ДЕ ЗНАЙТИ ГРОШІ В КРЕДИТ У КИЄВІ?
Столичне життя досить дороге. Часто гроші в кредит у Києві використовують для оплати оренди житла, великих транспортних витрат та недешевих комунальних послуг. Життя у великому місті рясніє спокусами, від яких ой як складно відмовитися. Різноманітність розваг, безліч незвичайних місць для прогулянок і цікавого проведення часу, нечисленна кількість кав’ярень і вишуканих ресторанів. Окремо варто згадати різноманітні магазини з гарнию одягом і взуттям.
Усі ці задоволення вимагають серйозних витрат, на які у більшості жителів столиці не вистачає зарплати. Саме тому багато хто шукає, де взяти гроші в кредит в Києві. Отримати потрібну суму можна в банку, зайняти у друзів, в ломбарді або мікрокредітній організації (МФО). Необхідно ретельно обміркувати своє рішення, вивчити всі умови і тільки після цього оформлювати кредит.
Як отримати гроші в кредит (Київ) в банку?
Якщо ви прийняли рішення звернутися за допомогою в банківську організацію, перед остаточним підписанням документів, зверніть увагу на наступні умови:
- Розмір щомісячного платежу. Уточніть у фахівця повну вартість позики, з урахуванням відсотків, «тіла» і комісій, графік погашення.
- Вартість супутніх послуг. Інколи банки беруть плату за розгляд заявки, видачу готівки, проведення безготівкового перерахування, оформлення довідки про закриття кредиту.
- Валюта. Найчастіше відсоток по кредиту в іноземній валюті нижче, але і ризик незрівнянно вище. Стрибок курсу призведе до сумних наслідків, і сума кредиту може збільшитися в кілька разів. Якщо ви берете гроші в кредит (Київ) в національній валюті, то застраховані від валютних коливань.
- Погашення. Уточніть, чи дозволяється погашати позику достроково і якими засобами це можна зробити. Чим більше доступних варіантів, тим простіше.
- Страхування. У деяких банках оформлення страхового платежу вже входить у вартість кредиту, істотно підвищуючи його ціну.
- Пені і штрафи. До цього пункту необхідно поставитися особливо серйозно. Прострочення по кредиту може не тільки вилитися у додаткові витрати, але серйозно зіпсувати кредитну історію. Уточніть, як нараховуються пені за прострочення, умови і суму.
Пам’ятайте, якщо ви берете гроші в кредит (Київ) в банку, доведеться запастися терпінням. Від моменту подачі заявки до прийняття позитивного рішення, може пройти кілька днів. Крім цього, ви повинні надати не тільки документи, що підтверджують особу, а й довідку про доходи.
Де взяти гроші в кредит терміново?
Не завжди є можливість чекати кілька днів відповіді від банку. У деяких випадках позичальник не може документально підтвердити свою платоспроможність, оскільки працевлаштований неофіційно. Працюючі студенти також відчувають труднощі з отриманням кредиту в банку, оскільки негласно банківські організації видають позики особам, яким вже виповнився 21 рік.
Як бути? Щоб отримати кредит онлайн в ломбарді, необхідно надати цінну заставу. Оптимальний варіант – звернутися за допомогою в МФО.
Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT пропонує гроші в кредит Києву і всім жителям України. Щоб подати заявку, необхідно зайти на сайт soscredit.ua, підібрати за допомогою кредитного калькулятора бажану суму і термін кредитування, правильно заповнити всі поля анкети. Дочекайтеся позитивного рішення, підпишіть документи і отримаєте гроші на карту – швидко, зручно, легко.
Якщо у вас виникли питання або ви бажаєте дізнатися більше про пропозиції від компанії SOS CREDIT, ви завжди можете зателефонувати за телефоном «гарячої лінії»: 0 800 211 767. Отримати гроші в кредит (Київ) просто!
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
|