Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ГАРАНТОВАНО ВЗЯТИ 100% ЗАЙМ НА КАРТКУ?

Чимало кредитних організацій з упередженістю ставляться до позичальників, у яких в минулому були проблеми з поверненням займу. Такі побоювання цілком виправдані: хто гарантує, що людина, яка раніше недбало ставилася до своїх фінансових зобов’язань, зараз буде виконувати їх бездоганно та не затримувати платежі? Але як бути у цій ситуації позичальникові, якщо йому терміново необхідний займ на картку зі стовідсотковим схваленням?

Не варто впадати у відчай, оскільки існує кілька способів, які допоможуть гарантовано отримати потрібну суму.

Як гарантовано взяти 100% займ на карту?

Кредитка як метод отримати 100 відсотковий займ на картку

Оформлення кредитної картки – це безпрограшний варіант. Отримати її можна у будь-якому банку, що пропонує подібний продукт. Картки з мінімальним лімітом на 500-1000 гривень видають практично всім – безробітним, студентам, пенсіонерам, людям з поганою кредитною історією, позичальникам з чинними боргами. Якщо регулярно використовувати кредитні кошти та своєчасно сплачувати рахунки, можна очікувати на збільшення ліміту. Якщо вам одразу необхідний великий займ на карту зі стовідсотковим схваленням, є сенс оформити декілька карток у різних банках.

Обираючи прийнятну кредитну програму, слід врахувати наступне:

  • Тривалість пільгового періоду. Це час, протягом якого можна користуватися грішми з картки без нарахування відсотків, зазвичай він триває 55-60 днів.
  • Умови зняття готівки. Найчастіше зняття готівки, якщо це кредитні кошти, не є безкоштовним. Відсотки за це утримуються навіть під час дії пільгового періоду.
  • Річне обслуговування. Якщо ви оформлюєте картку з думкою “нехай буде”, уточніть вартість річної комісії. Чи готові ви утримувати рахунок, яким не користуєтесь?

Фактори, які допоможуть взяти 100% займ на картку

Якщо у вас знижено кредитний рейтинг чи немає можливості підтвердити свою платоспроможність, не впадайте у відчай. Є інші дієві засоби збільшити шанси на отримання займу:

  1. Покращить кредитну історію. Проблеми з поверненням кредиту можуть бути у кожного. Хтось забув про своєчасну сплату, хтось не зміг зібрати всю суму до терміну виплати – у кожного свої причини. Щоб підвищити кредитний рейтинг, можна брати невеличкі займи та вчасно повертати їх. Банк побачить, що клієнт сумлінно ставиться до своїх обов’язків та схвалить кредит.
  2. Запропонувати заставу. Займи зі 100% схваленням на карту у деяких випадках вимагають забезпечення. Це може бути квартира, машина, гараж, акції. Для кредитора застава є гарантією того, що позичальник буде вчасно сплачувати внески, щоб не втратити майно.
  3. Поручитель. Якщо ви приведете до банку платоспроможного поручителя, то збільшите шанси на отримання кредиту.

Якщо вам відмовили в одному банку, завжди можна звернутися до іншого. Необхідно порівняти умови та обрати найбільш прийнятний варіант.

Як гарантовано взяти 100% займ на карту?

Мікрокредит – ваш шанс оформити стовідсотковий займ на карту

Всього кілька років тому в Україні з’явився новий небанківський продукт, який давно має попит в Європі – мікрокредит. Мікрозайм на короткий термін дозволяє ефективно розв`язувати термінові проблеми. Якщо ви оминаєте довгострокові кредити та не готові жити з боргами 5-10 років – це оптимальне рішення. Займи зі 100% схваленням на карту – це мінімальний ризик, оскільки ніхто не знає, яким вантажем може обернутися довгостроковий кредит вже завтра.

Мікрокредітні компанії пропонують взяти 100% займ на карту на прийнятних умовах. Наприклад, сервіс швидкого кредитування SOS CREDIT готовий видати новим клієнтам кредит онлайн на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Більше не потрібно збирати довідки для підтвердження платоспроможності або шукати інші можливості, щоб взяти у борг. Достатньо подати заявку на сайті компанії, додати до неї відскановані копії паспорта та коду, вказати суму й термін кредитування, дочекатися позитивної відповіді системи та грошового переказу на картку. 100 відсотковий займ на картку – це швидко, легко, надійно!

970 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит