Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Чи можна отримати кредит на картку, не виходячи з дому?

Важко знайти сферу життя, якої б не торкнувся Інтернет. З його допомогою люди замовляють одяг онлайн, бронюють готелі у будь-якому куточку земної кулі, шукають цікавий туристичний маршрут, читають відгуки про новий ресторан. Так чому ж ви досі оформлюєте займи старомодним засобом у банку, якщо давно можна отримати кредит на картку вдома?

У XXI столітті ходити по банках – це нонсенс, таку “розвагу” можуть дозволити собі ті, у кого є купа вільного часу. Люди, які розуміють, що час – то дорогоцінний ресурс, яким не можна нехтувати, витрачають його з розумом та оформлюють займи онлайн. Навіщо ходити по банківських установах, збирати документи, сидіти у черзі та кілька днів чекати відповіді, якщо все можна зробити у затишній домашній атмосфері? Ви спокійно переглядаєте пропозиції, обираєте найкращі умови та створюєте заявку. Все просто!

Чи можна отримати кредит на картку, не виходячи з дому?

Кредит на картку, не виходячи з дому – основні переваги

Онлайн-кредит – продукт, що має безліч позитивних якостей. Вам більше не доведеться просити у борг у друзів або знайомих, червоніти та вголос казати, чому вам зараз потрібна саме ця сума. Оскільки чимало мікрофінансових організацій працюють 24/7, без вихідних та свят, подати заявку й отримати гроші можна навіть опівночі або вранці 1 січня, та й це ще не всі переваги:

  • Простота. Ніяких кілометрових анкет-опитувань та нескінченних бланків. Потрібно вказати коротку інформацію про себе та вписати паспортні дані. Заповнення заявки займе мінімум сил, а найпростіший інтерфейс сайту буде зрозумілий навіть початківцям.
  • Гнучкий графік. Взяти кредит на картку, не виходячи з дому, можна у будь-який час доби у будь-якому місці. Головне – доступ до мережі Інтернет. Так само ви маєте можливість стежити за станом займу в Особистому Кабінеті.
  • Лояльні умови. Компанія SOS CREDIT пропонує новим клієнтам до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Сплатили кредит вчасно? Сервіс збільшить суму, яку можна позичити. Постійні позичальники стають учасниками Програми Лояльності та можуть заощаджувати до -55% на відсотках по кредиту.
  • Прозорість. Використовуючи кредитний калькулятор, розташований на головній сторінці сайту, можна одразу побачити нараховані відсотки та повну суму, яку потрібно повернути після закінчення терміну кредитування.
  • Невеличкі суми. Якщо терміново необхідна маленька сума – 500, 1000, 2000 гривень на тиждень, звертатися до банку немає сенсу. У цьому випадку швидкий займ в Інтернеті буде кращим рішенням.
  • Відсутність бюрократії. Похід до банку – це збір довідок, залучення поручителя, пошук застави, нескінченні черги. Щоб отримати гроші у компанії SOS CREDIT, потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код.
  • Нецільове використання. Банківські установи найчастіше видають гроші під конкретні цілі, а мікрокредитні сервіси не вимагають пояснень, нащо вам знадобилися кошти.
  • Швидке погашення. Потрібно просто перерахувати суму зі своєї картки на рахунок кредитора або скористатися іншими способами – сплатити через касу банку або термінал.

Варто зазначити, що отримати кредит на картку вдома може будь-який повнолітній громадянин України. Ця послуга доступна пенсіонерам, студентам, мамам у декретній відпустці, безробітним, людям із зіпсованою кредитною історією.

Чи можна отримати кредит на картку, не виходячи з дому?

Як отримати кредит на карту, не виходячи з дому, якщо немає Інтернету?

Трапляються неприємності, коли ви забули вчасно внести оплату за Інтернет або обірвався кабель. Як же у цьому випадку оформити займ? Дуже просто, необхідно скористатися послугою “Кредит по SMS”. Поки що вона доступна лише постійним клієнтам.

Як же взяти кредит онлайн, якщо ви лишилися без мережі? Необхідно створити смс з номера телефону, зазначеного в Особистому Кабінеті. Формат наступний: “сума*кількість днів”. Ви можете подати заявку на суму до 5 000 гривень терміном до 30 днів. Повідомлення відправте на номер 067 01 01 767. Після обробки запиту, вам надійде смс з рішенням.

Як бачите, отримати кредит на карту вдома простіше, ніж здається. Важливо пам’ятати, що обирати кредитора потрібно уважно та співпрацювати тільки з перевіреними сервісами.

837 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит