Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Чи можна взяти кредит без дзвінків та перевірок?

 1. Чи можливо отримати кредит без дзвінків
 2. Умови кредиту
 3. Як швидко кредит

Коли людині терміново знадобилися гроші, то вона обирає кредит без дзвінків, сподіваючись, що ця інформація не надійде його близьким і ніхто не буде передзвонювати з уточненнями.

Багато фінансових установ вимагають контакти з місця роботи позичальників, щоб уточнити достовірність їхнього працевлаштування та особистості в цілому. Це ж стосується і контактів поручителів, яким обов’язково подзвонять із запитанням, чи знайомі вони із позичальником. Якщо станеться так, що позичальник не виплатить борг, то звертатимуться теж до поручителів.

Чи можливо отримати кредит без дзвінків

Банки роблять перевірку позичальників «від і до», тому що їхні продукти мають на увазі великі суми на тривалі періоди. Вони не хочуть ризикувати, адже може статися, що позичальник перестане виплачувати борг.

Але що робити, якщо грошей знадобилося небагато, часу на збори документів немає і не хочеться, щоби на роботу чи близьким телефонували? Якщо раніше на території України існували лише банки, то зараз є ще МФО. У таких установах можна отримати не лише кредит онлайн без дзвінків, а й без пакета документів, застави та інших перевірок. Звертайтеся до SOS CREDIT, де спочатку не передбачається зайвих контактів із його співробітниками.

Ми працюємо за такими принципами:

 • швидко;
 • просто;
 • прозоро;
 • безпечно.

Крім того, що SOS CREDIT самостійно не зв’язується з клієнтами, він не передає їх контакти третім особам.

Умови кредиту

Вік Вікова категорія громадян, яким SOS CREDIT схвалює кредит онлайн без відмов та дзвінків 100 відсотків, 18-90 років. Серед клієнтів сервісу є багато людей пенсійного віку.
Процентна ставка Від 0,01% до 1,5% щодня. Нові клієнти користуються послугами від 0,01%. Це мінімальна ставка. Законодавство країни забороняє видавати кредит онлайн без дзвінків під 0%.

Бонус для постійних клієнтів: промокоди на знижку відсоткової ставки.

Максимальна сума кредиту До 15 тисяч гривень. Ще один приємний бонус полягає в тому, що всі наші клієнти мають доступ до максимальної суми. Не має значення, це перший мікрокредит у SOS CREDIT або повторний.
Строк Наші клієнти можуть скористатися послугами від 7 до 65 днів.
Час Отримати мікропозику без дзвінків виходить за 15-20 хвилин. 
Спосіб отримання Під час подання заявки необхідно вказати особисту банківську картку, куди буде перераховано гроші.
Документи SOS CREDIT надає послуги виключно тим, хто має громадянство України. Для підтвердження потрібен паспорт/айді-картка та ІПН.
Кредитна історія Працюємо із позичальниками, які мають негативний рейтинг.

Як швидко видається кредит

Щоб отримати кредит онлайн на картку без дзвінків, знадобиться:

 • Увійти на сайт, тому що SOS CREDIT працює віддалено. Для подання заявки та отримання грошей нікуди приїжджати не знадобиться.
 • На кредитному калькуляторі вказати суму, що береться у борг, та термін на скільки днів. Система опублікує попередні умови, де можна ознайомитись із відсотками та іншою інформацією.
 • Реєстрація особистого кабінету, де відображатиметься вся інформація. З його допомогою можна погасити кредит на картку без дзвінків та отримати відповідний документ, а також повернути.
 • Прив’язування банківської картки.
 • Заявки обробляє скорингова система, завдяки чому процедура прийняття рішення відбувається швидко, ніж це робив би окремий співробітник.
 • Якщо система схвалить кредит без дзвінків та перевірок, то наступне, що потрібно зробити, — підписати договір. Якщо ж відмовляється, що буває рідко, то рекомендуємо спробувати ще раз через 24 години.

SOS CREDIT миттєво зараховує гроші на картку. Це відбувається швидко. Якщо ви бачите, що зарахування не було, то існують окремі причини. Перед прив’язкою картки важливо перевіряти терміни її дії та чи можна на неї здійснювати переклади. Бувають неполадки від банку, що видавав картку, куди у такому разі рекомендуємо звернутися до нього.

Щодо швидкості, то потрібно до 20 хвилин часу, щоб гроші були у вас. У випадку, коли кредит у SOS CREDIT не перший і вам, відповідно, не потрібно заново реєструвати особистий кабінет та заповнити аплікаційну форму – це станеться ще швидше.

Ми передбачили вихід із ситуації, коли позичальникові не вдається повернути швидку позику на картку без відмови та дзвінків. Послуга пролонгації допоможе продовжити термін послуг сервісу. Активуйте пролонгацію самі або зверніться за допомогою до наших фахівців:

 1. Гаряча лінія — 0 (800) 211 767.
 2. Електронна пошта —  support@sos-credit.com.ua
 3. Чат сервісу.

Важливо враховувати, що активувати цю послугу можна за 3 дні до закінчення 2-го періоду кредитування. Раніше чи пізніше така послуга буде недоступною.

Самостійне оформлення пролонгації:

 • Пройдіть авторизацію.
 • Виберіть розділ “Кредити”.
 • Натисніть “Оформити пролонгацію”.
 • Виберіть термін. Максимальний – до 30 днів.
 • Прочитайте запропоновану інформацію.
 • Натисніть кнопку «Оформити»
 • Прочитайте запропонований договір.
 • Натисніть Так, щоб підписати його.

Щоб повернути кредит онлайн без дзвінків 1000 грн, теж не потрібно багато часу. Позичальник сам може вибрати зручний спосіб. Це можна зробити дорогою з роботи додому чи на кухні під час сніданку.

Чи можна взяти кредит без дзвінків та перевірок?

 1. По особистому кабінету та просто на сайті, без попередньої авторизації. Таким чином погашення кредиту буде миттєвим. Для погашення на сайті потрібно натиснути на головній сторінці сайту “Сплатити”. Оплата відбувається за номером договору, який потрібно знати. З 23:50 до 00:10 на сайті щодня ведуться технічні роботи і на цей час оплата кредитів не проводиться.
 2. У терміналі, виходячи за продуктами в магазин, також можна погасити кредит під 0% на картку без дзвінків. У статті вже йшлося про те, що під 0% взяти гроші онлайн не можна — швидше, ви зішктовхнетеся з аферистами, але багато громадян цього не знають і продовжують вказувати такі запити в пошуковій системі. Таке погашення відбувається за IBAN SOS CREDIT (IBAN: UA653005280000026501455000673). Хоч би який термінал ви не обрали — ПриватБанк чи інший, вони можуть вимагати комісію. Точна її сума публікується у процесі роботи з терміналом.
 3. Через касу банку чи Укрпошти. Зверніться до оператора та здійсніть оплату за номером рахунку: UA653005280000026501455000673 АТ «ОТП БАНК». Обов’язкове правило у тому, що треба зазначати призначення платежу: «Погашення кредитної заборгованості за договором №__________».

Завдяки кредиту в SOS CREDIT виходить покращити свою кредитну історію, адже погашаючи його, позичальник показує свою платоспроможність та відповідальність. Ми надаємо послуги під вигідний відсоток, який фіксується в особистому кабінеті та залишається незмінним. Отримати кредит у задоволення — без дзвінків, можливо, і SOS CREDIT успішно допомагає в цьому вже 9 років.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1027 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит