Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит Харків*

 1. За яких умов можна взяти онлайн кредит на карту у Харкові?
 2. Як оформити заявку на кредит у Харкові через Інтернет?
 3. Негативна кредитна історія: чи отримає клієнт кошти в кредит у Харкові?
 4. Переваги онлайн оформлення у Харкові
 5. Позика у Харкові без відмов
 6. Як повернути мікрокредит?
 7. Популярні питання

Вам тепер не доведеться брати в борг у друзів, сусідів, знайомих, бо є можливість взяти кредит онлайн у Харкові, щоб вирішити тимчасові фінансові проблеми.  
Раніше треба було здавати в ломбард ювелірні прикраси, техніку. Зараз можливо отримати грошовий кредит просто та швидко. Використайте для цього Інтернет. Важливо обрати порядного кредитора, правильно подати заяву і гроші перерахують на вашу банківську картку. Кредит готівкою клієнти отримують в банкоматах.

Компанія SOS CREDIT одна з найкращих в Україні. Наша організація пропонує своїм користувачам зручний сервіс. За декілька хвилин у нас можна отримати фінансову допомогу. Для цього клен повинен мати паспорт, а також ідентифікаційний код. Обов‘язковий доступ до Інтернету и банківська картка. Наша МФО вирішить фінансові проблеми, що дасть змогу досягнути очікуваної мети. Якщо скінчилися гроші, баланс картки легко поповнити!

За яких умов можна взяти онлайн кредит на карту у Харкові?

Умови отримання коштів дуже прості. Позичальник повинен бути повнолітнім, мати українське громадянство, паспорт/id-картку, ідентифікаційний код, мобільний телефон, банківську картку. Розмір першої споживчої позики складає від 500 грн до 7 000 грн. Найчастіше клієнти беруть суму від 3 до 5 тисяч. Максимальна сума може складати 15 000 гривень. Ми пропонуємо громадянам різні можливості. Перед тим, як подати перший запит, слід зареєструватися на сайті і прийняти умови кредитування.

Отримавши запит, кредитор його розглядає. Позитивну відповідь можна отримати в більшості випадків. Гроші позичальник отримує через 15, в крайньому випадку, через 35 хвилин. Для оформлення інших позик, клієнту необхідно лише обрати суму, а також термін сплати боргу.

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01% на день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7-30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Як оформити заявку на кредит у Харкові через Інтернет? 

Сервіс нашої компанії передбачає можливість оформлення онлайн замовлення. Це дуже зручно! Не треба покидати домівку, витрачати для цього багато часу. Сьогодні Інтернет пропонує користувачам широкі можливості. Це швидко, безпечно. Щоб отримати кредит у Харкові, потрібно обрати суму та термін позики. Потім заповнити спеціальну форму і надіслати запит. Після того, як надійшла позитивна відповідь, необхідно під електронною формою угоди поставити свій підпис. Через декілька хвилин кошти будуть зараховані на карту позичальника. 

Сьогодні є можливість отримати кредит у Харкові на будь-які потреби:

 1. Кредит на ремонт.
 2. Кредит на лікування.
 3. Щоб оплатити навчання.
 4. На відпочинок.

Негативна кредитна історія: чи отримає клієнт кошти в кредит у Харкові?

Ми не з’ясовуємо, для чого потрібні кошти нашим клієнтам. Ми просто перераховуємо ту суму, яку потребує позичальник. Людям з негативною кредитною історією ми не відмовляємо, ми надаємо їм допомогу. Важливо, щоб співробітництво було вигідне для кожної зі сторін. Головне, надати клієнту кошти для досягнення його мети і створити умови для сплати боргів. 

Отримати кредит в Харкові

Переваги онлайн оформлення у Харкові

Для отримання онлайн кредиту на картку у Харкові не потрібно багато часу. Операція займає менше хвилини, щоб надіслати запит на отримання фінансової допомоги! Які ж плюси під час оформлення кредиту у SOS CREDIT слід виділити?

 • Навіть коли клієнт знаходиться на значній відстані від МФО, віддаленість не має значення, бо не є перешкодою. Гроші надійдуть в будь-який куточок нашої країни.
 • Відвідувати банки і очікувати в чергах не потрібно.
 • Кошти зараховуються на картку, тримати їх у кишені нема потреби, адже це незручно.
 • Цілодобова робота сервісу дозволяє отримати гроші навіть вночі а також у вихідні.

У нас безкоштовний сервіс. Перелік необхідних документів мінімальний, особисті дані всіх клієнтів захищені.  

Позика у Харкові без відмов

Співпраця з нами вигідна і доступна для кожного. Користувачі нашого сервісу отримують позитивні відповіді на запити практично завжди: 10-тьом клієнтам з 9-ти зараховуються кошти. Не варто побоюватися відмови або додаткових витрат. Ми чесно працюємо зі своїми позичальниками. Важливо, щоб вони правильно вказували особисті дані, регулярно виконували умови угоди, своєчасно сплачували борги. Вірогідність отримання мікропозики у нашій компанії висока!

Як повернути мікрокредит?

Отримані гроші в кредит у Харкові слід повернути вчасно, щоб не зіпсувати свою кредитну історію. Кошти необхідно переказувати у вказаний в угоді час. Треба просто відкрити свій Особистий Кабінет і перевести гроші кредитору з одного із своїх рахунків. Це можна зробити через термінал, сервіс для оплат, а також звернувшись у кассу будь-якого банку. Якщо борг повернуто вчасно, кредитори не застосовують штрафних санкцій, не починають процедуру стягнення боргів. Слід пам’ятати, що вчасне повернення боргу підвищує рейтингові показники вашої кредитної спроможності. Це позитивно впливає на можливість отримати кредит у майбутньому.

Отримати кредит у Харкові

Популярні питання

Перед тим, як брати позику, слід ознайомитися з умовами угоди. Якщо виникають питання, зверніться до наших менеджерів. Кожен запит ми розглядаємо індивідуально. Тут і зараз можете ознайомитись з відповідями на питання, які найчастіше турбують наших користувачів.

Чи насправді можна отримати позику у Харкові без довідки про прибутки?

Ми видаємо мікрокредити без довідок. Суворі банківські правила у нас не працюють. Оцінка позичальників проводиться лояльно. Ми не вимагаємо письмового повідомлення про прибутки, застава нам не потрібна. Нас не цікавить, чи працює позичальник і яка у нього заробітна платня. Ми не перевіряємо, чи має клієнт житло або автомобіль. Достатньо вказати паспортні дані, номер картки, ідентифікаційного коду, телефону.  

Як отримати мікрокредит максимально швидко?

Сьогодні будь-який громадянин нашої країни має право отримати швидку позику. І це дійсно відбувається миттєво, на здійснення операції потрібно декілька хвилин. Це головна відмінність такого типу кредиту. Максимум часу, який знадобиться для оформлення, – 10-20 хвилин, мінімум – 3-5 хвилин.

Вимоги до позичальників у Харкові

Вони мінімальні. Клієнт має бути повнолітнім, мати статус громадянина України, ідентифікаційний код, паспорт/id-картку. У позичальника повинен бути активним номер телефону, а також він повинен мати банківську картку. 

Чи можливо завчасно дізнатися про надання кредиту онлайн на картку?

Практично всі клієнти мають високі шанси на отримання позики. Про це повідомляє наш сервіс. З інформацією можна познайомитися на нашому сайті. Шанси ще підвищаться, якщо вимоги компанії до позичальника співпадають з его характеристиками. Ми погоджуємо 99% заявок.

 

*Послуга тимчасово недоступна.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1481 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит