Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ПРИВАТНИЙ КРЕДИТ ОНЛАЙН?

Усі ми можемо несподівано опинитися у ситуації, коли терміново необхідні гроші. Приватний кредит – оптимальний спосіб, який користується стабільним попитом і тому є багато причин. Не у кожного є можливість у відповідальний момент дістати потрібну суму з гаманця або позичити її у багатого родича. Друзі та колеги часто ставляться скептично до прохань подібного роду. Отримання кредиту в банку – не кращий вихід з положення, оскільки потребує багато часу для збору потрібних документів і оформлення всіх паперів. На кредитній картці не завжди знаходиться потрібна сума грошей, тому приватна позика – це зручний і швидкий вихід із ситуації.

Чому приватний кредит такий популярний?

Отримання приватного кредиту на банківську карту приваблює безліч споживачів. Простота оформлення позики, мінімальні вимоги до позичальника, прозорі умови – все це робить такий різновид кредитування неймовірно затребуваним.

Де можна отримати приватний кредит онлайн?

Причини популярності приватної позики:

 • Оперативне отримання кредиту через Інтернет, що виключає походи у відділення та офіси.
 • Можливість отримати потрібну суму без перевірки кредитної історії і наявності непогашених боргів в інших місцях.
 • Оперативне виконання заявки.
 • Немає необхідності надавати довідку про доходи та інші документи.
 • Безліч вигідних пропозицій і варіантів.
 • Відсутність прихованих платежів і комісій.

Компанія SOS CREDIT пропонує отримати приватний кредит онлайн без пояснення мети використання коштів, документального підтвердження матеріального становища і прописки.

Як обрати сервіс, щоб отримати приватний кредит онлайн?

Зіткнувшись з необхідністю оформити позику за короткий час, слід з особливою ретельністю підходити до питання пошуку відповідного сервісу. Важливо звернути увагу на наступні чинники:

 • Терміни видачі коштів.
 • Можливість отримати кредит онлайн, не відвідуючи відділення.
 • Розмір і принцип розрахунку процентної ставки.

Попередній прорахунок дозволить наочно побачити остаточну суму, яку потрібно буде погасити. На сайті soscredit.ua можна зробити розрахунок за допомогою онлайн-калькулятора. Просто введіть потрібну суму і термін кредитування, сервіс відразу ж покаже остаточний результат з відсотками.

Як правильно брати приватний кредит у сторонньої особи?

Де можна отримати приватний кредит онлайн?

Якщо ви вирішили отримати кредит під розписку у приватної особи, необхідно дотримуватися кількох важливих правил:

 1. Уважно читайте договір перед підписанням.
 2. Не підписуйте документ, в якому прописана необхідність внесення передоплати.
 3. Не соромтеся уточнювати деталі й моменти, які вам незрозумілі.
 4. Просіть, щоб кожен платіж був документально оформлений, тому беріть розписку від кредитора про отримані гроші.
 5. Якщо ви сплачуєте займ через термінал або касу банку, зберігайте всі чеки і квитанції.
 6. Почитайте відгуки про кредиторів в Інтернеті на спеціалізованих форумах.

Взяти приватний кредит онлайн вигідно і без ризику сьогодні можна в мікрофінансових організаціях (МФО). Наприклад, сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT пропонує новим клієнтам оформити кредит на суму до 3 000 гривень строком на 10 днів під 0,01%.

Своєчасно погасивши перший займ, ви можете претендувати на більшу суму. Закривши другий кредит вчасно, ви автоматично стаєте учасником Програми Лояльності і можете економити до 50% на відсотках по кредиту.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

3075 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит