Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Чи варто брати міні-кредит на карту для купівлі телефона?

Сучасні технології та інновації розвиваються надзвичайно швидко. Ще 20 років потому не у кожному будинку можна було побачити стаціонарний телефонний апарат, а сьогодні складно знайти людину без мобільного пристрою зв’язку. Виробництво стільникових телефонів щорічно набирає все більших обертів. Світові виробники пропонують на ринку все нові й нові моделі, що тішать своїм функціоналом. Не дивно, що заради володіння такою річчю багато хто прагне взяти міні-кредит на картку.

Інколи люди міркують “Навіщо мені займ? Відкладу грошей та отримаю потім потрібну мені модель”. Річ у тім, що якісні девайси коштують недешево. Можна придбати китайську підробку, але скільки часу ви зможете нею користуватися? 3-4 місяці? Сучасний смартфон з новою операційною системою коштує від 3 000 гривень. Якщо враховувати, що більшість українців отримують мінімальну зарплату, яка становить трохи більш як 4 000 гривень, відкладати доведеться довго. Як же купити пристрій та де можна знайти для цього маленький кредит на картку?

Чи варто брати міні-кредит на карту для купівлі телефона?

Міні-кредит на картку для купівлі телефону – коли він дійсно потрібен?

Придбання дорогого гаджета у борг обґрунтовано у тому разі, якщо він є вашим робочим інструментом, що приносить гроші. Наприклад, у наступних випадках:

  • SMM-фахівець. Людина, яка займається просуванням продукту, товару, послуги через соціальні мережі. Заливати пости в Instagram та листуватися з клієнтами через Директ неможливо з комп’ютера, тому для повноцінної роботи необхідний смартфон або планшет.
  • Фотограф. Ми звикли бачити фотографа, обвішаного камерами, фотоапаратами та освітлювальними приладами – це не завжди так. Наприклад, сьогодні багато хто з майстрів використовує у роботі двокамерні смартфони. Вони дозволяють отримати гарні якісні знімки.
  • Дизайнери. Чимало фахівців цього напрямку оформлюють маленький кредит на карту для купівлі нового телефону. З його допомогою вони створюють ескізи майбутніх шедеврів у будь-який час або роблять замітки.

Якщо ж ви хочете придбати новий гаджет з безліччю функцій, якими ви навіть не скористаєтеся, щоб бути «як усі», подумайте кілька разів. Навіщо витрачати гроші так необачно? Чи не простіше знайти недорогий смартфон з базовим набором команд та не вганяти себе у борги.

Чи варто брати міні-кредит на карту для купівлі телефона?

Де взяти міні-кредит на картку для придбання гаджета?

Варто розуміти, що рішення відкласти гроші на електроніку не завжди вдале. В основному, ціна на техніку в Україні залежить від курсу долара, а він постійно зростає. Не варто забувати й про інфляцію. Поки ви будете збирати кошти, ваш девайс може істотно подорожчати.

Оформлення займу у цьому випадку допоможе уникнути знецінення грошей та зростання вартості смартфона. Можна взяти споживчий кредит у банку або отримати кредит онлайн у мікрофінансовій організації. Це різні види кредитування, з’ясуймо – для якого випадку потрібен той чи інший тип займу.

Якщо ви остаточно впевнені, що найближчим часом вам не надійде велика сума грошей для бажаної покупки, краще оформити розстрочку через банк. Потрібно надати довідку про доходи та квитанцію з магазину. Банк перераховує гроші за телефон, а позичальник поступово розраховується з кредитором, сплачуючи щомісячні платежі. Мінус: ви переплачуєте відсотки за користування займом, додатково оформлюєте страховку та сплачуєте комісію за послуги банку.

Якщо ви маєте намір взяти міні-кредит на карту, то маєте бути впевнені, що незабаром у вас залізно буде потрібна сума для погашення заборгованості. Цей варіант підходить тим, хто не може офіційно підтвердити свою платоспроможність. Також він оптимальний, коли на вашу модель діє акційна пропозиція. Наприклад, звичайна ціна вашого смартфона 10 000 гривень. У найближчі 5 днів його вартість становитиме 5 000 гривень, а до зарплати ще 7 днів. Як бути? Ви оформлюєте маленький кредит на картку, купуєте телефон за низькою ціною та сплачуєте заборгованість одразу після отримання заробітної плати. Ви не просите в борг у друзів, переплачуєте мінімум коштів та отримуєте те, про що мрієте!

755 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит