Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит на 10000 грн без довідки про доходи

 1. Які документи потрібні для отримання позики
 2. Хто може взяти кредит 10000 грн онлайн на карту в Україні
 3. Умови отримання позики від Sos Credit
 4. Алгоритм оформлення онлайн кредиту на 10000 грн
 5. В якому місті можна оформити кредит?
 6. Розрахунок погашення кредиту на 10000 гривень
 7. Популярні питання

Гроші сумою у 10000 грн можуть знадобитися з різних причин.  Наприклад, потрібно сплатити оренду житла, забронювати незаплановану поїздку або зробити дорогий ремонт автомобіля. Трапитися може всяке. Грамотний вихід з даної ситуації — звернення до МФО.  Сервіс SOS CREDIT пропонує отримати кредит на 10000 грн без довідки про доходи за короткий термін і з мінімумом вимог.  Ми на фінансовому ринку вже не перший рік і маємо тисячі задоволених клієнтів, які звертаються до нас повторно і радять своїм близьким.

Які документи потрібні для отримання позики

Щоб взяти кредит на 10000 онлайн на картку в Україні, користувачеві необхідно знати, що від нього можуть вимагати під час оформлення. Основні документи, які знадобляться клієнту сервісу:

 • ідентифікаційний код;
 • посвідчення особи (id-картка або ж паспорт-книжка);
 • банківська картка будь-якого українського банку.

Це максимум, який SOS CREDIT запитує. Вимагати зайвих паперів ніхто не буде.  Позичальникові не знадобиться приносити довідку про доходи або документ про офіційне працевлаштування.

На момент подачі заявки, клієнт повинен бути дорослішим 18-ти років, тобто, ми надаємо послуги навіть людям пенсійного віку. Також знадобиться вільний доступ до Інтернету.

Хто може взяти кредит 10000 грн онлайн на карту в Україні

Завдяки лояльному ставленню сервісу до клієнтів, всі користувачі мають можливість взяти 10000 гривень у кредит без відмови і з високими шансами на схвалення.  Крім середньостатистичного жителя, який має офіційне працевлаштування і може надати довідку про доходи, МФО пропонує отримати позику також:

 • людям на пенсії;
 • учням коледжу чи університету;
 • фрілансерам;
 • батькам у декреті;
 • тимчасово безробітним;
 • без офіційного працевлаштування;
 • без довідки про доходи.

У підсумку, можна відзначити що кожна людина, що доросліша 18-ти років має можливість отримати доступну фінансову допомогу без відмови і всього за 15 хвилин.  Для цього не знадобиться докладати зайвих зусиль і допомоги з боку.

Умови отримання позики від Sos Credit

Порівнюючи організацію SOS Credit з іншими МФО, впадає в око те, що тут клієнт отримує дійсно вигідні умови за кредитом.  Відсоткова ставка досить низька і дозволить не переплачувати, а суму можна обрати за індивідуальним побажанням.

Вікова категорія позичальника від 18-ти років
Комісія від 0,01% 
Максимальна сума першої позики до 10 000 гривень
Максимальна сума повторних позик до 15 000 гривень
Період кредитування до 30-ти днів
Умови термінового кредиту паспорт, код ІПН, картка будь-якого банку
Додаткові документи не потрібні
Способ отримання на картку будь-якого банка
Заявка тільки онлайн

Отримати кошти можна відразу на картку банку, а від людини знадобиться мінімум документів, що полегшує процедуру у кілька разів.

Переваги кредиту

Онлайн-кредит дозволяє отримати позику не виходячи з дому, всього за 15 хвилин.  Серед основних переваг оформлення кредиту онлайн на 10000 грн, можна виділити:

 • Оперативна процедура оформлення.  Процедура займає до 15 хвилин.  Важливо лише заповнити заявку, почекати рішення і отримати потрібну суму на картку.  Довго чекати рішення і перерахування коштів не доведеться, і все завдяки скорингової системи.
 • Мінімальні вимоги.  Позичальнику необхідно надати мінімальну кількість документів: паспорт, ІПН-код, картка банку.  Без довідки з місця роботи.  Без застави та поручителів.
 • Лояльне ставлення. Команда фахівців сервісу відноситься до клієнтів з розумінням, займ схвалюється у 90% випадках, тому кошти зможуть отримати всі бажаючі як: студенти, люди пенсійного віку, жінки у декреті і тд.
 • 24/7. SOS CREDIT працює цілодобово, тому отримати необхідну суму можна у будь-який зручний час, не прив’язуючись до стандартних графіків банківських установ.
 • Перший кредит всього під 0,01%. Таким чином, можна отримати до 10 000 грн на картку всього за кілька хвилин на особисті потреби. За повторного звернення ця сума стає більшою —  до 15 000 грн.

Переваг кредиту досить багато і не кожна МФО України може забезпечити своїх клієнтів подібними. Гроші вдається отримати на лояльних умовах і на будь-які потреби.

Алгоритм оформлення онлайн кредиту на 10000 грн

Щоб оформити швидкий кредит онлайн до 10000 гривень, необхідно пройти кілька кроків:

 1. зареєструватися у Особистому Кабінеті сервісу, прив’язати банківську карту;
 2. заповнити анкету, визначитися із сумою та періодом кредитування;
 3. відправити заявку на перевірку і вивчити кредитний договір;
 4. почекати рішення;
 5. отримати позику на картку.

Процес оформлення простий, людині не доведеться йти до банку, чекати в черзі, заповнювати безліч паперів, а потім ще тривалий час очікувати рішення. Заповнення заявки і реєстрація відніме до 10-хвилин, а остаточний вердикт за заявкою — 5 хвилин.  Гроші будуть перераховані на картку практично миттєво.

Кредит на 10000 грн без довідки про доходи

У якому місті можна оформити кредит?

Отримати кошти у якості позики можна в онлайн-режимі, перебуваючи при цьому в будь-якому місті України. Так як сервіс працює повністю через інтернет, позичальник подає необхідні документи у онлайн-кабінеті і отримує кошти на свою картку.  Позику можна оформити у таких містах як: Київ, Львів, Чернігів, Харків, Запоріжжя, Одеса та інші. Це можуть бути навіть обласні центри або села.  Важливо лише мати гаджет — мобільний телефон, планшет, ноутбук, стаціонарний комп’ютер із доступом до мережі.

Розрахунок погашення кредиту на 10000 гривень

Комісія у сервісі становить від 0,01%, тому позичальник має можливість не переплачувати за кредит зайве і отримати позику на вигідних умовах для себе.

Термін Загальна сума Комісія Щомісячний платіж 
7 днів  10 007 гривень 7 гривень 10 007 гривень
15 днів 10 015 гривень 15 гривень 10 015 гривень
20 днів  10 020 гривень 20 гривень 10 020 гривень
30 днів 10 030 гривень 30 гривень 10 030 гривень

Розрахувавши термін і оплату за позикою, можна побачити, що навіть, оформляючи позику на суму в 10 000 грн на 30 днів, потрібно буде сплатити лише 30 гривень комісії, і це невелика сума у порівнянні з тими, що пропонують інші МФО або ж банки.

Популярні питання

Питання, що виникли можна поставити в онлайн-режимі консультанту. Віконце з онлайн-чатом знаходиться на сайті компанії. Також клієнт має можливість поставити питання стосовно оформлення та сплати кредиту за телефоном або, написавши на електронну пошту, Viber.

Кредит на 10000 грн без довідки про доходи

На яку банківську карту можна взяти 10000 грн в кредит?

Позика береться на будь-яку картку українського банку.  Вона повинна мати можливість як прийому коштів, так і сплати, адже у подальшому нею можна буде сплатити кредит через Особистий Кабінет.

В яких випадках можуть відмовити?

Відмовити у видачі позикових коштів можуть, якщо:

 • неправильно вказана інформація;
 • позичальник використовує підроблені документи;
 • у нього є активні кредити.

Тому так важливо бути уважним і звертати увагу на пункти, що вказані вище.

Що станеться, якщо не своєчасно сплатити борг?

За несвоєчасної сплати кредиту, як короткострокового, так і довгострокового на людину очікують штрафи, підвищення процентної ставки і пеня, яка з кожним днем ​​буде збільшуватися. Якщо він і далі прийме рішення ігнорувати кредитора, його борг можуть продати третім особам для стягнення. Сервіс може також подати до суду і стягнути борг. У будь-якому випадку, невиплата позики призводить до поганої кредитної історії.

Для уникнення цього краще оформити пролонгацію терміном до 30 днів.

Чи дають 10 тисяч в кредит безробітним?

Кредит на 10 тисяч можна оформити будь-якій повнолітній людині. Сервіс ставиться із розумінням до всіх позичальників, тому фінансову допомогу мають можливість отримати безробітні, люди без офіційного працевлаштування, пенсіонери, студенти, мами в декреті і тд.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

904 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит