Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Чи можна отримати кредит на картку, не виходячи з дому?

Важко знайти сферу життя, якої б не торкнувся Інтернет. З його допомогою люди замовляють одяг онлайн, бронюють готелі у будь-якому куточку земної кулі, шукають цікавий туристичний маршрут, читають відгуки про новий ресторан. Так чому ж ви досі оформлюєте займи старомодним засобом у банку, якщо давно можна отримати кредит на картку вдома?

У XXI столітті ходити по банках – це нонсенс, таку “розвагу” можуть дозволити собі ті, у кого є купа вільного часу. Люди, які розуміють, що час – то дорогоцінний ресурс, яким не можна нехтувати, витрачають його з розумом та оформлюють займи онлайн. Навіщо ходити по банківських установах, збирати документи, сидіти у черзі та кілька днів чекати відповіді, якщо все можна зробити у затишній домашній атмосфері? Ви спокійно переглядаєте пропозиції, обираєте найкращі умови та створюєте заявку. Все просто!

Чи можна отримати кредит на картку, не виходячи з дому?

Кредит на картку, не виходячи з дому – основні переваги

Онлайн-кредит – продукт, що має безліч позитивних якостей. Вам більше не доведеться просити у борг у друзів або знайомих, червоніти та вголос казати, чому вам зараз потрібна саме ця сума. Оскільки чимало мікрофінансових організацій працюють 24/7, без вихідних та свят, подати заявку й отримати гроші можна навіть опівночі або вранці 1 січня, та й це ще не всі переваги:

  • Простота. Ніяких кілометрових анкет-опитувань та нескінченних бланків. Потрібно вказати коротку інформацію про себе та вписати паспортні дані. Заповнення заявки займе мінімум сил, а найпростіший інтерфейс сайту буде зрозумілий навіть початківцям.
  • Гнучкий графік. Взяти кредит на картку, не виходячи з дому, можна у будь-який час доби у будь-якому місці. Головне – доступ до мережі Інтернет. Так само ви маєте можливість стежити за станом займу в Особистому Кабінеті.
  • Лояльні умови. Компанія SOS CREDIT пропонує новим клієнтам до 3 000 гривень терміном до 15 днів від 0,01%. Сплатили кредит вчасно? Сервіс збільшить суму, яку можна позичити. Постійні позичальники стають учасниками Програми Лояльності та можуть заощаджувати до -55% на відсотках по кредиту.
  • Прозорість. Використовуючи кредитний калькулятор, розташований на головній сторінці сайту, можна одразу побачити нараховані відсотки та повну суму, яку потрібно повернути після закінчення терміну кредитування.
  • Невеличкі суми. Якщо терміново необхідна маленька сума – 500, 1000, 2000 гривень на тиждень, звертатися до банку немає сенсу. У цьому випадку швидкий займ в Інтернеті буде кращим рішенням.
  • Відсутність бюрократії. Похід до банку – це збір довідок, залучення поручителя, пошук застави, нескінченні черги. Щоб отримати гроші у компанії SOS CREDIT, потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код.
  • Нецільове використання. Банківські установи найчастіше видають гроші під конкретні цілі, а мікрокредитні сервіси не вимагають пояснень, нащо вам знадобилися кошти.
  • Швидке погашення. Потрібно просто перерахувати суму зі своєї картки на рахунок кредитора або скористатися іншими способами – сплатити через касу банку або термінал.

Варто зазначити, що отримати кредит на картку вдома може будь-який повнолітній громадянин України. Ця послуга доступна пенсіонерам, студентам, мамам у декретній відпустці, безробітним, людям із зіпсованою кредитною історією.

Чи можна отримати кредит на картку, не виходячи з дому?

Як отримати кредит на карту, не виходячи з дому, якщо немає Інтернету?

Трапляються неприємності, коли ви забули вчасно внести оплату за Інтернет або обірвався кабель. Як же у цьому випадку оформити займ? Дуже просто, необхідно скористатися послугою “Кредит по SMS”. Поки що вона доступна лише постійним клієнтам.

Як же взяти кредит онлайн, якщо ви лишилися без мережі? Необхідно створити смс з номера телефону, зазначеного в Особистому Кабінеті. Формат наступний: “сума*кількість днів”. Ви можете подати заявку на суму до 5 000 гривень терміном до 30 днів. Повідомлення відправте на номер 067 01 01 767. Після обробки запиту, вам надійде смс з рішенням.

Як бачите, отримати кредит на карту вдома простіше, ніж здається. Важливо пам’ятати, що обирати кредитора потрібно уважно та співпрацювати тільки з перевіреними сервісами.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1840 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит