Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЩО ТАКЕ ЕКСПРЕС-КРЕДИТ І КОЛИ ВІН ПОТРІБЕН?

Багато хто з позичальників асоціює оформлення займу з тривалим збором різних документів та довідок. Крім того, доводиться неодноразово відвідувати кредитну установу і спілкуватися з фахівцем. Експрес-кредит отримати набагато простіше та швидше.

Банківські установи найчастіше пропонують великі грошові суми і для їх отримання необхідно зібрати значний пакет документів – паспорт, ідентифікаційний код, довідка про доходи, документи, що підтверджують наявність особистого майна. У деяких випадках очікування відповіді може тривати до 5-7 днів, але вам ніхто не гарантує, що результат буде позитивним. Якщо гроші потрібні негайно і на короткий період, то звернення до банку не має сенсу.

Що таке експрес-кредит і коли він потрібен?

Кредит експрес та його переваги

Якщо вам терміново потрібна грошова сума на лікування або ремонт, зайвого часу на відвідування банку немає. Вигідна розпродаж, термінова пропозиція поїхати на курорт зі значною знижкою або затримка зарплати – вагомі причини для оформлення експрес-займу. Крім того, такі кредити мають безліч переваг:

  • Економія часу. Не має потреби відвідувати фінансові установи, оформлення кредиту здійснюється у будь-який зручний час.
  • Мінімум документів. Знадобляться тільки паспорт та ідентифікаційний код.
  • Оперативне схвалення заявки. У той час як банку потрібно кілька днів для аналізу справи, мікрокредитні компанії приймають рішення менш, ніж за одну годину.
  • Суму і термін кредитування можна обирати самостійно. Використовуйте кредитний калькулятор, що розташований на головній сторінці сайту та оберіть найбільш оптимальні умови для себе.
  • Кредити всім. На відміну від банків, мікрофінансові організації пропонують кредити українцям з поганою кредитною історією, мамам у декреті, безробітним, студентам і пенсіонерам.

Щоб оформити кредит експрес, знадобиться будь-який гаджет з виходом до Інтернету, копії документів, що засвідчують особу, банківська картка та трохи вільного часу.

Чому вигідно оформити експрес-кредит онлайн, а не готівкою?

Багато хто з позичальників вважає, що краще отримувати кредити готівкою. На жаль, це не найвигідніший і не дуже зручний спосіб отримання займу. У безготівкового кредиту набагато більше переваг:

  • Готівкою неможливо розрахуватися у віртуальних магазинах, а ось безготівкові перерахування приймають практично скрізь.
  • Готівковий кредит неможливо оформити і отримати цілодобово, оскільки практично всі компанії мають обмежений режим роботи. Експрес-кредит онлайн ви можете отримати у будь-який час та одразу ж на карту.

Що таке експрес-кредит і коли він потрібен?

Кредит онлайн – це не тільки швидко, але і зручно. Гроші, отримані на розрахунковий рахунок, можна використовувати для покупок у звичайних  та віртуальних магазинах. Ну а якщо виникне необхідність, їх можна зняти з картки у будь-якому банкоматі або касі банку.

Як обрати експрес-займ?

Обираючи найбільш оптимальну пропозицію, враховуйте не тільки наведені нижче параметри, але й власні потреби:

  1. Відсоткова ставка. Основна характеристика, на яку слід звернути увагу при оформленні кредиту. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує кредит експрес за привабливою ставкою 1,6%. А нові клієнти можуть оформити до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%.
  2. Сума. Величина займу, яку може запропонувати кредитор, безпосередньо залежить від платоспроможності клієнта. У свою чергу позичальник повинен сам тверезо оцінювати сили і не брати суму, яка перевищує 40% від його сукупного місячного доходу.
  3. Терміни. Визначте для себе строк, за який зможете повністю погасити оформлений кредит. Якщо ви з різних обставин не встигаєте погасити займ вчасно, попередьте про це кредитора. Компанія SOS CREDIT у цьому випадку пропонує оформити пролонгацію на 7, 15 або 30 днів.

Експрес-кредит онлайн – це швидкий та зручний спосіб отримати потрібну суму, не докладаючи до цього особливих зусиль.

 

834 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит