Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит за 1 годину в Україні

 1. Умови отримання грошей від Sos Credit
 2. Як взяти кредит за годину готівкою
 3. Як погасити кредит онлайн
 4. Популярні питання

Такий кредит є популярним продуктом серед фінансових запитів громадян.  Отримати його в банку складно, тому що вам потрібно дістатися до його офісу, стати в чергу та дочекатися її, надати всі документи, заповнити заявку, отримати рішення. На таку процедуру витрачається від 2-х годин і більше.

Чи можна отримати кредит за годину без перевірок

В якості альтернативного рішення завжди можна звернутися до мікрофінансової компанії, такої як SOS CREDIT, аби отримати позику за 1 годину. Ми надаємо послуги через інтернет в Україні — онлайн формату, аби клієнти могли економити свій час.  Таким чином, взяти кредит за 1 годину стає значно простіше і ви дійсно вкладається в ці терміни.

Взяти кредит онлайн на:

 1. квартиру;
 2. авто;
 3. нерухомість;
 4. обладнання.

Умови отримання грошей від Sos Credit

Вік позичальника Від 18 років
Термін кредитування До 30 днів
Пролонгація Присутня
Процент на перший кредит від 0,01%
Розташування офісу компанії Київ
Максимальна сума при подачі першої заявки клієнта  До 10 000 грн
Максимальна сума при подачі повторної заявки клієнта  До 15 000 грн
Картка/Готівка Картка
Документы для видачі Паспорт громадянина України та ІПН
Графік работы Сервіс цілодобовий
Додаткові умови Без поручителів, без застави

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 1. без тяганини з документами. Той же банк просить в обов’язковому порядку надати довідку з місця роботи, отримати яку відразу не можна.  А що, коли позичальник працевлаштований неофіційно?
 2. Оформити кредит за годину можна в будь-який час доби. Ви жодним чином не прив’язані до часу.  Якщо сталася НС і гроші знадобилися пізно вночі, то ми оперативно допоможемо.
 3. У нас понад 80% схвалених заявок. Завдяки скоринговій системі, наш сервіс обробляє заявки автоматично. Іншими словами, всі дані клієнтів, включаючи кредитну історію, оцінюються певними алгоритмами. Якщо ж заявка потребує додаткової обробки, то наші менеджери зроблять це, аби ви змогли отримати кредит за годину готівкою найближчим часом.
 4. Переказ на картку відбувається протягом декількох хвилин після того, як заявка отримала схвалення. Тобто, ми не відтягуємо цю процедуру на невизначений час.

Кредит за 1 годину в Україні

Як взяти кредит за годину готівкою

 1. Основна мета, яку переслідувала наша команда в даному завданні: аби клієнт було легко оформити кредит і отримати гроші.  Спеціально для цього ми розробили сайт, за допомогою якого клієнтам це вдається.  У ньому ж містяться й інші матеріали, що допоможуть ознайомитися з нашим продуктом і до кінця розібратися в ньому.
 2. Кредитний Калькулятор правильно розрахує суму до погашення.  Якщо ви погоджуєтеся з його умовами, то тоді потрібно авторизуватися на сайті — створити Особистий Кабінет.
 3. Для цього заповнюється анкета — важливо робити це без помилок. Якщо система зробить запит за скан-копією документів, то потрібно їх завантажити.  Перед цим слід переконатися в тому, що вони гарної якості.  Кредит оформляється за паспортом та ІПН.
 4. Після отримання позитивної відповіді, прочитайте кредитний договір та поставте позначку про те, що ви погоджуєтеся з умовами, зазначеними в ньому.
 5. Далі ми перерахуємо гроші на картку, яку ви вкажете у Особистому Кабінеті.  Якщо ж відповідь по заявці буде негативною, то тоді варто звернути увагу на достовірність даних, внесених до анкети.  Пам’ятайте, що через добу можна подавати заявку знову.

Як погасити кредит онлайн

 1. Через Особистий Кабінет за кілька кліків.  Це зручний варіант, який ще дозволяє заощадити та не вносити комісію. Інші способи погашення її запитують в обов’язковому порядку.
 2. У касі банку або Укрпошти.  Надайте співробітнику кредитний договір, реквізити та необхідну суму, за допомогою чого він виконає оплату.
 3. Через термінал.  При перекладі потрібно правильно вказати суму, призначення та ПІБ платника.

Популярні питання

На яку суму можна оформити кредит

SOS CREDIT надає послуги на наступних умовах:

 1. Нові клієнти, що раніше не брали кредит без перевірок за 1 годину, можуть взяти будь-яку суму розміром до 10 000 гривень.
 2. Клієнти, у яких вже є один закритий кредит від нас, мають право на суму до 15 000 гривень.

Зараз ми працюємо над тим, аби підвищити допустимі ліміти для клієнтів обох категорій.

Як дізнатися рішення по заявці на кредит

Після того, як заявка пройшла розгляд і згідно неї було прийнято рішення — ми надсилаємо смс-повідомлення, а також лист на пошту, що була вказана під час реєстрації. Також статус заявки дублюється у Особистому Кабінеті клієнта.  Це зроблено для того, аби клієнт не проґавив цю інформацію.

Кредит за 1 годину в Україні

Чи можна погасити кредит частинами

Якщо у вас немає можливості погасити позику за годину до раніше обумовленого часу, то необхідно скористатися варіантом пролонгації. Тоді термін надання послуг подовжується на термін до 30 днів.

Як дізнатися видадуть мені позику чи ні

Сміливо подавайте заявку, але будьте уважні під час створення Особистого Кабінету, тому що одна невірно введена цифра або буква може стати причиною відмови.  Ми працюємо з різними категоріями клієнтів. Серед них безробітні, студенти, пенсіонери, з поганою кредитною історією і тд.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1972 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит