Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит за 1 годину в Україні

 1. Умови отримання грошей від Sos Credit
 2. Як взяти кредит за годину готівкою
 3. Як погасити кредит онлайн
 4. Популярні питання

Такий кредит є популярним продуктом серед фінансових запитів громадян.  Отримати його в банку складно, тому що вам потрібно дістатися до його офісу, стати в чергу та дочекатися її, надати всі документи, заповнити заявку, отримати рішення. На таку процедуру витрачається від 2-х годин і більше.

Чи можна отримати кредит за годину без перевірок

В якості альтернативного рішення завжди можна звернутися до мікрофінансової компанії, такої як SOS CREDIT, аби отримати позику за 1 годину. Ми надаємо послуги через інтернет в Україні — онлайн формату, аби клієнти могли економити свій час.  Таким чином, взяти кредит за 1 годину стає значно простіше і ви дійсно вкладається в ці терміни.

Взяти кредит онлайн на:

 1. квартиру;
 2. авто;
 3. нерухомість;
 4. обладнання.

Умови отримання грошей від Sos Credit

Вік позичальника Від 18 років
Термін кредитування До 30 днів
Пролонгація Присутня
Процент на перший кредит 0%
Розташування офісу компанії Київ
Максимальна сума при подачі першої заявки клієнта  До 10 000 грн
Максимальна сума при подачі повторної заявки клієнта  До 15 000 грн
Картка/Готівка Картка
Документы для видачі Паспорт громадянина України та ІПН
Графік работы Сервіс цілодобовий
Додаткові умови Без поручителів, без застави

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 1. без тяганини з документами. Той же банк просить в обов’язковому порядку надати довідку з місця роботи, отримати яку відразу не можна.  А що, коли позичальник працевлаштований неофіційно?
 2. Оформити кредит за годину можна в будь-який час доби. Ви жодним чином не прив’язані до часу.  Якщо сталася НС і гроші знадобилися пізно вночі, то ми оперативно допоможемо.
 3. У нас понад 80% схвалених заявок. Завдяки скоринговій системі, наш сервіс обробляє заявки автоматично. Іншими словами, всі дані клієнтів, включаючи кредитну історію, оцінюються певними алгоритмами. Якщо ж заявка потребує додаткової обробки, то наші менеджери зроблять це, аби ви змогли отримати кредит за годину готівкою найближчим часом.
 4. Переказ на картку відбувається протягом декількох хвилин після того, як заявка отримала схвалення. Тобто, ми не відтягуємо цю процедуру на невизначений час.

Кредит за 1 годину в Україні

Як взяти кредит за годину готівкою

 1. Основна мета, яку переслідувала наша команда в даному завданні: аби клієнт було легко оформити кредит і отримати гроші.  Спеціально для цього ми розробили сайт, за допомогою якого клієнтам це вдається.  У ньому ж містяться й інші матеріали, що допоможуть ознайомитися з нашим продуктом і до кінця розібратися в ньому.
 2. Кредитний Калькулятор правильно розрахує суму до погашення.  Якщо ви погоджуєтеся з його умовами, то тоді потрібно авторизуватися на сайті — створити Особистий Кабінет.
 3. Для цього заповнюється анкета — важливо робити це без помилок. Якщо система зробить запит за скан-копією документів, то потрібно їх завантажити.  Перед цим слід переконатися в тому, що вони гарної якості.  Кредит оформляється за паспортом та ІПН.
 4. Після отримання позитивної відповіді, прочитайте кредитний договір та поставте позначку про те, що ви погоджуєтеся з умовами, зазначеними в ньому.
 5. Далі ми перерахуємо гроші на картку, яку ви вкажете у Особистому Кабінеті.  Якщо ж відповідь по заявці буде негативною, то тоді варто звернути увагу на достовірність даних, внесених до анкети.  Пам’ятайте, що через добу можна подавати заявку знову.

Як погасити кредит онлайн

 1. Через Особистий Кабінет за кілька кліків.  Це зручний варіант, який ще дозволяє заощадити та не вносити комісію. Інші способи погашення її запитують в обов’язковому порядку.
 2. У касі банку або Укрпошти.  Надайте співробітнику кредитний договір, реквізити та необхідну суму, за допомогою чого він виконає оплату.
 3. Через термінал.  При перекладі потрібно правильно вказати суму, призначення та ПІБ платника.

Популярні питання

На яку суму можна оформити кредит

SOS CREDIT надає послуги на наступних умовах:

 1. Нові клієнти, що раніше не брали кредит без перевірок за 1 годину, можуть взяти будь-яку суму розміром до 10 000 гривень.
 2. Клієнти, у яких вже є один закритий кредит від нас, мають право на суму до 15 000 гривень.

Зараз ми працюємо над тим, аби підвищити допустимі ліміти для клієнтів обох категорій.

Як дізнатися рішення по заявці на кредит

Після того, як заявка пройшла розгляд і згідно неї було прийнято рішення — ми надсилаємо смс-повідомлення, а також лист на пошту, що була вказана під час реєстрації. Також статус заявки дублюється у Особистому Кабінеті клієнта.  Це зроблено для того, аби клієнт не проґавив цю інформацію.

Кредит за 1 годину в Україні

Чи можна погасити кредит частинами

Якщо у вас немає можливості погасити позику за годину до раніше обумовленого часу, то необхідно скористатися варіантом пролонгації. Тоді термін надання послуг подовжується на термін до 30 днів.

Як дізнатися видадуть мені позику чи ні

Сміливо подавайте заявку, але будьте уважні під час створення Особистого Кабінету, тому що одна невірно введена цифра або буква може стати причиною відмови.  Ми працюємо з різними категоріями клієнтів. Серед них безробітні, студенти, пенсіонери, з поганою кредитною історією і тд.

751 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит