Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК ГАРАНТОВАНО ВЗЯТИ 100% ЗАЙМ НА КАРТКУ?

Чимало кредитних організацій з упередженістю ставляться до позичальників, у яких в минулому були проблеми з поверненням займу. Такі побоювання цілком виправдані: хто гарантує, що людина, яка раніше недбало ставилася до своїх фінансових зобов’язань, зараз буде виконувати їх бездоганно та не затримувати платежі? Але як бути у цій ситуації позичальникові, якщо йому терміново необхідний займ на картку зі стовідсотковим схваленням?

Не варто впадати у відчай, оскільки існує кілька способів, які допоможуть гарантовано отримати потрібну суму.

Як гарантовано взяти 100% займ на карту?

Кредитка як метод отримати 100 відсотковий займ на картку

Оформлення кредитної картки – це безпрограшний варіант. Отримати її можна у будь-якому банку, що пропонує подібний продукт. Картки з мінімальним лімітом на 500-1000 гривень видають практично всім – безробітним, студентам, пенсіонерам, людям з поганою кредитною історією, позичальникам з чинними боргами. Якщо регулярно використовувати кредитні кошти та своєчасно сплачувати рахунки, можна очікувати на збільшення ліміту. Якщо вам одразу необхідний великий займ на карту зі стовідсотковим схваленням, є сенс оформити декілька карток у різних банках.

Обираючи прийнятну кредитну програму, слід врахувати наступне:

  • Тривалість пільгового періоду. Це час, протягом якого можна користуватися грішми з картки без нарахування відсотків, зазвичай він триває 55-60 днів.
  • Умови зняття готівки. Найчастіше зняття готівки, якщо це кредитні кошти, не є безкоштовним. Відсотки за це утримуються навіть під час дії пільгового періоду.
  • Річне обслуговування. Якщо ви оформлюєте картку з думкою “нехай буде”, уточніть вартість річної комісії. Чи готові ви утримувати рахунок, яким не користуєтесь?

Фактори, які допоможуть взяти 100% займ на картку

Якщо у вас знижено кредитний рейтинг чи немає можливості підтвердити свою платоспроможність, не впадайте у відчай. Є інші дієві засоби збільшити шанси на отримання займу:

  1. Покращить кредитну історію. Проблеми з поверненням кредиту можуть бути у кожного. Хтось забув про своєчасну сплату, хтось не зміг зібрати всю суму до терміну виплати – у кожного свої причини. Щоб підвищити кредитний рейтинг, можна брати невеличкі займи та вчасно повертати їх. Банк побачить, що клієнт сумлінно ставиться до своїх обов’язків та схвалить кредит.
  2. Запропонувати заставу. Займи зі 100% схваленням на карту у деяких випадках вимагають забезпечення. Це може бути квартира, машина, гараж, акції. Для кредитора застава є гарантією того, що позичальник буде вчасно сплачувати внески, щоб не втратити майно.
  3. Поручитель. Якщо ви приведете до банку платоспроможного поручителя, то збільшите шанси на отримання кредиту.

Якщо вам відмовили в одному банку, завжди можна звернутися до іншого. Необхідно порівняти умови та обрати найбільш прийнятний варіант.

Як гарантовано взяти 100% займ на карту?

Мікрокредит – ваш шанс оформити стовідсотковий займ на карту

Всього кілька років тому в Україні з’явився новий небанківський продукт, який давно має попит в Європі – мікрокредит. Мікрозайм на короткий термін дозволяє ефективно розв`язувати термінові проблеми. Якщо ви оминаєте довгострокові кредити та не готові жити з боргами 5-10 років – це оптимальне рішення. Займи зі 100% схваленням на карту – це мінімальний ризик, оскільки ніхто не знає, яким вантажем може обернутися довгостроковий кредит вже завтра.

Мікрокредітні компанії пропонують взяти 100% займ на карту на прийнятних умовах. Наприклад, сервіс швидкого кредитування SOS CREDIT готовий видати новим клієнтам кредит онлайн на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Більше не потрібно збирати довідки для підтвердження платоспроможності або шукати інші можливості, щоб взяти у борг. Достатньо подати заявку на сайті компанії, додати до неї відскановані копії паспорта та коду, вказати суму й термін кредитування, дочекатися позитивної відповіді системи та грошового переказу на картку. 100 відсотковий займ на картку – це швидко, легко, надійно!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1462 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит