Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЩО ТАКЕ ЕКСПРЕС-КРЕДИТ І КОЛИ ВІН ПОТРІБЕН?

Багато хто з позичальників асоціює оформлення займу з тривалим збором різних документів та довідок. Крім того, доводиться неодноразово відвідувати кредитну установу і спілкуватися з фахівцем. Експрес-кредит отримати набагато простіше та швидше.

Банківські установи найчастіше пропонують великі грошові суми і для їх отримання необхідно зібрати значний пакет документів – паспорт, ідентифікаційний код, довідка про доходи, документи, що підтверджують наявність особистого майна. У деяких випадках очікування відповіді може тривати до 5-7 днів, але вам ніхто не гарантує, що результат буде позитивним. Якщо гроші потрібні негайно і на короткий період, то звернення до банку не має сенсу.

Що таке експрес-кредит і коли він потрібен?

Кредит експрес та його переваги

Якщо вам терміново потрібна грошова сума на лікування або ремонт, зайвого часу на відвідування банку немає. Вигідна розпродаж, термінова пропозиція поїхати на курорт зі значною знижкою або затримка зарплати – вагомі причини для оформлення експрес-займу. Крім того, такі кредити мають безліч переваг:

  • Економія часу. Не має потреби відвідувати фінансові установи, оформлення кредиту здійснюється у будь-який зручний час.
  • Мінімум документів. Знадобляться тільки паспорт та ідентифікаційний код.
  • Оперативне схвалення заявки. У той час як банку потрібно кілька днів для аналізу справи, мікрокредитні компанії приймають рішення менш, ніж за одну годину.
  • Суму і термін кредитування можна обирати самостійно. Використовуйте кредитний калькулятор, що розташований на головній сторінці сайту та оберіть найбільш оптимальні умови для себе.
  • Кредити всім. На відміну від банків, мікрофінансові організації пропонують кредити українцям з поганою кредитною історією, мамам у декреті, безробітним, студентам і пенсіонерам.

Щоб оформити кредит експрес, знадобиться будь-який гаджет з виходом до Інтернету, копії документів, що засвідчують особу, банківська картка та трохи вільного часу.

Чому вигідно оформити експрес-кредит онлайн, а не готівкою?

Багато хто з позичальників вважає, що краще отримувати кредити готівкою. На жаль, це не найвигідніший і не дуже зручний спосіб отримання займу. У безготівкового кредиту набагато більше переваг:

  • Готівкою неможливо розрахуватися у віртуальних магазинах, а ось безготівкові перерахування приймають практично скрізь.
  • Готівковий кредит неможливо оформити і отримати цілодобово, оскільки практично всі компанії мають обмежений режим роботи. Експрес-кредит онлайн ви можете отримати у будь-який час та одразу ж на карту.

Що таке експрес-кредит і коли він потрібен?

Кредит онлайн – це не тільки швидко, але і зручно. Гроші, отримані на розрахунковий рахунок, можна використовувати для покупок у звичайних  та віртуальних магазинах. Ну а якщо виникне необхідність, їх можна зняти з картки у будь-якому банкоматі або касі банку.

Як обрати експрес-займ?

Обираючи найбільш оптимальну пропозицію, враховуйте не тільки наведені нижче параметри, але й власні потреби:

  1. Відсоткова ставка. Основна характеристика, на яку слід звернути увагу при оформленні кредиту. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує кредит експрес за привабливою ставкою 1,6%. А нові клієнти можуть оформити до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%.
  2. Сума. Величина займу, яку може запропонувати кредитор, безпосередньо залежить від платоспроможності клієнта. У свою чергу позичальник повинен сам тверезо оцінювати сили і не брати суму, яка перевищує 40% від його сукупного місячного доходу.
  3. Терміни. Визначте для себе строк, за який зможете повністю погасити оформлений кредит. Якщо ви з різних обставин не встигаєте погасити займ вчасно, попередьте про це кредитора. Компанія SOS CREDIT у цьому випадку пропонує оформити пролонгацію на 7, 15 або 30 днів.

Експрес-кредит онлайн – це швидкий та зручний спосіб отримати потрібну суму, не докладаючи до цього особливих зусиль.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1117 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит