Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Чи варто брати міні-кредит на карту для купівлі телефона?

Сучасні технології та інновації розвиваються надзвичайно швидко. Ще 20 років потому не у кожному будинку можна було побачити стаціонарний телефонний апарат, а сьогодні складно знайти людину без мобільного пристрою зв’язку. Виробництво стільникових телефонів щорічно набирає все більших обертів. Світові виробники пропонують на ринку все нові й нові моделі, що тішать своїм функціоналом. Не дивно, що заради володіння такою річчю багато хто прагне взяти міні-кредит на картку.

Інколи люди міркують “Навіщо мені займ? Відкладу грошей та отримаю потім потрібну мені модель”. Річ у тім, що якісні девайси коштують недешево. Можна придбати китайську підробку, але скільки часу ви зможете нею користуватися? 3-4 місяці? Сучасний смартфон з новою операційною системою коштує від 3 000 гривень. Якщо враховувати, що більшість українців отримують мінімальну зарплату, яка становить трохи більш як 4 000 гривень, відкладати доведеться довго. Як же купити пристрій та де можна знайти для цього маленький кредит на картку?

Чи варто брати міні-кредит на карту для купівлі телефона?

Міні-кредит на картку для купівлі телефону – коли він дійсно потрібен?

Придбання дорогого гаджета у борг обґрунтовано у тому разі, якщо він є вашим робочим інструментом, що приносить гроші. Наприклад, у наступних випадках:

  • SMM-фахівець. Людина, яка займається просуванням продукту, товару, послуги через соціальні мережі. Заливати пости в Instagram та листуватися з клієнтами через Директ неможливо з комп’ютера, тому для повноцінної роботи необхідний смартфон або планшет.
  • Фотограф. Ми звикли бачити фотографа, обвішаного камерами, фотоапаратами та освітлювальними приладами – це не завжди так. Наприклад, сьогодні багато хто з майстрів використовує у роботі двокамерні смартфони. Вони дозволяють отримати гарні якісні знімки.
  • Дизайнери. Чимало фахівців цього напрямку оформлюють маленький кредит на карту для купівлі нового телефону. З його допомогою вони створюють ескізи майбутніх шедеврів у будь-який час або роблять замітки.

Якщо ж ви хочете придбати новий гаджет з безліччю функцій, якими ви навіть не скористаєтеся, щоб бути «як усі», подумайте кілька разів. Навіщо витрачати гроші так необачно? Чи не простіше знайти недорогий смартфон з базовим набором команд та не вганяти себе у борги.

Чи варто брати міні-кредит на карту для купівлі телефона?

Де взяти міні-кредит на картку для придбання гаджета?

Варто розуміти, що рішення відкласти гроші на електроніку не завжди вдале. В основному, ціна на техніку в Україні залежить від курсу долара, а він постійно зростає. Не варто забувати й про інфляцію. Поки ви будете збирати кошти, ваш девайс може істотно подорожчати.

Оформлення займу у цьому випадку допоможе уникнути знецінення грошей та зростання вартості смартфона. Можна взяти споживчий кредит у банку або отримати кредит онлайн у мікрофінансовій організації. Це різні види кредитування, з’ясуймо – для якого випадку потрібен той чи інший тип займу.

Якщо ви остаточно впевнені, що найближчим часом вам не надійде велика сума грошей для бажаної покупки, краще оформити розстрочку через банк. Потрібно надати довідку про доходи та квитанцію з магазину. Банк перераховує гроші за телефон, а позичальник поступово розраховується з кредитором, сплачуючи щомісячні платежі. Мінус: ви переплачуєте відсотки за користування займом, додатково оформлюєте страховку та сплачуєте комісію за послуги банку.

Якщо ви маєте намір взяти міні-кредит на карту, то маєте бути впевнені, що незабаром у вас залізно буде потрібна сума для погашення заборгованості. Цей варіант підходить тим, хто не може офіційно підтвердити свою платоспроможність. Також він оптимальний, коли на вашу модель діє акційна пропозиція. Наприклад, звичайна ціна вашого смартфона 10 000 гривень. У найближчі 5 днів його вартість становитиме 5 000 гривень, а до зарплати ще 7 днів. Як бути? Ви оформлюєте маленький кредит на картку, купуєте телефон за низькою ціною та сплачуєте заборгованість одразу після отримання заробітної плати. Ви не просите в борг у друзів, переплачуєте мінімум коштів та отримуєте те, про що мрієте!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1896 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит