Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Пільги багатодітним сім’ям в Україні в 2021 році

  1. Які сім’ї відносяться до багатодітних
  2. Закони про пільги для багатодітних сімей
  3. Які пільги та допомоги покладаються багатодітним сім’ям
  4. Як оформити пільги багатодітній родині в Україні
  5. Які документи потрібні для оформлення пільг багатодітній родині

Розмір витрат на соцзахист e проекті держбюджету-2021 був значно збільшений. Спеціально для цього бюджет тепер має 322,8 млрд грн, а це перевищує суму минулого року майже на 6 млрд грн.

Перелік пільг для багатодітних сімей в Україні:

  1. сім’ям, у яких троє і більше дітей належить знижка у розмірі 50% за їхнє перебування, а також надання їм харчування у державних, інтернатних та комунальних дошкільних закладах;
  2. неоплачуваний проїзд у міському пасажирському транспорті — таксі не входить до цієї категорії;
  3. неоплачуваний проїзд автомобільним транспортом з урахуванням, що він загального користування — сільська місцевість;
  4. неоплачуваний залізничний — електрички та поїзди;
  5. неоплачуваний водний проїзд;
  6. забезпечення органами виконавчої влади проїзду відповідно до пільг міськими пасажирськими транспортними засобами, а також автомобільним транспортом загального користування у сільській місцевості для дітей із багатодітних сімей, за умови їхнього навчання у професійно-технічних навчальних закладах. За винятком таксі.  Це ж стосується і залізничного транспорту — електрички, поїзди, а також водний;
  7. дітям належить відпочинок і оздоровлення у першу чергу, на ряду з дітьми-інвалідами. Забезпечується воно місцевими органами влади;
  8. списання 50% квартплати та плати за використання газу;
  9. списання 50% від вартості комунальних платежів та балонного газу;
  10. вони знаходяться у першій черзі для отримання житла з житлового фонду соцпризначення, але це тільки за умови, якщо у такій сім’ї троє і більше дітей або ж, якщо жінка є матір’ю одночасно трьох дітей;
  11. обслуговування позачергово в аптечних та лікувально-профілактичних закладах;
  12.  медобстеження і диспансеризація на щорічній основі.

Які сім’ї відносяться до багатодітних

Це ті сім’ї, де між чоловіком і жінкою зареєстрований шлюб, вони проживають на спільній території і при цьому виховують дітей, кількістю від трьох і більше.  Ще до таких відносять сім’ї, де один із батьків проживає і власноруч виховує від трьох дітей.

Не варто забувати, що у ст 1 Закону України “Про охорону дитинства” від 26.04.2011 зазначено, що до багатодітної родини відносяться діти, які навчаються у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах на денному відділенні. Їхня вікова категорія: виключно до 23 років.

Закони про пільги для багатодітних сімей

Пільги для багатодітних сімей в Україні існують і для цього передбачено цілий ряд законів.

Список законів, які регулюють виплати пільг для багатодітних сімей:

  1.  “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”;
  2.  “Про позашкільну освіту”;
  3.  “Про плату за землю”;
  4. “Про фізичну культуру і спорт”;
  5.  “Про пенсійне забезпечення”;
  6.  “Про приватизацію житлового державного фонду”

Також існує постанова Кабміну “Про додаткові заходи щодо соціального захисту багатодітних сімей” та “Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів”.

Які пільги та допомога належать багатодітним сім’ям

Вони отримують матеріальну допомогу всіх видів, що відповідають поточним законодавчим нормам держави:

  1. виплати, що надаються після народження дитини в сім’ї;
  2. посібник, наданий для догляду за дитиною до 3-х років;
  3. ряд інших виплат тим сім’ям, у яких маленьких дохід.

Належать субсидії і пільги багатодітним сім’ям до того часу, поки дітям не виповниться 18 років. Якщо ж після досягнення повноліття діти будуть продовжувати навчання, то забезпечення таких пільг і виплат для багатодітних сімей триває до їх 23-річчя.

Пільги багатодітним сім'ям в Україні в 2021 році

Податкові пільги для багатодітної сім’ї

Пільги на податки багатодітним сім’ям існують:

  1. кожному з батьків такої сім’ї за місцем їхньої роботи покладається зменшення відрахування податків із зарплати, розміром із суми соцпільги, що становить 200% за кожного з дітей у цій сім’ї;
  2. вони мають право не сплачувати земельний податок.

Пільги на комунальні послуги багатодітним сім’ям в Україні

Влада України забезпечує пільги за квартплатою багатодітним сім’ям.  Вони складають 50% на експлуатацію нерухомого майна. Це ж стосується пільг з оплати жкг багатодітним сім’ям. На такі пільги не впливає як виглядає житлове приміщення і, до якої вона форми власності відноситься. І найголовніше — якщо у сім’ї троє або ж більше дітей, тоді вони отримують житлову площу першочергово.

Пільги на житло багатодітним сім’ям

Як свідчить Закон “Про житловий фонд соціального призначення”, сім’ї, у яких є від п’яти дітей, а також жінці, якщо та народжує відразу трьох дітей або ж кілька, належить отримання пільг на квартиру або садибних житлових будинків, що числяться в житловому фонді соцпризначення. Також ст. 46 Житлового кодексу передбачає позачергове право на отримання житлового приміщення.

Крім цього, існують пільги на оплату користування житлом, комунальними послугами, а також вартості палива. Знижка на квартплату, в такому випадку, становить -50%.

Пільги на кредит та іпотеку багатодітним сім’ям

В Україні є окремі закони, за допомогою яких регулюється можливість формування відповідних матеріальних умов, в яких буде можливо виховувати дітей в таких сім’ях.

У Законі “Про охорону дитинства” в 13 ст.  вказані підстави, що передбачають пільги на придбання житла багатодітними сім’ями — довгострокове іпотечне кредитування, передбачені програмою “Доступне житло”.

Пільги багатодітним сім’ям на іпотеку має свою специфіку:

  1. процентна ставка набагато нижче;
  2. держава бере на себе зобов’язання за часткове погашення кредитування;
  3. аби оформити такий кредит знадобиться великий пакет документів;

програма “Доступне житло”, за якою надається таке кредитування, співпрацює не зі всіма банками.

Пільги на проїзд багатодітним сім’ям

Такі сім’ї мають право не оплачувати проїзд у будь-якому міському пасажирському транспорті, за винятком таксі. Сюди ж відноситься автомобільний транспорт загального користування, якщо мається на увазі сільська територія. На водний транспорт приміського сполучення, автобуси — приміські, міжміські, внутрішньорайонні, міжобласні поширюється це теж.

Передбачаються такі пільги на жд квитки для багатодітних сімей на проїзд у поїздах і в електричці, у тому числі і на авіаквитки. Поширюються вони на дітей, про що свідчить Закон “Про охорону дитинства”. Для безкоштовного проїзду потрібно мати при собі посвідчення встановленого зразка. Якщо ж надалі буде автоматизована система обліку оплати проїзду, то у такому випадку надається електронний квиток. Платити за нього не потрібно.

Пільги дітям з багатодітних сімей при вступі до ВНЗ

В Україні надаються пільги на навчання багатодітним сім’ям, у яких має нараховуватися п’ятеро і більше дітей. Обов’язковою умовою є те, що у них повинен бути відповідний рівень підготовки для вступу.

Також, надаються пільги студентам віком від 18 і до 23 років. Вони мають право навчатися безкоштовно у навчальних закладах як державної так, і комунальної форми власності усіх рівнів акредитації. При цьому, є умова: на обраний навчально-кваліфікаційний рівень вони повинні претендувати вперше.  Наприклад, під час вступу до коледжу на будь-який із напрямків.

Пільги для школярів і в дитячому садку

Не тільки на студентів поширюються пільги. Подружжя, сім’я яких вважається багатодітною, економлять 50% на оплату харчування у державних дитячих садах. Якщо крім цього сім’я ще і малозабезпечена, то тоді держава оплачує харчування у повній мірі. Навчання ж повністю безкоштовне.

Що стосується харчування дітей у школі із багатодітних сімей, то держава зобов’язує місцеву владу до забезпечення їх додатковими пільгами. Це можуть бути як знижки, так і безкоштовне харчування.

Пільги багатодітним сім'ям в Україні в 2021 році

Як оформити пільги багатодітній родині в Україні

Цей статус повинен бути підтверджений окремими посвідченнями для дітей та батьків. Оформлення пільг багатодітним сім’ям — процес тривалий. Потрібно, аби у вас був документ, що підтверджує статус вашої сім’ї у якості багатодітної.  З цією метою батьки пишуть заяву до відділення соцзахисту за місцем проживання. Під час присвоєння такого статусу звертається увага на середній номінальний грошовий дохід сім’ї. Він не повинен перевищувати допустимий прожитковий мінімум. Якщо це так, то тоді видається довідка про отримання пільгової категорії.

Які документи потрібні для оформлення пільг багатодітній родині

Так як пільги виплачуються із державного або місцевого бюджету, то така сім’я повинна числитися в Єдиному Державному автоматизованому реєстрі громадян.

З цією метою подаються окремі документи:

  1. документ, що свідчить про кількість проживаючих в одній сім’ї;
  2. свідоцтва про народження кожного з дітей;
  3. розрахункові книжки з оплати житлово-комунального господарства;
  4. ІПН кожного з батьків;
  5. паспорт кожного з батьків.

Їх потрібно подати до органів управління праці згідно місця проживання сім’ї.

Перелік документів, які потрібні для оформлення пільг багатодітній сім’ї:

  1. відповідну заяву до служби комунального господарства, в школу для зарахування до освітнього закладу і тд;
  2. посвідчення багатодітної сім’ї;
  3. документ, який свідчить право на надання пільг.

Оновлювати документи необхідно щорічно, в іншому випадку — родина буде позбавлена ​​звання багатодітної і тоді надання пільг їй належати не буде. Це цілком зрозуміло, тому що державі необхідна гарантія того, що сім’я все також залишається у статусі багатодітної, так як за рік ситуація може змінитися, про що потрібно сповіщати державу. Наприклад, рівень доходу такої сім’ї може збільшитися або ж вік дітей перевищить допустиму норму.  Все це робиться на рахунок уникнення непередбачених витрат.

Якщо вам знадобляться швидкі додаткові гроші — звертайтеся в SOS CREDIT. Наш сервіс працює 24/7. Для подачі заявки знадобиться мінімум документів — паспорт та ІПН позичальника. Надання послуг відбувається повністю через смартфон, ноутбук або інший гаджет з виходом в інтернет. Вже через 20 хвилин необхідна сума буде на банківській картці. У ваших дітей має бути все необхідне і ми допоможемо в цьому фінансово!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

12530 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит