Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит на 1000 грн: моментальна позика на Вашу картку

 1. Переваги
 2. Умови
 3. Безпека та конфіденційність

Здавалося б, сума не така й велика, але люди шукають кредит онлайн без дзвінків 1000 грн, коли роздобути її потрібно терміново. Ці гроші можуть знадобитися на лікування, на похорон, на непередбачену покупку та інші життєві випадки. Можна звернутися в ломбард або до близьких людей, а можна, отримати таку суму швидко і навіть не виходити з дому.

Щоб не займатися паперовою тяганиною, краще подати заявку в мікрофінансову організацію (МФО). Чому такий варіант кращий? Тому що для отримання 1000 гривень ви витратите час, щоб отримати і подати документи, які необхідні банку від позичальника, і виконати всі його вимоги. Одним паспортом та ідентифікаційним кодом платника податків обійтися не вдасться. Вам потрібно буде підтвердити свій дохід, надати довідки з місця роботи, про склад сім’ї тощо. У мфо за цими документами можна взяти кредит 1000 грн за 20 хвилин. Головне — вибрати гідного кредитора, серед наявних. Компанія SOS CREDIT з 2014 року займається кредитуванням і знає, як забезпечити клієнтів вигідними умовами.

Переваги

 • Час на ринку кредитування. Ми починали свою діяльність, коли ця ніша тільки зароджувалася, тому знаємо про неї багато. SOS CREDIT регулярно переглядає умови, щоб вони були прийнятними для клієнтів.
 • Час отримання грошей. За 20 хвилин можна отримати кредит на 1000 грн і навіть більше — до 20000 грн.
 • Повторні клієнти беруть кредит за промокодом — вигідною знижкою на процентну ставку.
 • Перший кредит від 0,01%. Це мінімальна процентна ставка, яку можна запропонувати клієнтам.
 • Сервіс видає кредити постійно — 24/7.
 • Не треба збирати перелік довідок — достатньо банківської картки та ІПН.
 • Ми нічого не приховуємо від клієнтів. Усі суми та дати чітко прописуються в договорі, якого дотримується SOS CREDIT. Ми не працюємо за схемою, коли кредитор може додати до конкретного договору щось від себе, коли йому заманеться.
 • Сайт із простим і зрозумілим функціоналом, щоб клієнту було нескладно в ньому розібратися.

Умови

1. SOS CREDIT схвалює заявки клієнтів з 18 років.
2.  У нас можуть взяти 1000 гривень у кредит тільки громадяни України, у яких є як підтвердження паспорт та ідентифікаційний код.
3.  Процентна ставка фіксована і становить від 0,01% до 1,5% на день.
4. Кредит видається тільки у віддаленому форматі.
5. Термін, на який укладається договір, від 7 до 65 днів.
6.  Сума, яку можна взяти, починається від 500 грн і закінчується 20000 гривень.
7.  Гроші надходять переказом на банківську картку клієнта. Її видає не компанія SOS CREDIT, а позичальник сам вказує під час подання заявки дані своєї.
8. Незіпсована кредитна історія.

Якщо взяти кредит до 1000 грн — стартова сума 500 грн, можна виключно на сайті компанії, то погасити можна не тільки так.

Для цього є:

 1. Особистий Кабінет.
 2. Оплата на сайті — входити в Особистий Кабінет не треба.
 3. Будь-який платіжний термінал. Головне, щоб у ньому була опція погашення кредиту саме компанії SOS CREDIT.
 4. Будь-який український банк.
 5. Оператор поштового зв’язку “Укрпошта”.

За погашення кредиту може стягуватися комісія, як і за інші операції з оплати послуг. Її сума буде відображена при на екрані.

Якщо під час погашення вам не вдається дізнатися свій номер договору, то зверніться до служби підтримки і вона надасть її.

Якщо ви взяли кредит, наприклад, на 7 днів і у вас не виходить повернути його, то продовжите свій договір. Щоб підстрахувати клієнта в таких випадках, ми встановили пролонгацію. Підключивши її, вам не нараховується штраф за несвоєчасне повернення грошей. Не зможете підключити її самі — у SOS CREDIT є служба підтримки з цього приводу. З нею можна зв’язатися дзвінком, смс, електронною поштою — як того хоче клієнт. Служба підтримки допоможе вирішити всі питання, що стосуються кредитів у компанії.

 • Щоб отримати 1000 грн терміново на картку, потрібно подати заявку на сайті. Для цього ви на нього заходите, відкриваєте головну сторінку і обираєте суму з терміном.
 • Реєструєтеся в системі за Особистим Кабінетом.
 • Заповнюєте його своїми даними.
 • Додаєте банківську картку, куди надійдуть гроші, і верифікуєте її.
 • Проходите автоматичну перевірку через систему BankID.
 • Очікуєте, щоб скоринг виніс свій вердикт за заявкою. Існує 2 варіанти розвитку подій. Перший — заявка отримує схвалення, клієнт ставить підпис у договорі й отримує гроші. Другий — заявку відхиляють і подати її ще раз можна через добу після цієї. Скорингова система відхиляє заявки не так часто, але це буває або, коли клієнт неправильно вказав інформацію і вона її не приймає, або заявку подано від імені аферистів.

Одночасно у клієнта нашої компанії може бути 1 мікропозика. Якщо ви погасили, то після цього можете подати заявку на наступну.

Жінка у інтернеті шукає кредит

Безпека та конфіденційність

Цим атрибутам надання послуг SOS CREDIT приділяє багато уваги. Ми захищаємо дані всіх, хто звертається до нас. У політиці нашої компанії немає можливості передачі даних про клієнтів комусь ще. SOS CREDIT не поширює, хто до нас звертається, за якими сумами та на яких умовах. Система захисту регулярно переглядається і допрацьовується, щоб бути ще надійнішою.

Щоб уберегти себе від шахраїв, не варто передавати 3-м особам:

 • Дані для входу в Особистий Кабінет.
 • Свій смартфон і сім-картку.
 • Паспорт та ідентифікаційний код платника податків.
 • Номер банківської картки та CVV-коду.

Пам’ятайте, що аферисти вдосконалюють свої хитрощі, тож зайва пильність та обережність не завадить.

У нас можна отримати кредит онлайн 1000 грн людям великої вікової категорії. Найдорослішим нашим клієнтам до 90 років. Таким людям потрібні гроші на ліки або оплату комунальних послуг і часто це не такі великі гроші для працюючої людини, але не для пенсіонера. Кожні 500 гривень для них на рахунку, тому до нас звертаються і довіряють.

Подавайте заявку, щоб отримати кредит 1000 грн на картку і ми допоможемо вам впоратися з життєвими негараздами. SOS CREDIT розвінчує міфи і доводить, що кредитування онлайн може відбуватися швидко, спокійно і вигідно для клієнта.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

 

927 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит