Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит на погашення мікропозик

 1. Отримання онлайн кредиту на тривалий термін
 2. Як отримати кредит на погашення мікропозик
 3. Отримати довгостроковий кредит на картку без відмови в SOS CREDIT

Якщо у людини є зобов’язання перед фінансовою установою, які вона не може виконати, то кредит на погашення мікропозик допоможе запобігти простроченням і нарахуванню штрафних санкцій. Фінансову нестабільність потрібно сприймати з розумінням, адже з проблемою нестачі грошей, щоб погасити кредит, може зіткнутися кожен. Головне — звернутися по допомогу вчасно і не відкладати до останнього моменту.

Отримання онлайн кредиту на тривалий термін

МФО (мікрофінансові організації) відрізняються термінами, на які надаються послуги позичальникам, і вони не такі, як у банках. Останні розраховані на укладення тривалої співпраці, хоча короткострокові кредити теж видають.

МФО

Короткостроковий кредит на закриття мікропозик Саме його надають більшість таких сервісів. Оформити такий можна на 7-65 днів. Він призначений для вирішення тимчасових труднощів, як у нашій ситуації.
Кредит на більш тривалий термін Такі послуги менш поширені серед МФО. Умови такого кредиту відрізняються від стандартного, передбаченого в мікрофінансових організаціях.
Експрес-кредит Це послуги на кілька годин і навіть хвилин. Призначений для ситуацій, коли гроші потрібні дуже терміново і повернути ви зможете їх цього ж дня.

Банк

Короткостроковий кредит Терміни таких послуг варіюються від кількох місяців і до одного року.
Середньостроковий кредит Його термін від одного до п’яти років. Беруть їх, наприклад, щоб купити автомобіль, зробити ремонт житла тощо.
Довгостроковий кредит  Їх видають на термін від п’яти років і більше. Використовують для реалізації великих проєктів, купівлі нерухомості тощо.
Іпотечный кредит Це кредит на великий термін — від 10 до 30 років.

Як отримати кредит на погашення мікропозик

Можна звернутися в банк або в МФО. Щоб взяти довгостроковий кредит для погашення мікропозик і будь-який інший, потрібно зібрати різні документи. Банки максимально перестраховуються на випадок того, що позичальник не буде погашати заборгованість. Крім документів, вони звертають увагу на кредитну історію, вимагають заставу. Якщо виникають сумніви в конкретному позичальнику, то йому або відмовляють одразу, або видають суму, значно меншу за ту, що він вказав у заявці.

Куди краще відразу звернутися в МФО. Нехай суми вони мають менші, ніж банк — до 20000 гривень, але шансів на схвалення заявки більше через вигідні умови. Перевагою нашого МФО є те, що ми видаємо однакову суму і новим клієнтам, і повторним, які звертаються до нас 2-й раз і більше. Мінімальна фінансова допомога від SOS CREDIT 500, а максимальна — 20000 гривень.

Отримати довгостроковий кредит на картку без відмови в SOS CREDIT

Важливий момент — кредитний рейтинг позичальника. Наші клієнти дотримуються умов, прописаних у договорі. Якщо вони не в змозі погасити заборгованість, то підключають пролонгацію. Якщо позичальникові знадобилася послуга рефінансування і він звертається в SOS CREDIT, то кредитний рейтинг повинен бути у нього хорошим.

Що потрібно знати позичальнику, щоб узяти кредит на погашення позик у SOS CREDIT:

 1. Ми орієнтовані на клієнтів, вікова категорія яких 18-90 років.
 2. Працюємо за відсотковою ставкою 0,01%-1,5% на день.
 3. Подається заявка тільки по інтернету — на сайті сервісу.
 4. З документів потрібен тільки паспорт громадянина України — паперового зразка або у вигляді айді-картки, а також ідентифікаційний код платника податків. Інші документи ми не запитуємо у клієнтів.
 5. SOS CREDIT видає гроші на погашення позик терміном від 7 до 65 днів.
 6. Клієнт завжди може продовжити співпрацю, якщо не встигає погасити борг. Для цього підключиться пролонгація.
 7. Видача відбувається на банківську карту клієнта, що належить саме йому.
 8. Надаємо послуги без застави.
 9. У нас немає щомісячного платежу — виплата кредиту відбувається разово.

Щоб отримати позику на погашення позики, потрібно:

 • Увійти в інтернет і перейти на наш сайт. На кредитному калькуляторі вказати, скільки грошей і на який термін кредитування ви хочете їх взяти. Вивчити попередні умови.
 • Зареєструватися за номером телефону і придумати пароль.
 • Заповнити анкету і, тим самим, створити Особистий Кабінет. Заповнюйте всі обов’язкові поля і будьте уважні при цьому. Якщо скорингова система, що обробляє онлайн-заявку, виявить помилку, то вона відмовить у наданні послуг і ви не зможете отримати позику на погашення кредиту. Наступну заявку можна подати через добу після поточної.
 • У процесі заповнення заявки потрібно прикріпити банківську карту, на яку надходять гроші. Картка проходить верифікацію, щоб SOS CREDIT міг виключити її використання аферистами.
 • Перевірка за системою BankID.
 • Обробка заявки скоринговою системою. Це відбувається автоматично, тому наші клієнти отримують гроші за 15-20 хвилин – з урахуванням заповнення заявки. Повторні витрачають мінімум часу, адже в них немає потреби заповнювати заявку знову.
 • Якщо все добре, то підпишіть кредитний договір і гроші одразу надійдуть на картку.

Ми переказуємо всю суму кредиту, якщо трапилося так, що позичальникові надійшло менше — він звертається до банку, карту якого вказав в Особистому Кабінеті.

Закриття заборгованості:

 • Через Особистий Кабінет.
 • Кнопкою “СПЛАТИТИ” на сайті.
 • Через термінал.
 • Через касу Укрпошти.
 • Через касу в банку.

Наші клієнти можуть взяти кредит на погашення мікропозик тільки через сайт, але погасити будь-яким зручним способом зі списку представлених.

Кредит на погашення мікропозик

Якщо позичальник робитиме це через сайт — в Особистому Кабінеті або за допомогою спеціальної кнопки, то він враховує невеликий нюанс. SOS CREDIT працює цілодобово, але в період з 23:50 до 00:10 щодня на ньому проводяться технічні роботи. У цей час погасити кредит за допомогою сайту не вийде.

Зверніть увагу, що за послуги погашення боргу стягується комісія. Дізнатися її точну суму можна, коли ви будете вносити гроші.

Закриття мікропозик, оформлення пролонгації, ви забули пароль — з цими та іншими питаннями вам допоможе впоратися служба підтримки. З нею можна зв’язатися будь-яким зручним способом:

 • За номером телефона — 0(800)211767. 
 • За номером у Viber — 0(68)3581532. Напишіть на цей номер повідомлення. 
 • Електронна пошта — support@sos-credit.com.ua
 • Онлайн-чат. Він розташований у правому кутку сайту — клікніть на значок. 
 • Адреса для корреспонденції: 04070, м. Киев, вул. Почайнинська, 23, оф. 21.

Режим роботи чату — з 09:00 до 21:00. Інші канали зв’язку зі службою підтримки — з 08:00 до 21:00. Звернення за умовами кредитування приймаються щодня.

Якщо знадобилося терміново взяти кредит для погашення мікропозик, подавайте заявку в SOS CREDIT. Ми працюємо цілодобово. Багато наших клієнтів звертаються повторно. Ми розуміємо, що ситуація, коли терміново знадобилися гроші, може виникнути в будь-який момент і не завжди близькі зможуть виручити. SOS CREDIT працює на вигідних умовах і допоможе охочим у перекредитуванні.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

912 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит