Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

8 суттєвих переваг використання банківських карток

  1. №1. Зручно
  2. №2. Контроль витрат
  3. №3. Безпечно
  4. №4. Покупки та оплата онлайн
  5. №5. Легший гаманець
  6. №6. Бонуси
  7. №7. Активні за кордоном
  8. №8. Оплата без наявності фізичної картки

Згідно даним щорічних досліджень MasterIndex, Mastercard вдалося встановити, що 91% українців користуються банківською карткою декілька разів на тиждень і це щонайменше. 68% опитуваних на касі магазинів розраховуються саме безготівковим варіантом. 

Зауважте, що навіть за умови відсутності електроенергії багато торгових центрів, салонів краси та інших закладів, а також установ, можуть надати клієнтам змогу розрахуватися банківською карткою. Це можливо завдяки резервному живленню, яке забезпечують генератори та акумулятори або ж наявність переносних терміналів із вбудованими акумуляторами. Останні працюють певний час без підключення до електромережі. Також, аби не шукати, де можна зняти гроші, якщо банкомати поряд не підключені до резервного живлення, вам можуть запропонувати перерахувати їх з картки на картку за номером або IBAN. 

В епоху шаленого розвитку технологій наявність карток надає багато переваг. Поговоримо про 8 суттєвих далі. 

№1. Зручно

Банківська картка дає вам можливість придбати необхідне або розплатитися за послугу тут і зараз. Якщо зберігати гроші виключно у гаманці, то у разі необхідності, якщо у вас немає його із собою або ви взяли недостатньо коштів, а така можливість виникла раптово — доведеться повертатися за гаманцем або ж відкладати придбання необхідного на потім. 

Якщо наприклад, ви хочете придбати продукцію у власника із іншого міста, то вам не обов’язково їхати до нього, аби віддати гроші особисто. Досить того, що ви їх перерахуєте на його банківську картку, адже це ті ж самі гроші, які він може отримати у банкоматі. 

№2. Контроль витрат

Ви маєте можливість запит на виписку витрат по банківській картці. Обробка такої заявки та отримання результату відбувається досить швидко — знадобиться лише до декількох хвилин. 

  1. Більшість банків має власні інтернет-застосунки, де можна побачити суму на рахунку, транзакції по картці та виконати інші операції. 
  2. На сайті банку, чиї послуги ви використовуєте, можна увійти у свій обліковий запис. У ньому дані виписки можуть бути доступні через ПДФ-файл або ж експортуються за допомогою CSV-формату. 
  3. У вигляді смс. Велика кількість банків дає доступ до останніх транзакцій та залишку на рахунку саме по смс. 

Якщо користуватися фізичними коштами, то доведеться самостійно вести облік доходів та витрат, що вимагає більше вашого часу. Ці дані можна вносити у блокнот та підраховувати на калькуляторі, або ж у відповідний застосунок. 

Хлопець та дівчина платять рахунок карткою

№3. Безпечно

У випадку, якщо банківську картку викрадено, ви зможете заблокувати її, аби злочинці не мали доступу до ваших коштів. Якщо картка з вами, але аферисти отримають до неї віртуальний доступ та проводитимуть сумнівні операції, вам буде надіслано сповіщення від банку, вдасться зашкодити шахрайським схемам з нею. Крім цього, більшість банків мають посилений захист, на кшталт двофакторної автентифікації.

№4. Покупки та оплата онлайн

Завдяки банківській картці ви можете робити кілька покупок одночасно — онлайн, і не переплачувати за накладений платіж, якщо ви впевнені у магазині, у якому здійснюєте замовлення. Це суттєво зекономить ваш час та гроші. Тим паче, багато магазинів встановлюють певну суму, купуючи на яку безкоштовна доставка вам забезпечена. Так само можна сплачувати рахунки за комунальні послуги: швидко та без черг. 

№5. Легший гаманець

З банківською карткою ваш гаманець стане у рази легшим. Ви можете покласти у нього певну суму на всяк випадок, а основні гроші тримати на картці. Таким чином, гаманець не додаватиме ваги до вашої сумки, у якій і без нього може бути обід, смартфон, змінний одяг та інші необхідні речі. Носити із собою багато готівки небезпечно, адже це підвищує ризик їх втрати або ж крадіжки.

№6. Бонуси

Часто банки пропонують за використання картки різні подарунки: кешбеки, бонуси, знижки та спеціальні пропозиції, персональні пропозиції і тд. Це є ще одним джерелом економії, чого не скажеш про використання готівки. 

  1. Кешбек. Це повернення частини коштів, що були витрачені під час покупок. Його відсоток залежить від категорії витрат. 
  2. Бонусні бали. Це накопичувальна програма, завдяки якій можна ці бали обміняти на товари та послуги. Також банки можуть співпрацювати з магазинами, у яких ви матимете можливість використання балів. 
  3. Знижки та спецпропозиції. Банки співпрацюють із різними торговельними мережами та компаніями, на продукцію та послуги яких можна отримати знижку за умови оплати карткою.   
  4. Персональні пропозиції. Це може бути збільшений кешбек у певних категоріях, додаткові знижки на якусь продукцію, підвищені бали за здійснення певних покупок і тд.

Чоловік працює за ноутбуком

№7. Активні за кордоном

Навіть поза межами країни у вас є можливість користуватися банківськими картками, що були випущені в Україні. Ви можете знімати готівкою, проводити оплату онлайн, платити нею за товари в магазині на касі тд.

  1. Більшість карток, що випущені на території України відносяться до Mastercard, Visa. Їх приймають у багатьох країнах. 
  2. Конвертація валюти відбувається автоматично. Слід враховувати лише комісію за цю операцію, а також можливий додатковий збір щодо міжнародних транзакцій. Звичайно, умови залежать від конкретного банку та картки, тому з цією метою необхідно попередньо проконсультуватися.

Є банки, що встановлюють обмеження у випадку, коли клієнт бажає користуватися карткою за кордоном. Робиться це з метою безпеки клієнта. Необхідною перед поїздкою звернутися до працівників банку, аби попередити про майбутню поїздку. Також, у багатьох банків існує міжнародна гаряча лінія, для можливості підтримки клієнтів за межами України. 

№8. Оплата без наявності фізичної картки

Банківська картка зручна тим, що її можна використовувати навіть віртуально — без фізичної її присутності. Саме тому ваш гаманець стає ще легшим, а також це зручно, якщо ви зрозуміли, що забули картку вдома. 

Важливо, аби на вашому смартфоні була функція NFC. Попередньо слід налаштувати Apple Pay, Google Pay або Samsung Pay — залежності від бренду вашого смартфону. До одного із цих мобільних гаманців слід підв’язати картку. Після цього для розрахунку слід піднести смартфон до платіжного термінала — так само, як картку. 

У багатьох кафе, ресторанах та барах, наприклад, можливий розрахунок за QR-кодом. Для цього навіть не знадобиться просити рахунок у офіціанта. Необхідно лише відсканувати QR-код, який закріплюють на столиках. Після цього на екрані смартфону буде посилання, за яким можна буде виконати оплату онлайн — без фізичної картки.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

260 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит