Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЧОМУ ГРОШІ В КРЕДИТ ОНЛАЙН ВИТІСНЯЮТЬ БАНКІВСЬКІ КРЕДИТИ?

Ще кілька років тому слово “кредит” асоціювалося виключно з банками, безліччю довідок і документів, а також з хвилюючим процесом видачі позики. Щоб взяти гроші в борг, доводилося пройти кілька кіл пекла, і навіть це не гарантувало 100% успіху. Благо, часи змінилися.

Чому гроші в кредит онлайн витісняють банківські кредити?

У сучасного позичальника існує альтернатива банківських послуг: кредити онлайн на карту. На даний момент все більше людей вдаються саме до цього формату кредитування. Серед іншого, основні причини міграції досить прості:

  • Невідповідність зусиль для отримання кредиту і результату. Насправді тільки 20% із 100% охочих отримують позику. Це досить низький показник, який ніяк не корелюється з часом, затраченим на кредитування. В основному, якщо врахувати збір всіх документів, дорогу до установи та очікування в самому банку, на процедуру може піти від 2 до 5 годин. А тепер уявіть, ви розраховуєте отримати гроші в борг, а насправді вас чекає відмова. Прикро? Отож!
  • Неможливість отримати терміновий кредит. У кожного бувають ситуації, коли гроші потрібні на вчора, а позичити у друзів немає можливості. У такому разі більшість позичальників губляться та обирають не найкращий варіант – здати в ломбард техніку або прикраси. Чим же це загрожує? Можна просто залишитися без цінної речі, оскільки лише мізерний відсоток клієнтів ломбарду повертаються викупити заставу.
  • Неофіційний заробіток. За даними міністра соціальної політики Андрія Реви, близько 8 мільйонів українців не працевлаштовані офіційно. Однак це не означає, що їм не потрібні гроші в борг. Саме в такій ситуації й приходить на допомогу кредит онлайн на карту.

Чому гроші в кредит онлайн витісняють банківські кредити?

Досить ускладнювати: оформляємо позику онлайн

Отже, банківські послуги втрачають свою привабливість в очах клієнтів в контексті кредитування. Саме час зверніть увагу на нові можливості та випробувати кредити онлайн на карту. Якщо ви ще не мали справи з мікрокредитуванням, рекомендуємо почати знайомство з компанією SOS CREDIT, одним з найяскравіших представників серед мікрофінансових компаній України. Відповіді на найпопулярніші питання допоможуть визначитися з вибором.

  1. Як отримати кредит? Досить перейти на наш сайт і заповнити заявку в режимі онлайн. Виберіть суму і термін кредитування, потім заповніть додаткові дані, які необхідні системі для прийняття рішення. Все, що потрібно – комп’ютер або смартфон з підключенням до Інтернету.
  2. Які документи потрібні? Мінімальний набір документів: паспорт та ІПН. Довідка про доходи та склад сім’ї не знадобляться. Тобто, у вас є все для того, щоб заповнити заявку на кредит прямо зараз.
  3. Скільки чекати на рішення? В основному вся процедура займає близько 20 хвилин, а якщо ви повторний клієнт, то і того менше, близько 5. Сервіс SOS CREDIT обробляє заявки в автоматичному режимі, це і забезпечує високу швидкість роботи з даними.
  4. Як отримати гроші? У разі позитивної відповіді по кредиту, ви отримаєте довгоочікуваний переказ вже через 5 хвилин. Головне, наявність чинної банківської карти. Після отримання переказу, залишиться тільки перевести кошти в готівку. Як бачите, гроші в кредит онлайн – це просто.
  5. Як повернути кредит? Що стосується повернення грошей, існує декілька варіантів: термінал, переказ із картки, оплата в особистому кабінеті, Приват24, банківський переказ. Зверніть увагу, якщо ви не встигаєте сплатити гроші вчасно, до ваших послуг пролонгація позики. Це проста процедура, яка дозволяє продовжити термін кредитування до 30 днів.

Чому гроші в кредит онлайн витісняють банківські кредити?

Якщо позика, то онлайн

Багато хто цікавиться, а чи можна взяти кредит з поганою кредитною історією? На це питання немає однозначної відповіді. Річ у тому, що кожна кредитна історія індивідуальна. Навряд чи результат по заявці можна дізнатися заздалегідь. Однак, якщо вас цікавлять подробиці, зверніться в БКІ (Бюро Кредитних Історій) і дізнайтеся свою фінансову репутацію.

Варто відзначити, що компанія SOS CREDIT досить лояльно ставиться до своїх клієнтів. Про це говорить не тільки можливість взяти перший кредит під 0%, але і знижки для постійних клієнтів. Після успішної виплати 2 кредитів, ви отримаєте знижку -15%, а в майбутньому матимете змогу збільшити її до -50%. Чи не чудово?

Як бачите, все зрозуміло, просто і прозоро. Оцініть наші переваги на практиці, отримавши перший кредит під 0%!

 

749 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит