікавого проведення часу, нечисленна кількість кав’ярень і вишуканих ресторанів. Окремо варто згадати різноманітні магазини з гарнию одягом і взуттям.

Усі ці задоволення вимагають серйозних витрат, на які у більшості жителів столиці не вистачає зарплати. Саме тому багато хто шукає, де взяти гроші в кредит в Києві. Отримати потрібну суму можна в банку, зайняти у друзів, в ломбарді або мікрокредітній організації (МФО). Необхідно ретельно обміркувати своє рішення, вивчити всі умови і тільки після цього оформлювати кредит.

Де знайти гроші в кредит у Києві?

Як отримати гроші в кредит (Київ) в банку?

Якщо ви прийняли рішення звернутися за допомогою в банківську організацію, перед остаточним підписанням документів, зверніть увагу на наступні умови:

  • Розмір щомісячного платежу. Уточніть у фахівця повну вартість позики, з урахуванням відсотків, «тіла» і комісій, графік погашення.
  • Вартість супутніх послуг. Інколи банки беруть плату за розгляд заявки, видачу готівки, проведення безготівкового перерахування, оформлення довідки про закриття кредиту.
  • Валюта. Найчастіше відсоток по кредиту в іноземній валюті нижче, але і ризик незрівнянно вище. Стрибок курсу призведе до сумних наслідків, і сума кредиту може збільшитися в кілька разів. Якщо ви берете гроші в кредит (Київ) в національній валюті, то застраховані від валютних коливань.
  • Погашення. Уточніть, чи дозволяється погашати позику достроково і якими засобами це можна зробити. Чим більше доступних варіантів, тим простіше.
  • Страхування. У деяких банках оформлення страхового платежу вже входить у вартість кредиту, істотно підвищуючи його ціну.
  • Пені і штрафи. До цього пункту необхідно поставитися особливо серйозно. Прострочення по кредиту може не тільки вилитися у додаткові витрати, але серйозно зіпсувати кредитну історію. Уточніть, як нараховуються пені за прострочення, умови і суму.

Пам’ятайте, якщо ви берете гроші в кредит (Київ) в банку, доведеться запастися терпінням. Від моменту подачі заявки до прийняття позитивного рішення, може пройти кілька днів. Крім цього, ви повинні надати не тільки документи, що підтверджують особу, а й довідку про доходи.

Де знайти гроші в кредит у Києві?

Де взяти гроші в кредит терміново?

Не завжди є можливість чекати кілька днів відповіді від банку. У деяких випадках позичальник не може документально підтвердити свою платоспроможність, оскільки працевлаштований неофіційно. Працюючі студенти також відчувають труднощі з отриманням кредиту в банку, оскільки негласно банківські організації видають позики особам, яким вже виповнився 21 рік.

Як бути? Щоб отримати кредит онлайн в ломбарді, необхідно надати цінну заставу. Оптимальний варіант – звернутися за допомогою в МФО.

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT пропонує гроші в кредит Києву і всім жителям України. Щоб подати заявку, необхідно зайти на сайт soscredit.ua, підібрати за допомогою кредитного калькулятора бажану суму і термін кредитування, правильно заповнити всі поля анкети. Дочекайтеся позитивного рішення, підпишіть документи і отримаєте гроші на карту – швидко, зручно, легко.

Якщо у вас виникли питання або ви бажаєте дізнатися більше про пропозиції від компанії SOS CREDIT, ви завжди можете зателефонувати за телефоном «гарячої лінії»: 0 800 211 767. Отримати гроші в кредит (Київ) просто!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2037 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит