Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЧОМУ ГРОШІ В КРЕДИТ ОНЛАЙН ВИТІСНЯЮТЬ БАНКІВСЬКІ КРЕДИТИ?

Ще кілька років тому слово “кредит” асоціювалося виключно з банками, безліччю довідок і документів, а також з хвилюючим процесом видачі позики. Щоб взяти гроші в борг, доводилося пройти кілька кіл пекла, і навіть це не гарантувало 100% успіху. Благо, часи змінилися.

Чому гроші в кредит онлайн витісняють банківські кредити?

У сучасного позичальника існує альтернатива банківських послуг: кредити онлайн на карту. На даний момент все більше людей вдаються саме до цього формату кредитування. Серед іншого, основні причини міграції досить прості:

  • Невідповідність зусиль для отримання кредиту і результату. Насправді тільки 20% із 100% охочих отримують позику. Це досить низький показник, який ніяк не корелюється з часом, затраченим на кредитування. В основному, якщо врахувати збір всіх документів, дорогу до установи та очікування в самому банку, на процедуру може піти від 2 до 5 годин. А тепер уявіть, ви розраховуєте отримати гроші в борг, а насправді вас чекає відмова. Прикро? Отож!
  • Неможливість отримати терміновий кредит. У кожного бувають ситуації, коли гроші потрібні на вчора, а позичити у друзів немає можливості. У такому разі більшість позичальників губляться та обирають не найкращий варіант – здати в ломбард техніку або прикраси. Чим же це загрожує? Можна просто залишитися без цінної речі, оскільки лише мізерний відсоток клієнтів ломбарду повертаються викупити заставу.
  • Неофіційний заробіток. За даними міністра соціальної політики Андрія Реви, близько 8 мільйонів українців не працевлаштовані офіційно. Однак це не означає, що їм не потрібні гроші в борг. Саме в такій ситуації й приходить на допомогу кредит онлайн на карту.

Чому гроші в кредит онлайн витісняють банківські кредити?

Досить ускладнювати: оформляємо позику онлайн

Отже, банківські послуги втрачають свою привабливість в очах клієнтів в контексті кредитування. Саме час зверніть увагу на нові можливості та випробувати кредити онлайн на карту. Якщо ви ще не мали справи з мікрокредитуванням, рекомендуємо почати знайомство з компанією SOS CREDIT, одним з найяскравіших представників серед мікрофінансових компаній України. Відповіді на найпопулярніші питання допоможуть визначитися з вибором.

  1. Як отримати кредит? Досить перейти на наш сайт і заповнити заявку в режимі онлайн. Виберіть суму і термін кредитування, потім заповніть додаткові дані, які необхідні системі для прийняття рішення. Все, що потрібно – комп’ютер або смартфон з підключенням до Інтернету.
  2. Які документи потрібні? Мінімальний набір документів: паспорт та ІПН. Довідка про доходи та склад сім’ї не знадобляться. Тобто, у вас є все для того, щоб заповнити заявку на кредит прямо зараз.
  3. Скільки чекати на рішення? В основному вся процедура займає близько 20 хвилин, а якщо ви повторний клієнт, то і того менше, близько 5. Сервіс SOS CREDIT обробляє заявки в автоматичному режимі, це і забезпечує високу швидкість роботи з даними.
  4. Як отримати гроші? У разі позитивної відповіді по кредиту, ви отримаєте довгоочікуваний переказ вже через 5 хвилин. Головне, наявність чинної банківської карти. Після отримання переказу, залишиться тільки перевести кошти в готівку. Як бачите, гроші в кредит онлайн – це просто.
  5. Як повернути кредит? Що стосується повернення грошей, існує декілька варіантів: термінал, переказ із картки, оплата в особистому кабінеті, Приват24, банківський переказ. Зверніть увагу, якщо ви не встигаєте сплатити гроші вчасно, до ваших послуг пролонгація позики. Це проста процедура, яка дозволяє продовжити термін кредитування до 30 днів.

Чому гроші в кредит онлайн витісняють банківські кредити?

Якщо позика, то онлайн

Багато хто цікавиться, а чи можна взяти кредит з поганою кредитною історією? На це питання немає однозначної відповіді. Річ у тому, що кожна кредитна історія індивідуальна. Навряд чи результат по заявці можна дізнатися заздалегідь. Однак, якщо вас цікавлять подробиці, зверніться в БКІ (Бюро Кредитних Історій) і дізнайтеся свою фінансову репутацію.

Варто відзначити, що компанія SOS CREDIT досить лояльно ставиться до своїх клієнтів. Про це говорить не тільки можливість взяти перший кредит під 0%, але і знижки для постійних клієнтів. Після успішної виплати 2 кредитів, ви отримаєте знижку -15%, а в майбутньому матимете змогу збільшити її до -50%. Чи не чудово?

Як бачите, все зрозуміло, просто і прозоро. Оцініть наші переваги на практиці, отримавши перший кредит від 0,01%!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2101 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит