Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит Харків*

 1. За яких умов можна взяти онлайн кредит на карту у Харкові?
 2. Як оформити заявку на кредит у Харкові через Інтернет?
 3. Негативна кредитна історія: чи отримає клієнт кошти в кредит у Харкові?
 4. Переваги онлайн оформлення у Харкові
 5. Позика у Харкові без відмов
 6. Як повернути мікрокредит?
 7. Популярні питання

Вам тепер не доведеться брати в борг у друзів, сусідів, знайомих, бо є можливість взяти кредит онлайн у Харкові, щоб вирішити тимчасові фінансові проблеми.  
Раніше треба було здавати в ломбард ювелірні прикраси, техніку. Зараз можливо отримати грошовий кредит просто та швидко. Використайте для цього Інтернет. Важливо обрати порядного кредитора, правильно подати заяву і гроші перерахують на вашу банківську картку. Кредит готівкою клієнти отримують в банкоматах.

Компанія SOS CREDIT одна з найкращих в Україні. Наша організація пропонує своїм користувачам зручний сервіс. За декілька хвилин у нас можна отримати фінансову допомогу. Для цього клен повинен мати паспорт, а також ідентифікаційний код. Обов‘язковий доступ до Інтернету и банківська картка. Наша МФО вирішить фінансові проблеми, що дасть змогу досягнути очікуваної мети. Якщо скінчилися гроші, баланс картки легко поповнити!

За яких умов можна взяти онлайн кредит на карту у Харкові?

Умови отримання коштів дуже прості. Позичальник повинен бути повнолітнім, мати українське громадянство, паспорт/id-картку, ідентифікаційний код, мобільний телефон, банківську картку. Розмір першої споживчої позики складає від 500 грн до 7 000 грн. Найчастіше клієнти беруть суму від 3 до 5 тисяч. Максимальна сума може складати 15 000 гривень. Ми пропонуємо громадянам різні можливості. Перед тим, як подати перший запит, слід зареєструватися на сайті і прийняти умови кредитування.

Отримавши запит, кредитор його розглядає. Позитивну відповідь можна отримати в більшості випадків. Гроші позичальник отримує через 15, в крайньому випадку, через 35 хвилин. Для оформлення інших позик, клієнту необхідно лише обрати суму, а також термін сплати боргу.

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01 до 4% на день
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних від 3,71 до – 1042924,62%
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 15 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 15 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 65 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Ознайомитись з типовим примірником Договору про надання фінансового кредиту маєте змогу тут.

Ознайомитись з внутрішніми правилами маєте змогу тут.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

Інформація щодо врегулювання заборгованості знаходиться тут.

Інформація про кредитування згідно чинного законодавства України та нормативних актів Національного Банку України, для ознайомлення Споживачів перед та в момент укладання Кредитного Договору між Товариством та Споживачем.
Посилання на документ

Як оформити заявку на кредит у Харкові через Інтернет? 

Сервіс нашої компанії передбачає можливість оформлення онлайн замовлення. Це дуже зручно! Не треба покидати домівку, витрачати для цього багато часу. Сьогодні Інтернет пропонує користувачам широкі можливості. Це швидко, безпечно. Щоб отримати кредит у Харкові, потрібно обрати суму та термін позики. Потім заповнити спеціальну форму і надіслати запит. Після того, як надійшла позитивна відповідь, необхідно під електронною формою угоди поставити свій підпис. Через декілька хвилин кошти будуть зараховані на карту позичальника. 

Сьогодні є можливість отримати кредит у Харкові на будь-які потреби:

 1. Кредит на ремонт.
 2. Кредит на лікування.
 3. Щоб оплатити навчання.
 4. На відпочинок.

Негативна кредитна історія: чи отримає клієнт кошти в кредит у Харкові?

Ми не з’ясовуємо, для чого потрібні кошти нашим клієнтам. Ми просто перераховуємо ту суму, яку потребує позичальник. Людям з негативною кредитною історією ми не відмовляємо, ми надаємо їм допомогу. Важливо, щоб співробітництво було вигідне для кожної зі сторін. Головне, надати клієнту кошти для досягнення його мети і створити умови для сплати боргів. 

Отримати кредит в Харкові

Переваги онлайн оформлення у Харкові

Для отримання онлайн кредиту на картку у Харкові не потрібно багато часу. Операція займає менше хвилини, щоб надіслати запит на отримання фінансової допомоги! Які ж плюси під час оформлення кредиту у SOS CREDIT слід виділити?

 • Навіть коли клієнт знаходиться на значній відстані від МФО, віддаленість не має значення, бо не є перешкодою. Гроші надійдуть в будь-який куточок нашої країни.
 • Відвідувати банки і очікувати в чергах не потрібно.
 • Кошти зараховуються на картку, тримати їх у кишені нема потреби, адже це незручно.
 • Цілодобова робота сервісу дозволяє отримати гроші навіть вночі а також у вихідні.

У нас безкоштовний сервіс. Перелік необхідних документів мінімальний, особисті дані всіх клієнтів захищені.  

Позика у Харкові без відмов

Співпраця з нами вигідна і доступна для кожного. Користувачі нашого сервісу отримують позитивні відповіді на запити практично завжди: 10-тьом клієнтам з 9-ти зараховуються кошти. Не варто побоюватися відмови або додаткових витрат. Ми чесно працюємо зі своїми позичальниками. Важливо, щоб вони правильно вказували особисті дані, регулярно виконували умови угоди, своєчасно сплачували борги. Вірогідність отримання мікропозики у нашій компанії висока!

Як повернути мікрокредит?

Отримані гроші в кредит у Харкові слід повернути вчасно, щоб не зіпсувати свою кредитну історію. Кошти необхідно переказувати у вказаний в угоді час. Треба просто відкрити свій Особистий Кабінет і перевести гроші кредитору з одного із своїх рахунків. Це можна зробити через термінал, сервіс для оплат, а також звернувшись у кассу будь-якого банку. Якщо борг повернуто вчасно, кредитори не застосовують штрафних санкцій, не починають процедуру стягнення боргів. Слід пам’ятати, що вчасне повернення боргу підвищує рейтингові показники вашої кредитної спроможності. Це позитивно впливає на можливість отримати кредит у майбутньому.

Отримати кредит у Харкові

Популярні питання

Перед тим, як брати позику, слід ознайомитися з умовами угоди. Якщо виникають питання, зверніться до наших менеджерів. Кожен запит ми розглядаємо індивідуально. Тут і зараз можете ознайомитись з відповідями на питання, які найчастіше турбують наших користувачів.

Чи насправді можна отримати позику у Харкові без довідки про прибутки?

Ми видаємо мікрокредити без довідок. Суворі банківські правила у нас не працюють. Оцінка позичальників проводиться лояльно. Ми не вимагаємо письмового повідомлення про прибутки, застава нам не потрібна. Нас не цікавить, чи працює позичальник і яка у нього заробітна платня. Ми не перевіряємо, чи має клієнт житло або автомобіль. Достатньо вказати паспортні дані, номер картки, ідентифікаційного коду, телефону.  

Як отримати мікрокредит максимально швидко?

Сьогодні будь-який громадянин нашої країни має право отримати швидку позику. І це дійсно відбувається миттєво, на здійснення операції потрібно декілька хвилин. Це головна відмінність такого типу кредиту. Максимум часу, який знадобиться для оформлення, – 10-20 хвилин, мінімум – 3-5 хвилин.

Вимоги до позичальників у Харкові

Вони мінімальні. Клієнт має бути повнолітнім, мати статус громадянина України, ідентифікаційний код, паспорт/id-картку. У позичальника повинен бути активним номер телефону, а також він повинен мати банківську картку. 

Чи можливо завчасно дізнатися про надання кредиту онлайн на картку?

Практично всі клієнти мають високі шанси на отримання позики. Про це повідомляє наш сервіс. З інформацією можна познайомитися на нашому сайті. Шанси ще підвищаться, якщо вимоги компанії до позичальника співпадають з его характеристиками. Ми погоджуємо 99% заявок.

 

*Послуга тимчасово недоступна.

478 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит